Курси польської мови у Білостоці

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
У БІЛОСТОЦІ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

Багато хто думає, що приїхавши до Польщі легко зрозуміють суть розмов між людьми і зможуть говорити з поляками навіть не маючи жодних базових навичок у польській мові. Але це величезна помилка. Існує маса слів, які звучать дуже схоже, але мають зовсім інше значення. Тому плануючи переїзд до Польщі заздалегідь почніть вивчати мову на курсах польської для українців у Білостоці.

 

Ми рекомендуємо звертатися до нашої перевіреної часом школи Inozemna Mowa. Тут викладають досвідчені вчителі за авторськими програмами. На курси приймають студентів із будь-яким рівнем підготовки, включаючи новачків, з нульовим знанням польської. Для кожної категорії розроблено окремі концепції навчання, перевірені практикою провідних польських викладачів.

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA у Білостоці

 

Щоб вибрати відповідні заняття польською мовою, визначте цілі навчання. Чітко визначений кінцевий результат спрощує вибір прийомів для його досягнення. Наступне питання: де вчитися? Тут важливо враховувати авторитет школи та гарантії якості освітніх послуг.

 

Центр Inozemna Mowa — офіційно визнаний та ліцензований Міністерством освіти Польщі заклад, що гарантує результативність та якість навчання. Заняття відбуваються в онлайн-режимі. Ведуть курси досвідчені викладачі, які працюють у престижних ВНЗ країни.

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови у Білостоці із запропонованих нижче

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців у Білостоці – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень у Білостоці – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень у Білостоці – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови у Білостоці

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка у Білостоці

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей у Білостоці

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Десять тисяч випускників школи Inozemna Mowa — це найкраще підтвердження результативності освіти. Педагогічний колектив, перевірені часом програми роблять навчання ефективним, захоплюючим та легким. Студенти вибудовують зручний режим занять з репетиторами з польської у Білостоці, виходячи з запропонованих варіантів.

Детальніша інформація про курси польської мови у Білостоці

Курси польської мови для початківців у Білостоці

Для людей з нульовим рівнем підготовки розроблено спеціальну програму уроків польської для початківців. Студентів знайомлять з алфавітом, фонетикою, граматикою та лексикою. Після завершення курсу учні досягають рівня В1 і вільно користуються польською в повсякденному житті.

Курси польської мови на середній рівень у Білостоці

Наступний ступінь у освоєнні польського — від рівня В1 до В2. Заняття включають вивчення ускладнених правил та мовних зворотів. Після закінчення курсу студенти отримують сертифікати, які стануть у нагоді абітурієнтам польських навчальних закладів, здобувачам високооплачуваної роботи.

Курси польської мови на найвищі рівні у Білостоці

Тим, для кого мета — досягти ступеня полоніста та знати мову нарівні з її носіями, школа пропонує поглиблений курс на рівень С1 / С2. Заняття передбачають інтенсивне вивчення польської мови для профі.

Курси розмовної польської мови у Білостоці

Для подорожей, знайомства з культурою Польщі, простої роботи досить розмовної мови. На курсі ви зможете вивчити популярні фрази, потренуватись у вимові та підтвердити рівень В1. Студентів програми чекає бонус від школи — безкоштовний доступ до уроків рівня А1 / А2.

Курси польської мови для Карти Поляка у Білостоці

Щоб переїхати до Польщі та залишитися на ПМП, людям необхідно оформити Карту Поляка, а після Карту Сталого Побуту. На курсі займаються комплексною підготовкою до іспиту для Карти Поляка. Оформляючи доступ до програми, ви отримаєте у подарунок курс рівня А1 / А2.

Курси польської мови для дітей у Білостоці

Польський для дітей має успіх, оскільки в юному віці нова інформація засвоюється швидко і легко. Індивідуальні заняття з польської мови розроблені з урахуванням непосидючості маленьких студентів. Дітей навчають в ігровій манері, з повним зануренням і залученням до процесу. Результат курсу — володіння знаннями на рівні В1 / В2 та безкоштовний доступ до програми А1 / А2.

Курси польської мови у Білостоці для різних вікових груп і різних напрямків

Слов’янам вивчити польський легше, ніж будь-кому. Причина криється у схожості з українською, білоруською та російською за походженням, звучанням, лексикою та граматикою. Більш того, оволодівши польською ви зможете певною мірою розуміти чеську та словацьку. Хороша новина, чи не так?

 • Що мене чекає у школі: Цікаво сплановані уроки із застосуванням авторських методик за міжнародними стандартами. Навчання від початкового рівня до ступеня полоністів.
 • У кого я навчатимусь: У школі викладають практикуючі педагоги польських ВНЗ — носії мови, що позитивно впливає на занурення у польське середовище та вироблення правильної вимови. Вчителі проходять державну акредитацію.
 • Яке підтвердження знанням я отримаю: Після завершення курсу студенти проходять іспит та отримують сертифікат про володіння польською мовою на відповідному рівні.
 • Що є гарантією якості освіти: Центр ліцензований Міністерством освіти Польщі. Має право на атестацію знань польської як іноземної мови.
 • Де я можу застосувати сертифікат: Документ необхідний при оформленні Карти Сталого Побуту, вступі до ВНЗ Польщі, бажанні підтвердити іноземний диплом, обійняти вакантну посаду в міжнародній компанії та ін.
 • Скільки придатний сертифікат: Документ не має терміну придатності, визнається у Європі, США та інших країнах.

Звертайтеся до нашої школи Inozemna Mowa, обирайте курси польської мови в Білостоці за ціною однієї програми та отримуйте бонуси від центру. Питання, що виникли, сміливо задайте менеджерам по телефону або в онлайн-чаті підтримки.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]