Курси польської мови в Ковелі

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
В КОВЕЛІ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

Ви бажаєте вивчати польську, але ніяк не можете знайти сертифікований центр в Ковелі? Тоді раді вітати вас в школі Inozemna Mowa. Ми навчаємо своїх студентів польської мови за унікальною комунікативною методикою, тому вже починаючи з перших занять ви будете розуміти польську і навіть почнете говорити.

 

Запропоновані нашим центром уроки польської мови для початківців проводяться у зручному онлайн-форматі. Ми набираємо невеликі групи по 8-10 осіб, саме тому встигаємо приділити максимум часу кожному учневі. Також зауважимо, що всі наші викладачі — це дипломовані педагоги польських ВУЗів, які мають величезний досвід та наразі проживають і викладають у Польщі. Ми допоможемо вам вивчити іноземну мову, яка досить близька до української з нуля до порогового рівня В1 за 5-7 місяців

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA в Ковелі

 

Перед тим як записатись на курси польської в Ковелі пропонуємо вам чітко визначитись з цілями, які ви ставите перед собою. Потрібно здати державний іспит для отримання карти Сталого Побиту чи, наприклад, бажаєте опанувати польську на розмовному рівні, щоб вільно спілкуватися з друзями та коллегами? Тоді вам слід звернути увагу на кардинально різні програми.

 

У нашому сертифікованому центрі Inozemna Mowa ми офіційно навчаємо польської  та маємо ліцензію від Міністерства освіти РП. Саме тому у нас можна обрати різні програми, що відповідають різним базовим навичкам учнів та різним цілям навчання. Ми гарантуємо якість навчання і тисячі випускників за більш як 10 років діяльності закладу — найкраще тому підтвердження. Ми пропонуємо вигідні умови за конкурентними цінами.

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови в Ковелі із запропонованих нижче

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців в Ковелі – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень в Ковелі – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень в Ковелі – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови в Ковелі

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка в Ковелі

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей в Ковелі

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Аби підвищити ефективність вивчення польської мови в Ковелі ми побудували зручний графік занять та навчаємо студентів по скайпу та іншим спеціальним онлайн-програмам. Такий зручний формат дуже вигідний для людей, які вже навчаються чи працюють. Наші курси можна без проблем суміщати з основною діяльністю та навчатись будь-де.

Детальніша інформація про курси польської мови в Ковелі

Курси польської мови для початківців в Ковелі

 

Шукаєте польську для новачків? Ви на правильному шляху! Ми ефективно навчаємо людей з нульовим рівнем знань польської, проводячи їх до порогового рівня В1 через А1 та А2. Навчаємо азам граматики та фонетики, правилам вимови

Курси польської мови на середній рівень в Ковелі

Люди, які освоїли програму на рівень В1 мають можливість підвищити кваліфікацію та отримати знання рівня В2. Наші викладачі пропонують заглибитись в лексику та граматику, осягнути польську та впевнено крокувати далі. З цими знаннями ви зможете вступити до ВУЗу на складні гуманітарні та технічні спеціальності, отримати гарну роботу тощо.

Курси польської мови на найвищі рівні в Ковелі

Підтвердивши В2 ви можете освоїти найвищі рівні С1 та С2. Усі, хто отримали подібні сертифікати, можуть розраховувати на безкоштовне здобуття освіти у державних ВУЗах та отримати звання полоніста.

Курси розмовної польської мови в Ковелі

Ця програма розроблена спеціально таким чином, щоб усі хто закінчив курс міг без перешкод спілкуватися на побутовому рівні, вільно подорожувати, заводити нові знайомства т ін. Ми пропонуємо багато розмовної практики. Вчителі нашої школи будуть навчати вас азам та в результаті приведуть до рівня знань В1. У якості бонуса предоставляємо безкоштовний доступ до програми А1 / А2.

Курси польської мови для Карти Поляка в Ковелі

Якщо у вас є бажання переїхати з Ковеля до сусідньої Польщі ви маєте оформити Карту Поляка, а далі — Карту Сталого Побиту. На цьому курсі ми підготуємо вас до комплексного іспиту на знання польської для Карти Поляка. Безкоштовно відкриваємо доступ до програми рівнів А1 та А2.

Курси польської мови для дітей в Ковелі

Діти сприймають матеріал швидше дорослих, та в них є більші проблеми з мотивацією. В нашій школі навчання проходить цікаво, інтерактивно та з залученням дітей до кожного з завдань. Допомагаємо отримати потрібні рівні знань В1 / В2, а також пропонуємо бонус — доступ до програми рівнів А1 та А2. Зазначимо, що ціна на курси польської мови в Ковелі доступна кожному.

Курси польської мови в Ковелі для різних вікових груп і різних напрямків

Шукаєте сертифіковану онлайн школу польської мови на рівень B2? Вітаємо, ви її знайшли! У нашому закладі викладають полоністи, які проживають в РП та викладають у провідних ВУЗах. Саме тому ми гарантуємо якість освіти та надання легітимного сертифікату по їх закінченні.

 • Що мене чекає в центрі Inozemna Mowa: Ми пропонуємо якісне навчання для людей з різним рівнем підготовки. Програми онлайн курсів польської розроблялися спеціально з розрахунку на різний вік та існуючі знання учнів. Навчаємо від А1 до порогового В1, далі до  В2 та С1 / С2.   
 • Хто навчає студентів: Наші репетитори — це педагоги з найвідоміших навчальних закладів Кракову, Варшави, Вроцлава тощо. Вони не просто носії мови, вони — найкращі у своїй справі!
 • Як підтвердити отримані в школі знання: По закінченню навчання кожен учень здає державний іспит та отримує легітимний сертифікат.
 • Що гарантує якість навчання: Наша школа визнана Міністерством освіти РП та має ліцензію для надання освітніх послуг. Наш заклад був першим у світі, якому дозволили проводити міжнародну атестацію після закінчення курсів польської мови.
 • Де я можу користуватися документом: Виданий сертифікат допоможе отримати якісну освіту та роботу у Європейській країні, Карту Сталого Побиту, карту резидента ЄС, стати громадянином Польщі.
 • Термін дії сертифікату: Терміну діє немає. Документ безстроковий. 

Записуйтесь в мовний центр Inozemna Mowa та отримуйте якісну освіту крок за кроком. Також ми приготували багато сюрпризів та бонусів від школи. Усі додаткові питання ви можете задавати нашим менеджерам в онлайн-чаті чи зателефонувавши по вказаному на сайті телефоні. Ми чекаємо саме на вас!

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]