Державний екзамен з польської мови, загальна інформація

Державний екзамен з польської мови. Дозвіл Міністра науки і вищої  освіти Республіки Польща Іноземній мові (Луцьк)

Державний екзамен з польської мови. 12 січня 2017 р. Міністр науки і вищої освіти Республіки Польща надав Іноземній Мові (Луцьк, Україна) дозвіл на проведення державних сертифікаційних екзаменів з польської мови як іноземної на рівнях: A1, A2, B1, B2, C1 і C2 – для групи адаптованої до потреб дорослих та на рівнях: A1, A2, B1, B2 – для групи адаптованої до потреб дітей та молоді.

 

Хто може приступити до іспиту

Сертифікат отриманий після здачі екзамену є єдиним державним документом, що підтверджує знання польської мови на відповідному рівні складності. Екзамени можуть складати як іноземці, так і громадяни Польщі, що постійно проживають за кордоном, які хочуть офіційно засвідчити свій рівень володіння польською мовою.

 

Коли проводяться екзамени

Дата проведення екзаменів призначається Державною комісією підтвердження рівня володіння польською мовою як іноземною. Детальна інформація представлена ​​на веб-сайті Державної комісії підтвердження рівня володіння польською мовою як іноземною (PKPZJPjO).

 

Де знайти детальнішу інформацію

Більш детальну інформацію можна знайти на веб-сторінках Бюро визнання академічних кваліфікацій та міжнародного обміну.

 

Корисні адреси

Секретаріат Державної комісії підтвердження рівня володіння польською мовою як іноземною вул. Огродова, 28/30, 00-896 Варшава

 

Корисні документи

– Закон від 12.06.2015 р. про внесення змін до Закону про польську мову (Законодавчий вісник 2015 пункт 1132).

– Розпорядження Міністра науки і вищої освіти від 02.26.2016 р. з питань екзаменів з польської мови як іноземної (Законодавчий вісник 2016 пункт 405)

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!