Курси польської мови у Гданську

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
У ГДАНСЬКУ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

Метою освоєння іноземної мови може бути переїзд, вступ до закордонного ВНЗ чи бажання стерти мовні бар’єри. Щоб не спонукало на такий крок, для продуктивного освоєння необхідно знайти якісні курси польської мови.

 

Звертаючись до нашої школи польської мови у Гданську Inozemna Mowa, будьте впевнені, що отримаєте уважне ставлення від викладачів, грамотно побудовану програму та вигідні бонуси при оформленні курсів. Ми вчимо новачків з нуля до рівня В1 та допомагаємо підвищити знання до В2. Також доступні курси для поглиблення знань рівня С1 / С2. Готуємо до складання іспиту під час оформлення Карти Сталого Побуту, польського громадянства, карти резидента ЄС. Пропонуємо навчання у дитячих групах.

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA у Гданську

 

Inozemna Mowa — перший центр, який одержав ліцензію Міністерства освіти Польщі. Окрім статусу ліцензійної школи, наші переваги полягають у практикуючих репетиторах, з багаторічним досвідом роботи, гнучкому графіку занять у режимі онлайн, гарантованому записі на іспит.

Навчання через інтернет — спосіб здобути освіту у найкращих викладачів європейських університетів. В Inozemna Mowa працюють вчителі з Кракова, Варшави, Гданська, Познані та ін.

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Оберіть собі курс польської мови у Гданську із запропонованих нижче

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців у Гданську – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень у Гданську – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень у Гданську – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови у Гданську

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка у Гданську

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей у Гданську

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

До школи приходять студенти за якісною освітою. Учні підбирають зручний для себе графік, із запропонованих вечірніх годин у різні дні тижня. Репетитори постійно дають зворотний зв’язок. До них при необхідності завжди можна звернутися за допомогою та підтримкою. При цьому ціна на курси польської мови у нашій школі залишається максимально доступною.

Окреме місце у школі займають дитячі групи. Оскільки маленькі учні швидко засвоюють нову інформацію, навчання проходить легко та невимушено. Щоб залучити дітей до процесу, використовують ігрові методики навчання, проводять інтерактиви.

Детальніша інформація про курси польської мови у Гданську

Курси польської мови для початківців у Гданську

 

Якщо ви не знайомі з мовою взагалі, то для ознайомлення та напрацювання стійкої бази підійде курс для новачків. Навчання відбувається з нуля до рівня В1. Розроблені викладачами методики дозволяють швидко вивчити мову, вловити всі тонкощі вимови. Після закінчення курсу ви будете розуміти польську мову та легко підтримувати бесіди.

Курси польської мови на середній рівень у Гданську

Якщо початковий рівень сильний, тоді приходьте на підвищення до категорії В2. Навчання закінчується складанням іспиту та отриманням сертифіката. Тепер є шанс навчатися у польському ВНЗ, отримати гідну роботу чи магістерський ступінь у своїй країні.

Курси польської мови на найвищі рівні у Гданську

За бажанням навчатися у Польщі безкоштовно та володіти мовою на рівні полоністів, записуйтесь на курси польської мови у Гданську для поглибленого вивчення до рівня С1 / С2. Після його закінчення можна навчатися у будь-якому ВНЗ безкоштовно та розраховувати на отримання державної стипендії.

Курси розмовної польської мови у Гданську

Щоб говорити на побутовому рівні, записуйтесь на курс розмовної польської. Репетитори навчать правилам вимови, побудові речень, допоможуть поповнити словниковий запас. По завершенні учням видається сертифікат на рівень В1. При оплаті курсу ви отримаєте бонус від школи — безкоштовний доступ до уроків рівня А1/А2.

Курси польської мови для Карти Поляка у Гданську

Програма підготовки до проходження співбесіди у консульстві. Охочих отримати Карту Поляка віком від 17 років чекає комплексний підхід на мовному курсі. Подарунок від центру учням курсу — вільний доступ до програми А1 / А2.

Курси польської мови для дітей у Гданську

Вчити мову краще з раннього віку. І тому в нас існують окремі дитячі курси. Заняття проводяться у невимушеній формі, з використанням ігрових методик, із залученням до інтерактивів. На дітей, що беруть участь у програмі, чекає бонус — безкоштовний доступ до курсу А1 / А2.

Курси польської мови у Гданську для різних вікових груп і різних напрямків

Навчання в школі Inozemna Mowa проходить під чуйним керівництвом найкращих репетиторів польської мови, які завжди на зв’язку та готові допомогти.

 • Що надає наш центр: Комфортні умови комунікації з викладачами. Продуктивні техніки подання польської по скайпу чи інших допоміжних програмах. Визначення початкового рівня підготовки та якісне навчання.
 • Хто викладає у центрі: Педагоги школи — носії мови, які викладають в авторитетних університетах Польщі. Практикуючі вчителі розробляють авторські освітні програми.
 • Що є підтвердженням отриманих знань: документ, що підтверджує отриманий рівень володіння мовою, — сертифікат, що видається після складання державного іспиту. Він не має терміну давності і визнається у будь-якій країні світу.
 • Чим гарантується якість послуг: Inozemna Mowa має ліцензію від Міністерства освіти Польщі вперше виданої у 2017 році. Школа визнана офіційним центром вивчення польської мови як іноземної.
 • Де знадобиться сертифікат: Документ про освоєний рівень польської мови знадобиться за бажання підтвердити іноземний диплом, вступ до польського ВНЗ, а також людей, які бажають отримати громадянство, Карту Сталого Побуту (польське ПМП) або карту резидента ЄС.
 • Скільки часу придатний сертифікат: Сертифікат має необмежений термін використання, дійсний довічно.

Центр дбає про своїх студентів, тому пропонує вигідні бонуси під час оформлення курсів. Всю додаткову інформацію ви можете уточнити у менеджерів школи за телефоном або в онлайн-чаті.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]