Курси польської мови в Кам’янці-Подільському

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСКОМУ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

Чи можливо вивчити іноземну мову самостійно? Звичайно, деякі люди мають відповідні навички, проте більшість фахівців рекомендують не витрачати марно час, адже тільки спеціаліст може оперативно визначити, чи допускаєте ви помилки — в граматиці, лексиці або ж фонетиці. Щоб вивчити польську не просто для тимчасового побутового вжитку, а для вільного спілкування та отриманні міжнародного документу потрібна допомога професійних репетиторів.

 

Найкращих викладачів польської мови Кам’янця-Подільського можна знайти у нашому центрі Inozemna Mowa. Абсолютно всі викладачі є провідними спеціалістами ВУЗів Польщі, у зв’язку з чим мають відповідний досвід та навички. Про ефективність їх роботи можна судити, перш за все, на основі успішності здачі іспитів випускниками. Якщо вас цікавлять курси польської мови в Кам’янці-Подільському, ціна такої послуги в нас також доступна

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA в Кам’янці-Подільському

 

Перш ніж вибрати курс польської мови, потрібно визначитись з тим, які саме цілі ви ставите перед собою. Це може бути вступ до університету, оформлення на роботу, покращення комунікативних навичок у розмові з іноземцями, отримання Карти Поляка, Карти Сталого Побиту чи польського громадянства. Розуміючи ціль можна легко підібрати відповідний курс. Ми зі своєї сторони гарантуємо вам отримання дійсно глибоких знань в процесі проходження навчання.

 

Кожен репетитор з польської в Кам’янці-Подільському від нашого центру Inozemna Mowa є не просто носієм мови, але й професійним педагогом, котрий оперує цілим арсеналом необхідних освітніх навичок. Майже 100% наших студентів успішно складають екзамени, підтверджуючи таким чином чудове володіння польською.

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови в Кам’янці-Подільському із запропонованих нижче

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців в Кам’янці-Подільському – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень в Кам’янці-Подільському – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень в Кам’янці-Подільському – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови в Кам’янці-Подільському

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка в Кам’янці-Подільському

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей в Кам’янці-Подільському

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

 

Студенти нашої школи після навчання залишають велику кількість позитивних відгуків, особливо виділяючи: зручний формат занять, гнучкий графік, високий рівень педагогів, заняття у невеликих групах, індивідуальне спрямування. Все це допомагає здобути якісну освіту в короткий термін (за 5-7 місяців). 

Кожен учень нашої школи може самостійно вибирати графік польської для початківців онлайн відповідно до свого рівня зайнятості. Це дозволяє поєднувати курси з основним навчанням або ж роботою.

 

 

Детальніша інформація про курси польської мови в Кам’янці-Подільському

Курси польської мови для початківців в Кам’янці-Подільському

 

Якщо ви хочете вчитися польською, ми можемо організувати цей процес. Головною нашою метою на початку курсу буде подолання мовного бар’єра. Перш за все, ця проблема стосується новачків, які не мають відповідного досвіду. В нашій школі інтенсивно вивчається граматика, фонетика, лексика тощо. В результаті ви отримаєте знання польської на рівні В1 через А1/А2.

Курси польської мови на середній рівень в Кам’янці-Подільському

Маючи знання польської мови на початковому рівні, ви можете записатись на курси для подальшого розвитку. Вони передбачають, в тому числі ,вивчення нових мовних зворотів, граматичних правил та лексем. Після цього обов’язковим є іспит на отримання міжнародного сертифікату з польської мови. Його можна використовувати при оформленні на роботу або ж під час вступу в університет на будь-які спеціальності.

Курси польської мови на найвищі рівні в Кам’янці-Подільському

Курс для бажаючих пройти курси польської мови у Луцьку, здобути найвищі рівні знань польської мови С1 та С2 (c1, c2) (рівень носія мови – жителя Польщі), вчителів полоністів та інших зацікавлених осіб Луцька.
В кінці курсу – Державний сертифікат Республіки Польща на рівень С1 або С2 (c1, c2).

Курси розмовної польської мови в Кам’янці-Подільському

Для комунікації в Польщі чи отримання послуг не обов’язково розуміти польську мову на високому рівні. Зазвичай туристам та працівникам робітничого сегменту достатньо вміти її сприймати на слух, а також мати певний лексичний запас. Саме для таких людей в нашому центрі був організований окремий курс, котрий передбачає отримання мінімального рівня володіння польською мовою, що відповідає стандартам В1.

Курси польської мови для Карти Поляка в Кам’янці-Подільському

Карта Поляка — це спеціальний документ, який видається РП тим особам, котрі мають польське коріння і в подальшому бажають пройти спеціальний екзамен для отримання Карти Сталого Побиту. Наш центр має освітню програму, ціллю якої є підготовка до його здачі. 100% наших випускників з успіхом проходять курси для Карти Поляка і складають іспит в консульстві.

Курси польської мови для дітей в Кам’янці-Подільському

Говорячи про дитячі курси відзначимо спеціальні інтерактивні програми з великою кількістю цікавих прийомів, котрі дозволяють швидко засвоювати матеріал. Найменшим учням не потрібно більше зазубрювати нові слова. В нашому центрі практикуються цікаві формати подачі матеріалу, завдяки яким діти отримують знання польської мови на рівні В1 чи В2.

Курси польської мови в Кам’янці-Подільському для різних вікових груп і різних напрямків

Українська мова дуже схожа на польську, так як у обох є слов’янське коріння. Але не варто думати, що через це українці можуть самостійно вивчити мову. Аби засвоїти нову для себе граматику та лексику, ознайомитись з відмінностями фонетики вам потрібен фаховий викладач. І в нас працюють саме такі спеціалісти.

 

Щоб краще розуміти, що саме ми пропонуємо, варто звернути увагу на відповіді на найпопулярніші питання клієнтів:

 1. Які послуги надає наш освітній центр: В нас є різні програми вивчення польської мови, які різняться залежно від потреб студента. Після проходження навчання гарантуємо отримання знань на рівні порогового В1 чи більш впевненого — середнього В2. Є програми, які розраховані на володіння польською мовою на найвищі рівні С1 та С2.
 2. Хто викладає в нашій школі: Курси польської онлайн в нашому міжнародному освітньому центрі викладають лише дипломовані викладачі вищих навчальних закладів Республіки Польща — Варшави, Кракова, Вроцлава тощо.
 3. Чим підтверджуються знання після проходження навчання: Освітні програми в нашому центрі завершуються проходженням тестування. Саме на основі його результатів студенту видається відповідний сертифікат.
 4. Які гарантії я можу отримати: Перш за все, ми маємо ліцензію, видану Міністерством освіти Республіки Польща. Саме це дозволяє проводити атестації та видавати відповідні сертифікати.
 5. Де дозволяється використовувати отриманий сертифікат: Цей документ є універсальним. З його допомогою можна влаштуватись на роботу і вступити до університету, а також отримати громадянство Польщі чи резидентство Європейського Союзу.
 6. Як довго отриманий сертифікат є дійсним? Документ не має строків придатності. Наразі його приймають не тільки в Польщі, але в ЄС, Японії та США.

 

Якщо вас цікавлять професійні курси польської мови, ціна на них в нашій школі є цілком доступною для більшості учнів. В результаті ви отримаєте якісний сервіс і підтверджений міжнародним сертифікатом відповідний рівень знань. У вас залишилися питання? Тоді звертайтесь до менеджерів школи за вказаними на сайті контактними даними.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]