Курси польської мови у Лодзі

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
У ЛОДЗІ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

З кожним днем ​​курси мов у Польщі стають все більш затребуваними. Насамперед, цьому сприяє стрімке зростання та розвиток цієї європейської країни. Тисячі емігрантів з України, Росії, Білорусі прагнуть отримати тут роботу, діти хочуть навчатись у престижних польських ВНЗ. У зв’язку з цим попит на вивчення польської мови зріс у кілька разів.

 

І якщо знайти приватного репетитора, який візьме з вас гроші і не дасть жодних гарантій не важко, то підібрати хорошу ліцензовану школу набагато складніше. Центр вивчення польської мови Inozemna Mowa в Лодзі готовий надати свої послуги всім охочим — якісно, ​​кваліфіковано та доступно. Запрошуємо людей із різним рівнем початкової підготовки. Гарантуємо, що за 5-6 місяців при сумлінному підході до навчання кожен зможе з нуля вивчити польську на відповідний рівень

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA у Лодзі

 

На сьогоднішній день швидко вивчити польську мову у Лодзі справді просто. Головне — потрапити до школи, де працюють справжні професіонали з великим досвідом роботи. Насамперед вам потрібно буде вибрати курс, який найкраще підходить для поставленої мети. Ми пропонуємо своїм учням різні програми, зокрема: польську для початківців (з нуля до В1), польську на середній рівень В2 та курс на рівні С1 та С2. Також окремо є курс польської розмовної, окремий курс для тих, хто планує отримати Карту Сталого Побуту та окремо польський для дітей віком від 11 років.

Незалежно від того, яку програму ви оберете особисто для себе, у ній обов’язково буде практика мовлення, а також база граматики. Після проходження підготовки в школі Inozemna Mowa у Лодзі ви зможете без особливих проблем скласти іспит з польської мови та отримати міжнародний сертифікат.

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови у Лодзі із запропонованих нижче

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців у Лодзі – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень у Лодзі – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень у Лодзі – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови у Лодзі

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка у Лодзі

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей у Лодзі

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Наш центр Inozemna Mowa допомагає людям отримати сертифікат щодо знання польської мови. Ми маємо відповідну державну ліцензію, яка дозволяє здійснювати діяльність у повній відповідності до національного законодавства Польщі.

Але тут треба розуміти, що будь-яке навчання — це комплекс завдань, де повинні бути задіяні відразу дві сторони: педагог та учень. Їх має поєднувати бажання досягти поставленої мети, тільки в цьому випадку вдасться швидко та без проблем освоїти іноземну мову. Наш центр Inozemna Mowa — це школа, яка гарантує результат. Понад 95% наших випускників після закінчення курсу без проблем складають міжнародний іспит з польської мови. Саме тому ми гордо можемо вважати себе одним із найкращих ліцензованих мовних центрів.

Детальніша інформація про курси польської мови у Лодзі

Курси польської мови для початківців у Лодзі

Курс підходить для всіх, кому потрібна допомога в освоєнні польської з нуля. Також цей курс необхідний людям, які хочуть вивчати польську розмовну мову для тимчасового перебування в країні та всім бажаючим вступити до одного з університетів Республіки Польща. Після освоєння рівня А1 та А2 можна відразу переходити до навчання на рівень В1.

Курси польської мови на середній рівень у Лодзі

Програму курсу створено спеціально для освоєння мови на рівень В2. Отримання відповідного сертифіката дозволяє вступати до престижних ВНЗ Польщі та освоювати будь-які інтелектуальні професії. Наприклад, вчитися на лікаря, архітектора, економіста, юриста без підтвердженого рівня В2 не можна.

Курси польської мови на найвищі рівні у Лодзі

Найвищий рівень знання мови — це С1 та С2. Наші викладачі — це полоністи, професіонали найвищого класу. Саме тому вони можуть навчати студентів до рівня С1 та С2, який необхідний, наприклад, для безкоштовного навчання в університеті та отримання державної стипендії.

Курси розмовної польської мови у Лодзі

Ідеальний варіант для тих, хто хоче заговорити польською, вільно спілкуватися чи впевнено триматися на співбесіді. Наші викладачі приділяють велику увагу постановці мови, а також правилам формулювання речень, збільшенню словникового запасу. Оплативши цей курс як бонус ви отримуєте навчання на рівень А1 та А2.

Курси польської мови для Карти Поляка у Лодзі

Спеціальна програма, націлена на складання іспиту в консульстві, що передує отриманню Карти Поляка. Всім учням, які оплатили цей курс, ми відкриваємо безкоштовний доступ до початкових ознайомчих курсів А1 та А2.

Курси польської мови для дітей у Лодзі

Спеціальний курс для дітей базується на ігрових методиках. У навчанні використовуються інтерактивні елементи, які роблять процес освоєння нових знань більш цікавим та захоплюючим. При записі на курс В1 / В2 ми даруємо доступ до програми А1 та А2 безкоштовно.

Курси польської мови у Лодзі для різних вікових груп і різних напрямків

Перед тим, як записатися на курси польської мови в Лодзі, варто звернути увагу на їх основні переваги. Послуги нашого центру мають попит з багатьох причин. Зокрема:

 • Проведення занять професійними викладачами польських університетів;
 • Безкоштовне надання всіх матеріалів, необхідних для вивчення польської мови;
 • Надання після закінчення курсу Державного Сертифікату Республіки Польща з польської мови, що діє у Європейському Союзі, Японії та Сполучених Штатах Америки;
 • На що я можу розраховувати, сплативши курс: Ми гарантуємо отримання високих знань, оскільки наші вчителі — найкращі у своїй справі, а школа має офіційну ліцензію МО РП.
 • Хто наші викладачі: Практикуючі вчителі топових польських ВНЗ. Всі вони мають великий досвід та величезний багаж знань за плечима.
 • Як можна підтвердити отримані знання: Після завершення курсу та складання іспиту учень отримує державний міжнародний сертифікат, який діє у всьому світі.
 • Які гарантії ми даємо: Високу якість курсів гарантує МО РП, яке видало відповідну ліцензію нашому освітньому центру.
 • Де стане в нагоді сертифікат: Документ необхідний для отримання Карти Сталого Побуту (польського ПМП), карти резидента ЄС, польського громадянства та вступу до університету. Також нагоді при прийомі на роботу.
 • Чи має документ термін дії: Ні, цей сертифікат є безстроковим.

Сучасні курси польської мови для українців у Лодзі — це можливість швидко освоїти іноземну мову для тимчасового чи постійного облаштування у країні. Документ, який ми надаємо учням, може використовуватися за призначенням у будь-якій країні світу.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]