Курси польської мови у Гдині

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
У ГДИНІ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

Навчання іноземної мови самостійно можливо, але враховуйте, що перші кроки закладають основу. Тому важливо правильно розтлумачити правила граматики та запам’ятати вимову звуків. Щоб інформація була коректною, краще звернутись до професійних репетиторів.

 

У нашій школі Inozemna Mowa викладають вчителі з найкращих ВНЗ Польщі. Завдяки багаторічному досвіду та постійному розвитку педагоги створюють авторські програми курсів, результативність яких доведена практикою. Студентом центру може стати кожен бажаючий здобувати знання. Ми допомагаємо вивчити польську з нуля до порогового рівня В1 за 5-7 місяців (залежно від інтенсивності уроків).

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA у Гдині

 

Перед початком навчання визначте цілі та результати, яких бажаєте досягти. Після цього можна визначиться з потрібним курсом та школою. Вибираючи освітній центр для вивчення польської мови у Гдині, зверніть увагу на репутацію закладу та критерії, що гарантують якісну освіту.

 

Inozemna Mowa є офіційним центром вивчення польської мови, визнаним Міністерством освіти Польщі. Гарантії якості послуг — ліцензія від держави та тисячі випускників. Заняття у школі ведуться в онлайн-режимі. Таким чином, навчатися у іменитих викладачів можна не виходячи з дому.

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови у Гдині із запропонованих нижче

 

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців у Гдині – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень у Гдині – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень у Гдині – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови у Гдині

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка у Гдині

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей у Гдині

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Продуктивність роботи студентів та ефективність програм доведено сотнями позитивних відгуків від випускників школи. Студенти можуть самостійно вибудовувати зручний графік онлайн курсів польської по скайпу та іншим програмам. Формат дозволяє поєднувати курси з роботою чи основною освітою.

Детальніша інформація про курси польської мови у Гдині

Курси польської мови для початківців у Гдині

 

Людям, не знайомим із іноземною мовою, складно переступити мовний бар’єр. Вирішення проблеми ви знайдете на курсі польського для новачків. Непідготовлених студентів навчають азам: елементарним правилам граматики, фонетики та правилам вимови. Пройшовши курс ви зможете говорити польською та поділіть рівень знань від А1 / А2 до В1.

Курси польської мови на середній рівень у Гдині

Після базової програми записуйтесь на курси польської мови від В1 до В2. Заняття передбачають вивчення складних мовних зворотів, заглиблення у граматику, лексику. Результат навчання — складання іспиту та видача сертифіката, необхідного для вступу до ВНЗ країни, підтвердження іноземного диплома, оформлення на вакантне місце у Польщі.

Курси польської мови на найвищі рівні у Гдині

Найвищим ступенем у освоєнні іноземної мови є рівень С1 / С2. Люди, які досягли його, можуть називати себе полоністами і прирівнюватися до носіїв мови, а також мають право навчатися в Польщі безкоштовно. Інтенсивний курс передбачає глибоке вивчення польської.

Курси розмовної польської мови у Гдині

Розмовний курс підходить тим, чия мета навчання — вільно спілкуватися на побутовому рівні у подорожах, серед знайомих та на роботі. На заняттях на вас чекає багато практики, знайомство з правилами побудови пропозицій та постановка мови. Після завершення учні отримують рівень В1. Для людей, що записалися на курс, школа надає бонусний доступ до програм А1 / А2.

Курси польської мови для Карти Поляка у Гдині

Люди з польським корінням, які бажають переїхати до Польщі на постійне місце проживання, повинні оформити Карту Поляка, а потім Карту Сталого Побуту. Цьому передує складання державного іспиту. Курс призначений для комплексної підготовки до перевірки знань польської для Карти Поляка. Ті, хто оформив покупку курсу, отримують від центру подарунок — безкоштовний доступ до програми А1/А2.

Курси польської мови для дітей у Гдині

Вчити мову найкраще з раннього віку. Для дитячих індивідуальних занять з польської мови у Гдині розроблені спеціальні інтерактивні програми, із залученням додаткових матеріалів. Молодих учнів навчають граючи, щоб зберегти зацікавленість, захопленість процесом. На завершення навчання присвоюється рівень знань В1 / В2, а для тих, хто оформив курс у подарунок від школи, надається доступ до рівня А1 / А2.

Курси польської мови у Гдині для різних вікових груп і різних напрямків

Українська, російська, білоруська та польська належать до єдиної групи слов’янських мов. Через схожість граматичних та лексичних правил українцям вивчити польську можна досить швидко. Також відмінна новина полягає в тому, що оволодівши польською ви зможете розуміти чеську та словацьку.

 • Що я отримаю в центрі Inozemna Mowa: Грамотно складені програми з урахуванням побажань та рівня підготовки студента. У нас онлайн курси польської мови від А1 до В2 та С1 / С2 проводять за міжнародними стандартами, з впровадженням авторських методик.
 • Хто мене вчитиме: Репетитори центру — практикуючі педагоги ВНЗ Варшави, Кракова, Вроцлава. Вони є носіями мови, мають відповідну акредитацію та володіють власним арсеналом навчальних інструментів.
 • Що підтвердить отримані знання: Наприкінці навчання кожен студент проходить атестацію та отримує сертифікат про освоєний рівень володіння мовою.
 • Які гарантії якості освіти: Центр визнаний Міністерством освіти і має ліцензію на надання освітніх послуг. Школа має право проводити міжнародну атестацію знань.
 • Де мені знадобиться сертифікат: Сертифікат є обов’язковим при отриманні Карти Сталого Побуту (польського ПМП), громадянства, карти резидента ЄС. Також він потрібний для вступу до університету, оформлення на офіційну посаду.
 • Скільки часу придатний сертифікат: Документ не має терміну давності, використати його можна все життя. Легітимний у Європі, США та інших країнах світу.

Звертаючись до мовної школи в Гдині Inozemna Mowa ви отримаєте уважне ставлення від наших викладачів та якісну освіту. Також можете розраховувати на приємні бонуси від школи. Виникаючі питання можете задавати нашим менеджерам за телефоном або в онлайн-чаті.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]