Курси польскої мови у Любліні

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
У ЛЮБЛІНІ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

Вивчення іноземної мови розширює світогляд, інтелектуально розвиває людину. А якщо ви подорожуєте чи плануєте переїзд за кордон, тоді володіння польською значно полегшить вам життя. Бізнесменам, які мають власну справу, знання іноземної мови заощадить гроші на перекладачів та зблизить з партнерами.

 

Варто визнати, що вивчати польську в Любліні самостійно складно та досить довго, тому краще доручити таку відповідальну справу кваліфікованим викладачам школи Inozemna Mowa. Центр займається навчанням людей із будь-яким стартовим рівнем знань. Серед доступних курсів представлені курси для новачків, курси на рівень В1 та В2, С1 та С2, курс розмовної польської. Є окремі групи для дітей, а також спеціально розроблені програми підготовки для складання іспиту на отримання Карти Сталого Побуту, польського громадянства для тих, хто бажає постійно проживати на території Польщі.

 

 

Преимущества курсов польского языка INOZEMNA MOWA у Люблині

 

Запорука результативних занять — грамотно підібрані програми навчання та досвідчені, уважні викладачі. І те, й інше поєднують у собі курси польської мови в Любліні в центрі Inozemna Mowa. Ще одна перевага школи — можливість навчатися не виходячи з дому. Доступ до програми відкривається онлайн і кожен бажаючий може приєднатися до групи з будь-якого куточка світу.

 

Зі школою співпрацюють викладачі, які працюють у визнаних ВНЗ Вроцлава, Варшави, Кракова. Кожен педагог займається саморозвитком, проходить підвищення кваліфікації, публікується у спеціалізованих виданнях та розробляє авторські методики викладання.

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови у Любліні із запропонованих нижче

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців у Любліні – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень у Любліні – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень у Любліні – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови у Любліні

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка у Любліні

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей у Любліні

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Бажаючим вивчати польську мову, наша школа Inozemna Mowa надає можливість вибрати зручний графік уроків польської онлайн, переважно у вечірній час. Тому курси можна поєднувати з роботою чи здобуттям основної освіти.

Викладачі постійно на зв’язку та готові допомогти розібратися з незрозумілими темами. Програма коригується відповідно до успішності студента. За потреби викладачі зупиняються детальніше на складних моментах.

Працюючи з дітьми, вчителі вдаються до ігрових форм занять. У дитячих групах використовують яскраві дидактичні посібники, які захоплюють маленьких учнів і підігрівають інтерес до навчання.

Детальніша інформація про курси польської мови у Любліні

Курси польської мови для початківців у Любліні 

Для студентів з нульовою підготовкою розроблено курс навчання польської з нуля. На уроках учні знайомляться з азами, осягають тонкощі вимови, правила граматики. По закінченню їм присвоюється рівень знань В1 через А1 / А2.

Курси польської мови на середній рівень у Любліні 

Програма на ступінь В2 включає поглиблене вивчення мовних форм, граматичних правил, і навіть роботу з вимовою. Після курсу студентам видається сертифікат, необхідний для вступу до польського ВУЗу, оформлення на роботу.

Курси польської мови на найвищі рівні у Любліні

Якщо необхідно поглибити і розширити рівень володіння польською мовою, записуйтесь на інтенсивні курси польської рівня С1 / С2. Після закінчення ви зможете безкоштовно навчатись у Польщі або отримати звання полоніста.

Курси розмовної польської мови у Любліні

Щоб вільно спілкуватися з поляками, пройдіть курс розмовної польської. На заняттях учні вивчають розмовні ідіоми, поповнюють словниковий запас. Особливий акцент йде на практику. Люди, що закінчили курс, вільно розмовляють на рівні В1. При оформленні навчання школа надає бонус — безкоштовний доступ до програм польської для початківців А1 та А2.

Курси польської мови для Карти Поляка у Любліні 

Бажаючим отримати Карту Поляка необхідно скласти іспит у консульстві. Підготовкою до цього займаються на спеціальному курсі, де особливий ухил йде на проходження співбесіди у консульстві. Оформивши заявку на навчання, у подарунок ви автоматично отримаєте програму на рівень А1 / А2.

Курси польської мови для дітей у Любліні

 

У дитячих групах наші вчителі використовують додаткові матеріали, проводять інтерактивні та навчальні ігри. Все це для того, щоб зацікавити дітей та підвищити їхню мотивацію. Записавши дитину на курс, доступ до рівнів А1 та А2 ви отримаєте безкоштовно.

Курси польської мови у Любліні для різних вікових груп і різних напрямків

Досвідчені педагоги, що горять своєю роботою, розробляють продуктивні програми, які під силу будь-якій людині, яка прагне знань. Уроки проходять у комфортній, дружній атмосфері, що дозволяє легко вивчити польську у Любліні. Наші студенти швидко долають мовний бар’єр і починають не лише говорити польською, а й думати.

 • Що надає школа: Програми курсів складені з урахуванням потрібної бази для студента. Застосовуються сучасні методи викладання матеріалу. Результативність індивідуальних занять з польської мови гарантована незалежно від початкового рівня володіння мовою.
 • Хто педагоги школи: Вчителі центру — практикуючі викладачі авторитетних ВНЗ Польщі, носії мови. Педагоги проходять обов’язкову акредитацію. Мають великий досвід та зацікавлені в результаті навчання.
 • Що підтвердить засвоєні знання: Після закінчення курсу видається сертифікат про відповідний рівень володіння польським. Для отримання документа необхідно скласти державний іспит на знання польської мови.
 • Що гарантує якість освіти: Центр офіційно визнано Міністерством освіти Республіки Польща. Має ліцензію на навчання польської мови та відповідну акредитацію.
 • Де знадобиться сертифікат: Документ, що підтверджує володіння мовою, знадобиться під час вступу до польського ВНЗ, оформлення Карти Сталого Побуту, польського громадянства, отримання резидентства Євросоюзу, отримання офіційної посади в РП.
 • Скільки діє сертифікат: Термін дії документа безмежний. Плюс він визнається у всіх країнах світу.

Підбирайте курс під свої потреби, заповнюйте анкету та отримуйте бонуси від школи. За детальною інформацією зверніться до співробітників центру за телефоном або напишіть в онлайн-чат.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]