Курси польської мови у Кракові

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
У КРАКОВІ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

Хороша новина для українців, які бажають вивчити польську — опанувати цю мову вам буде значно простіше, ніж німцям, французам чи японцям. Оскільки польська належить до слов’янської групи мов, ознайомчі рівні А1 та А2 можна сміливо пропустити. Тільки не поспішайте робити поспішні висновки: вивчити польську мову самостійно, купивши методичку або займаючись на безкоштовних платформах в інтернеті, практично неможливо.

 

Так, ви зможете вивчити кілька десятків речень і кілька сотень окремих слів, витративши на це місяць або навіть більше. Але як показує наш досвід, результативність навчання на профільних курсах з кваліфікованими репетиторами в 3-4 рази вища при таких же затрачених ресурсах. Наш центр Inozemna Mowa у Кракові пропонує онлайн навчання польської мови з нуля, а також програми для підвищення наявних знань.

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA у Кракові

 

Польща — близький та гостинний сусід України. Причинами оволодіння польською мовою є бажання отримати роботу з гарною зарплатою, вступ до авторитетного ВНЗ, оформлення Карти Сталого Побуту (польське ПМП) та переїзд на постійне місце проживання до Польщі. Останні події додали до списку охочих проходити курси польської мови у Кракові переселенців, які буквально наповнили країну. Для таких людей вчити польську з нуля — необхідність, без якої неможливо налагодити життя. Всім охочим ми допоможемо вивчити польську з нуля до порогового рівня В1, а також підвищити кваліфікацію до В2, С1 та С2.

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови у Кракові із запропонованих нижче

 

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців у Кракові – до В1 через А1, А2.

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень у Кракові – В2

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень у Кракові – С1, С2

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови у Кракові

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка у Кракові

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей у Кракові

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

 

Перше враження про схожість наших мов наводить на думку, що польська — практично така ж як російська чи українська. Але це зовсім так. Відчуття наповненості схожими словами дуже оманливе. Найчастіше фрази, які звучать майже ідентично, означають зовсім інші поняття.

 

Починати уроки польського онлайн з нуля потрібно з постановки мови. Цього можна досягти виключно співпрацюючи з викладачами, які доступно пояснять правильну вимову. Головна відмінність польської від української та російської в наголосі, який ставиться в основному на передостанній склад. Запам’ятовуванню нових слів та швидкому формуванню потрібних навичок сприяє простий, але дієвий дидактичний матеріал.

 

 

Детальніша інформація про курси польської мови у Кракові

Курси польської мови для початківців у Кракові

 

Який перший крок в здобуванні освіти? Алгоритм вивчення польської ідентичний будь-якій іншій іноземній мові. Початковий етап — це освоєння алфавіту, в основі якого лежить латиниця. Тому проблем із розумінням в українських студентів точно не виникне. Освоївши початковий рівень А1 і А2, ви можете перейти до навчання на рівень В1.

Курси польської мови на середній рівень у Кракові

 

Програма рівня В2 спрямована на глибше вивчення мови, необхідне для вступу до польських ВНЗ. Зокрема, В2 потрібен для здобуття інтелектуальних професій: юриста, економіста, вчителя, медика, архітектора.

Курси польської мови на найвищі рівні у Кракові

 

Найвищою категорією знання польської є рівень С1 та С2, що прирівнюється до рівня знань носіїв мови. Цей курс потрібен тим, хто бажає навчатися безкоштовно в Польщі, отримати докторський науковий ступінь або стати полоністом.

Курси розмовної польської мови у Кракові

 

Основою ефективного засвоєння польської мови є постійний контакт з носіями мови. Тобто, необхідно регулярно чути польську, перебувати у відповідному середовищі та багато практикувати. Все це можна отримати, проходячи інтенсивні курси польської у Кракові від школи Inozemna Mowa. Значно прискорити навчання допоможе практика переглядів польських фільмів, читання книг, прослуховування музики.

Курси польської мови для Карти Поляка у Кракові

Цей курс базується на особливій програмі, необхідній для отримання Карти Поляка. Інтенсивне навчання дозволяє без проблем скласти іспит у консульстві та отримати легітимний документ. Як бонус для учнів даного курсу наша школа відкриває безкоштовний доступ до курсів А1 та А2.

Курси польської мови для дітей у Кракові

Щоб діти добре засвоїли матеріал і не втрачали мотивації, потрібно сильно постаратися. Наші викладачі вміють не просто зацікавити дітей, а й утримати їхню увагу завдяки використанню на заняттях ігрових методик та різних інтерактивних елементів. Купуючи курс В1 і В2, ми даруємо доступ до курсу на рівень А1 і А2.

Курси польської мови у Кракові для різних вікових груп і різних напрямків

Навчання іноземної мови з нуля найкраще проходить разом із досвідченим репетитором. І тому існує безліч курсів. Але для подання документів до навчальних закладів, підтвердження дипломів або оформлення Карти Картки Сталого Побуту (польське ПМП) необхідно мати сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою. Для цього варто проходити курси польської для вступу чи проходження співбесіди у консульстві виключно у ліцензованих школах.

 

 • Що ви отримаєте оформивши курс: Персональний підхід, якісні знання, можливість скласти держ. іспит на відповідний мовний рівень.
 • Хто наші викладачі: Діючі полоністи найкращих польських ВУЗів, вчителі з відповідною акредитацією та багаторічним досвідом.
 • Що підтверджує знання: Усі учні, які пройшли курс, можуть складати державний іспит позачергово та отримати відповідний сертифікат.
 • Гарантії якості: Ми гарантуємо, що в результаті навчання ви отримаєте легітимний сертифікат, оскільки наша школа має офіційну ліцензію на МО РП.
 • Де можна використовувати сертифікат: Даний документ стане у нагоді всім бажаючим отримати громадянство, Карту Сталого Побуту (польське ПМП), карту резидента ЄС, вступити до ВНЗ Польщі або пройти співбесіду на вакантну посаду.
 • Скільки діє сертифікат: Документ, який видає наша школа є безстроковим.

 

Центр Inozemna Mowa працює за авторськими методиками викладання. Для кожного студента допомагаємо підібрати персональну програму відповідно до цілей, початкового рівня знання, бажаної інтенсивності навчання.

 

Наша школа Inozemna Mowa є офіційним центром вивчення польської з ліцензією від Міністерства освіти Республіки Польща. Після проходження курсу ви складете державний іспит і за результатами отримаєте відповідний сертифікат. Документ із безмежним терміном дії визнається у всіх країнах світу. Діє при подачі заявки на Карту поляка, польське ПМП, громадянство тощо.

 

Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх менеджерам нашого центру онлайн або зателефонувавши за вказаним номером телефону.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]