Курси польської мови в Бердичеві

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
В БЕРДИЧЕВІ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

Самостійне вивчення іноземної мови — це дуже складний процес, котрий під силу далеко не кожному. Саме тому фахівці рекомендують звертатись по допомогу до кваліфікованих викладачів. Їх можна знайти у нашому центрі Inozemna Mowa. Ми готові запропонувати вам якісні уроки з вивчення польської в онлайн-форматі.

 

В школі працюють тільки кваліфіковані польські викладачі провідних вишів країни. Якщо вас цікавить вивчення польської мови в Бердичеві, тоді визначтесь з цілями та записуйтесь на заняття просто зараз.

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA в Бердичеві

 

Перед вибором курсу польської мови обов’язково потрібно поставити перед собою певну ціль. Почати процес вивчення можна з різних причин: для отримання громадянства, задля покращення комунікативних навиків, у зв’язку з необхідністю вступу в ВНЗ, отримання польського громадянства тощо. Розуміючи, чого ви хочете досягти, можна вибрати найбільш відповідний освітній курс.

 

Абсолютно кожен репетитор в Бердичеві польської мови від нашого центру Inozemna Mowa є досвідченим викладачем та полоністом. Викладачі мають великий досвід роботи зі студентами, оперують відповідними інструментами для навчання — перш за все, швидкого та якісного. У зв’язку з цим майже всі випускники школи успішно складають іспити після закінчення освітнього курсу.[:]

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови в Бердичеві із запропонованих нижче

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців в Бердичеві – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень в Бердичеві – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень в Бердичеві – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови в Бердичеві

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Полякав Бердичеві

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей в Бердичеві

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

В школі Inozemna Mowa ви дійсно можете вивчити польську мову — швидко та просто. Про це свідчать відгуки наших студентів, котрі після навчання успішно складають державні екзамени, підтверджуючи рівень володіння польської. 

Сам процес навчання проходить в зручному онлайн-форматі, що дозволяє його поєднувати з роботою чи іншими видами зайнятості.

Детальніша інформація про курси польської мови в Бердичеві

Курси польської мови для початківців в Бердичеві

На сьогоднішній день уроки польської в Бердичеві для новачків, котрі не мають ніяких базових знань є досить популярними. Наш центр дозволяє за відносно короткий проміжок часу (5-7 місяців) досягти базового рівня володіння мовою В1.

Курси польської мови на середній рівень в Бердичеві

В нашому центрі онлайн уроки польської мови — це можливість вивчити її на вищі рівні, що дозволяє оформитись на роботу або ж вступити до ВНЗ навіть на складні спеціальності. Після завершення навчання вам потрібно буде пройти іспит для отримання міжнародного сертифікату.

Курси польської мови на найвищі рівні в Бердичеві

Якщо ви виберете цю освітню програму, після її проходження вас можна буде вважати полоністом. Цей процес потребує більших зусиль, ніж вище описані курси, але надає суттєві переваги, зокрема, дозволяє безкоштовно навчатись у будь-якому ВУЗі країни.

Курси розмовної польської мови в Бердичеві

Для комунікації з поляками під час туристичних поїздок не завжди потрібно розмовляти польською мовою ідеально. В таких випадках достатньо розмовних знань на рівні В1, котрі можна отримати в нас на відповідному курсі.

Курси польської мови для Карти Поляка в Бердичеві

Отримання Карти Поляка та Карти Сталого Побита — мрія багатьох людей. Її можна здійснити тільки маючи відповідні знання з польської мови. Наша школа пропонує відповідний курс, ціллю якого є підготовка студентів до екзамену для оформлення перерахованих вище документів.

Курси польської мови для дітей в Бердичеві

Для найменших студентів нашого освітнього центру доступна спеціальна програма, котра передбачає отримання знань польської мови в ігровій формі з використанням інтерактивних засобів. Таким чином матеріал набагато швидше засвоюється, а процесс здобуття знань не викликає у дітей відрази.

Курси польської мови в Бердичеві для різних вікових груп і різних напрямків

У зв’язку з тим, що українська є досить близькою до польської мови, процес вивчення останньої проходить не складно. Але тільки при умові кваліфікованого викладання! До того ж на основі отриманих знань можна краще почати розуміти словацьку й чеську. Це свого роду бонус, на який ви можете розраховувати записавшись до нас на курс.

Додатково варто звернути увагу на наступне.

 1. Якими послугами центру можна скористатись: Сфера нашої діяльності — навчання студентів польській мові. Для цього передбачено кілька освітніх курсів, що відрізняються між собою рівнем складності програми.
 2. Наскільки професійними є викладачі: Абсолютно всі наші репетитори є викладачами польських вищих навчальних закладів. Це свідчить про їхній високий рівень освіти та значний досвід.
 3. Яке підтвердження знання польської мови я отримаю: Всі студенти по закінченню кожного курсу проходять іспит, на основі результатів якого видається відповідний державний сертифікат.
 4. На які гарантії можна розраховувати: Наш центр має ліцензію Міносвіти Польщі, це дозволяє проводити державне тестування та видавати легітимні сертифікати студентам.
 5. Де можна використати сертифікат центру: Цей документ є універсальним, саме тому його можна надавати при вступі до ВНЗ Польщі, під час оформлення на роботу, при отриманні Карти Сталого Побита, польського громадянства, резиденства ЄС тощо.
 6. Який термін дії сертифікату: Документ залишається діючим протягом усього вашого життя. Його можна використовувати не тільки в Польщі, але й в США, Японії та інших країнах світу.

Школа Inozemna Mowa запрошує всіх бажаючих вивчити польську на онлайн заняття, що дозволяють опанувати іноземну мову навіть без потреби виходу з дому. Якщо у вас залишились питання, звертайтесь в наш освітній центр за вказаними на сайті контактними даними.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]