Курси польської мови Маріуполь

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
У МАРІУПОЛІ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Официальный центр изучения и сертификации польского языка

Лицензия Министерства образования Республики Польша 1/DWM/2023

Занятия ведут преподаватели польских университетов

 

Преимущества курсов польского языка INOZEMNA MOWA в г. Мариуполь

 

Курсы польского языка в Мариуполе позволят вам овладеть современной польской речью, быстро избавившись от “языкового барьера”. Вы спросите – как?

 

Во-первых, уже с первого урока вы будете разговаривать только с опытным преподавателем, поляком по происхождению, и, конечно, заговорите с ним (как же иначе?). Во-вторых, удобное вечернее время занятия и небольшая группа – это эффективно. В-третьих, мы предоставим все необходимые материалы, чтобы лучше приблизиться к польскому – как печатные, так и аудио- и видеозаписи.

[:]

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови Маріуполь із запропонованих нижче

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців у Маріуполі – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень у Маріуполі – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


100 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень у Маріуполі – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


130 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови у Маріуполі

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка у Маріуполі

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей у Маріуполі

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Наші курси польської мови спрямовані на розвиток всіх комунікативних навичок: розмовної мови, читання, письма та сприйняття. Комплексний підхід до викладання дозволить вам максимально швидко вивчити польську з нуля до рівня В1, а при бажанні і С2. Польський в Маріуполі буде особливо актуальним для абітурієнтів, які бажають вступати до польських вузів, для тих, хто прагне влаштуватися на престижну роботу.

Ми продумали наші онлайн-курси польської так, щоб було зручно і результативно.

Що потрібно, щоб почати вивчати польську в Маріуполі

Завантажте Skype на свій комп’ютер або ґаджет, сядьте в зручній для вас обстановці, налаштуйтесь на дружню бесіду і вирушайте наповнювати себе новими знаннями.

Курси польської в Маріуполі допоможуть вам досягти своєї мрії: оволодіти польською мовою, здати Державний іспит і отримати Міжнародний сертифікат. Ви зможете впевнено почувати себе в Польщі, вступити на навчання в польський вуз, влаштуватися на кваліфіковану роботу, дивитися фільми мовою оригіналу, підготуватись до співбесіди з консулом для отримання Карти Поляка.

Нас вибирають, тому що курси польської Маріуполь – це результативно! Після навчання ви можете отримати Сертифікат, здавши Державний іспит з польської мови як іноземної, який ліцензійно в Україні проходить лише в нашому Центрі “Inozemna Mowa”.

Детальніша інформація про курси польської мови у Маріуполі

Курси польської мови для початківців Маріуполь

 

Курс призначений для вивчення польської мови для початківців у м. Маріуполь, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, через ази до складніших форм, освоїти польську граматику для початківців. Також для тих, хто вивчив польську мову на рівні А1, А2, або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Рівні А1 та А2 безкоштовно, при умові запису на навчання на рівень В1.
В кінці курсу – Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В1 (b1).

Курси польської мови на середній рівень у Маріуполі

Курс призначений для бажаючих вивчити польську мову до рівня В2 (b2) та скласти тест з польської мови b2. Призначений для бажаючих вступити до польських ВНЗ на складніші спеціальності: лікарські, інженерні, ІТ технології, архітектура, економіка та інше (працюємо більше ніж 400 ВНЗ Польщі). Запрошуємо на навчання лікарів, бажаючих нострифікувати лікарський диплом у Польщі. Також можуть вивчати польську мову як іноземну на В2 (b2) у Харкові викладачі українських ВНЗ, що планують здобути ступінь магістра (професора) в Україні або працювати на кваліфікованій роботі за спеціальністю у Польщі. Інші зацікавлені у складанні тесту на В2 (b2) особи м. Маріуполь.
В кінці курсу – Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В2 (b2).

Курси польської мови на найвищі рівні у Маріуполі

Курс для бажаючих пройти курси польської мови у Харкові, здобути найвищі рівні знань польської мови С1 та С2 (c1, c2) (рівень носія мови – жителя Польщі), вчителів полоністів та інших зацікавлених осіб Маріуполя.
В кінці курсу – Державний сертифікат Республіки Польща на рівень С1 або С2 (c1, c2).

Курси розмовної польської мови у Маріуполі

Курс призначений для вивчення розмовної польської мови для початківців у Маріуполі, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, освоїти польську граматику для початківців або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Підійде для поїздок у Польщу, ведення бізнесу з польськими партнерами.
Наш бонус: рівні А1 та А2 – у подарунок!

Курси польської мови для Карти Поляка у Маріуполі

Особам від 17 років та вище, які мають право або бажають отримати Карту Поляка у Маріуполі, цікавляться як зробити (виробити) Карту Поляка, здати на Карту Поляка у Маріуполі або отримати підготовку до Карти Поляка.
Наш бонус: рівні А1 та А2 – у подарунок!

Курси польської мови для дітей у Маріуполі

Курс польської мови для дітей у Маріуполі, що бажають вивчати польську мову, навчатися у Польщі.
Наш бонус: рівні А1 та А2 – у подарунок!

Курси польської мови в Маріуполі для різних вікових груп і різних напрямків

Польська мова в Маріуполі по Skype – це ідеальне рішення для людей, які ведуть активний спосіб життя і потребують мобільних рішень. Запрошуємо жителів Маріуполя на вивчення польської мови онлайн в найкращий ліцензійний Центр польської мови в Україні. Оволодіти польською мовою, навчитись вільно говорити з поляками, не виходячи з дому, – це можливо з “Inozemna Mowa”.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

    [:pl]

    [:ua]

    [:ru]

    [:en]