Курси польської мови у Одесі

Курси польської мови у Одесі
4.8 (95.34%) 189 votes

Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017

 

Пропонуємо вам пройти цікаві та ефективні курси польської мови в Одесі онлайн з кваліфікованим викладачем-поляком. Уроки польської Одеса розроблені таким чином, щоб з перших занять ви могли максимально швидко вивчити елементарні граматичні словосполучення і конструкції, необхідні для спілкування польською мовою.

 

Наші вчителі польської мови Одеса – досвідчені викладачі польських університетів. Це означає, що вже з першого уроку ви будете знаходитись у польському середовищі, чути “живу” сучасну польську мову. А вже після кількох тижнів її вивчення, помітите, як непомітно долаєте мовний бар’єр, адже можете орієнтуватись в типових ситуаціях повсякденного життя: в магазині, в ресторані, на вокзалі, на пошті.

 

Курси польської мови Одеса включає в себе фонетичний курс, базову граматику і основну лексику, необхідну для повсякденних ситуацій. Всі необхідні матеріали до занять вам будуть надаватись безкоштовно. Від вас лише потрібні бажання, мотивація для вивчення мови та наявність якісного інтернету.

 

Курси польської мови в Одесі онлайн з центром ІМ-іноземна мова – це доступні ціни, ефективне навчання і ідеальна можливість швидко почати говорити.

 

Оберіть собі курс польської мови Одеса із запропонованих нижче

Курси польської мови для початківців Одеса

Курс призначений для вивчення польської мови для початківців у м. Одеса, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, через ази до складніших форм, освоїти польську граматику для початківців. Також для тих, хто вивчив польську мову на рівні А1, А2, або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Рівні А1 та А2 безкоштовно, при умові запису на навчання на рівень В1.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В1 (b1).

Курси польської мови на середній рівень у Одесі

Курс призначений для бажаючих вивчити польську мову до рівня В2 (b2) та скласти тест з польської мови b2. Призначений для бажаючих вступити до польських ВНЗ на складніші спеціальності: лікарські, інженерні, ІТ технології, архітектура, економіка та інше (працюємо більше ніж 400 ВНЗ Польщі). Запрошуємо на навчання лікарів, бажаючих нострифікувати лікарський диплом у Польщі. Також можуть вивчати польську мову як іноземну на В2 (b2) у Одесі викладачі українських ВНЗ, що планують здобути ступінь магістра (професора) в Україні або працювати на кваліфікованій роботі за спеціальністю у Польщі. Інші зацікавлені у складанні тесту на В2 (b2) особи м. Одеса.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В2 (b2).

Курси польської мови на найвищі рівні у Одесі

Курс для бажаючих пройти курси польської мови у Одесі, здобути найвищі рівні знань польської мови С1 та С2 (c1, c2) (рівень носія мови – жителя Польщі), вчителів полоністів та інших зацікавлених осіб Одеси.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень С1 або С2 (c1, c2).

Курси розмовної польської мови у Одесі

Курс призначений для вивчення розмовної польської мови для початківців у Одесі, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, освоїти польську граматику для початківців або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Підійде для поїздок у Польщу, ведення бізнесу з польськими партнерами.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови для Карти Поляка у Одесі

Особам від 17 років та вище, які мають право або бажають отримати Карту Поляка у Одесі, цікавляться як зробити (виробити) Карту Поляка, здати на Карту Поляка у Одесі або отримати підготовку до Карти Поляка.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови для дітей у Одесі

Курс польської мови для дітей у Одесі, що бажають вивчати польську мову, навчатися у Польщі.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови в Одесі для різних вікових груп і різних напрямків

 

Наші курси польської Одеса по Скайпу дозволять вам швидко вивчити польську мову в Одесі та ознайомитись з культурою Польщі під час безпосереднього спілкування з викладачем, який є носієм мови.

 

Вчити польську в Одесі по Skype – це цікаво і доступно, а ще ви отримуєте можливість здійснити свою мрію: вступити до польського університету, отримати престижну роботу в Польщі, пройти співбесіду на карту поляка Одеса, отримати Міжнародний Сертифікат РП, успішно здавши екзамен. Варто спробувати.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!