Курси польської мови в Кременчуці

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
В КРЕМЕНЧУЦІ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

Будь-яке самостійне вивчення іноземної мови потребує великої кількості внутрішніх ресурсів, великої сили волі та часу. Прискорити цей процес можна за допомогою професійних викладачів. В нашому центрі працюють саме такі.

Кожен викладач школи Inozemna Mowa — це дипломований фахівець, котрий має значний досвід роботи зі студентами. Якщо вас цікавлять курси польської мови в Кременчуці, тоді вам саме до нас!

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA в Кременчуці

 

Одразу зазначимо, що вартість курсів польської мови в нашому центрі може бути різною — залежно від того, яку саме програму ви вибрали. У нас є кілька варіантів, що значною мірою відрізняються між собою. Освітній курс для новачків чи дітей є простішими і менш навантаженим, ніж вивчення польської до середнього рівня В2 чи найвищого С1 та С2.

 

Таким чином, перш ніж здійснити вибір тієї чи іншої програми, варто розуміти, яка ваша кінцева мета. Це може бути оформлення на роботу, вступ до польського університету, спілкування на побутовому рівні, отримання Карти Сталого Побиту, оформлення резидентства ЄС тощо.

 

Репетитори нашого центру є діючим викладачами польських вишів. Це говорить про їхню професійність, а також наявність у них навичок викладання освітнього матеріалу на високому рівні. У зв’язку з цим більшість студентів центру успішно здають екзамени після навчання.

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови в Кременчуці із запропонованих нижче

 

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців в Кременчуці – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень в Кременчуці – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень в Кременчуці – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови в Кременчуці

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка в Кременчуці

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей в Кременчуці

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

 

Звичайний репетитор польської мови в Кременчуці може не бути носієм і не мати відповідних кваліфікаційних знань. Наші ж викладачі є поляками, котрі розуміють всі особливості рідної мови, маючи при цьому професійні навички викладання освітнього матеріалу. Саме тому фахівці рекомендують звертатись за допомогою саме до нас.

 

 

Детальніша інформація про курси польської мови в Кременчуці

Курси польської мови для початківців в Кременчуці

 

На сьогодні розмовна польська мова — це саме те, що потрібно більшості наших клієнтів, які хочуть вирушити в Європу на роботу чи в особистих справах, або мають на меті опанувати рівень В1 для навчання у Польщі. В нашому центрі є спеціальна програма для тих, хто є новачком без будь-якого досвіду.

Курси польської мови на середній рівень в Кременчуці

<

Курс призначений для бажаючих вивчити польську мову до рівня В2 (b2) та скласти тест з польської мови b2. Призначений для бажаючих вступити до польських ВНЗ на складніші спеціальності: лікарські, інженерні, ІТ технології, архітектура, економіка та інше (працюємо більше ніж 400 ВНЗ Польщі). Запрошуємо на навчання лікарів, бажаючих нострифікувати лікарський диплом у Польщі. Також можуть вивчати польську мову як іноземну на В2 (b2) у Луцьку викладачі українських ВНЗ, що планують здобути ступінь магістра (професора) в Україні або працювати на кваліфікованій роботі за спеціальністю у Польщі. Інші зацікавлені у складанні тесту на В2 (b2) особи м. Луцьк.
В кінці курсу – Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В2 (b2).

Курси польської мови на найвищі рівні в Кременчуці

Ця освітня програма на рівень С1 розрахована на тих, хто потребує найкращого рівня володіння польською задля отримання хорошої безоплатної освіти чи роботи. До того ж після такого освітнього курсу людину можна вважати полоністом.

Курси розмовної польської мови в Кременчуці

Ця програма розрахована на швидке вивчення польської до рівня В1. У вигляді бонусу ви абсолютно безкоштовно отримаєте доступ до курсу для вивчення мови на рівні А1 та А2.

Курси польської мови для Карти Поляка в Кременчуці

Останнім часом курси польської мови для отримання Картки Поляка стають все більш популярними. Без них розраховувати на цей документ не варто, адже він передбачає вільне володіння польською мовою на достатньому рівні для здачі екзамену в консульській установі.

Курси польської мови для дітей в Кременчуці

На відміну від освітньої програми для дорослих, курси для дітей переважно проходять в ігровій формі. Це дозволяє дуже швидко засвоїти матеріал і почати говорити, писати і навіть думати польською правильно.

Курси польської мови в Кременчуці для різних вікових груп і різних напрямків

Українська мова є близькою до інших сусідніх слов’янських мов. Це дещо полегшує їх вивчення. Саме тому володіння польською мовою може стати сходинкою до розуміння, наприклад, чеської та словацької.

 

Нижче ви можете знайти відповіді на найбільш поширені питання клієнтів.

 1. Які послуги надає наш центр: Основна з них — вивчення польської мови онлайн. Воно може бути здійснене в різних форматах, залежно від ваших потреб.
 2. Який рівень кваліфікації викладачів центру: Всі репетитори нашої школи є викладачами польських ВУЗів. Мова йде про університети Варшави, Кракова, Гданьска та деяких інших міст Польщі.
 3. Що буде підтверджувати проходження навчання: Після освоєння освітньої програми вам потрібно буде пройти тестування, за результатами якого кожному студенту присвоять той чи інший рівень володіння польської та видадуть легітимний сертифікат.
 4. Які гарантії отримання якісної освіти я отримаю: Наш центр має ліцензію від міністерства освіти РП на здійснення своєї професійної діяльності. Це дозволяє нам проводити тестування та видавати державні сертифікати.
 5. В яких умовах сертифікат є дійсним: Даний документ дозволяється використовувати у всіх випадках, коли у вас вимагають підтвердити рівень володіння польською мовою.
 6. Який термін дії документу: Сертифікат нашого центру є безстроковим. Його можна використовувати не тільки в Польщі, але й в ЄС, США, Японії тощо.

 

Якщо ви хочете записатись на курси, звертайтесь до нас за вказаними на сайті контактними даними просто зараз!

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]