Курси польської мови в Мукачеві

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
В МУКАЧЕВІ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

Деякі люди вважають, що самостійне вивчення іноземних мов неможливе. Насправді це не так. Головне — отримати відповідну основу, яка дозволить вам від чогось відштовхнутись. Перш за все, це стосується основних правил граматики, основ вимови певних звуків. Для отримання коректної інформації варто звернутись до професійних репетиторів, котрі мають великий досвід.

 

Наша школа Inozemna Mowa — перший в світі закордонний заклад, котрий отримав ліцензію від РП та розпочав приймати державні іспити й видавати легітимний сертифікат. В нас працюють кваліфіковані викладачі з провідних вищих навчальних закладів Польщі. Ми маємо багаторічний досвід та можемо похизуватись створенням унікальних авторських програм. Про їх результативність можна робити висновок на основі успішності наших випускників. Якщо вас цікавлять курси польської мови в Мукачеві, тоді вам 100% до нас. Ми гарантуємо проходження навчання на рівень В1 / В2 та С1 / С2 протягом 5-7 місяців.

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA в Мукачеві

 

Успіх проходження мовних курсів залежить від того, наскільки чітко студент визначив цілі, яких він хоче досягнути. Тільки після цього можна вибрати найбільш відповідний їхнім вимогам курс. Якщо вам потрібен репетитор з польської мови в Мукачеві, тоді при виборі варто звертати увагу на його репутацію, а також досвід і відгуки колишніх учнів.

 

Inozemna Mowa — це один з найбільших центрів вивчення польської мови в Україні. Нашу діяльність визнає Міністерство освіти та науки Польщі. Гарантією якості викладання такоє можна назвати тисячі випускників школи, котрі успішно складають іспити на знання польської мови. Inozemna Mowa — це можливість організувати навчальний процес навіть не виходячи з власного дому!

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови в Мукачеві із запропонованих нижче

 

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців в Мукачеві – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень в Мукачеві – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень в Мукачеві – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови в Мукачеві

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка в Мукачеві

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей в Мукачеві

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

 

Для оцінки ефективності роботи центру можна звернути увагу на велику кількість позитивних відгуків, котрі залишають випускники школи. Студенти мають можливість вільно обирати графік онлайн-курсів, підключаючись до занять з будь-якої точки світу. Це дозволяє паралельно займатись здобуттям основної освіти або ж відвідуванням роботи.

 

 

Детальніша інформація про курси польської мови в Мукачеві

Курси польської мови для початківців в Мукачеві

Професійний викладач польської мови в Мукачеві може допомогти будь-якому студенту швидко подолати мовний бар’єр. Перш за все, це стосується новачків, котрі не мають досвіду спілкування. Спочатку вони отримують знання, що стосуються фонетики та граматики, опісля — вимови. Після курсу навчання рівень володіння польською мовою обов’язково буде не меншим за пороговий В1.

Курси польської мови на середній рівень в Мукачеві

Якщо ви освоїли базову програму для новачків, варто перейти на курси, що дозволяють подолати бар’єр у володінні польської мови між В1 та В2. На цьому етапі вчителі обов’язково звертають увагу на важливі граматичні правила, а також працюють на збільшення лексичного запасу. По завершенню навчання вас очікує іспит на сертифікат польської мови. Після нього буде видано сертифікат, який дозволяє вступати в ВНЗ Польщі або ж отримати на офіційну роботу у цій країні.

Курси польської мови на найвищі рівні в Мукачеві

Деяким студентам нашої школи потрібне ідеальне володіння польською мовою на рівні С1 або С2. В центрі діють спеціальні курси, які дозволяють досягти такого результату. Після їх проходження учнів можна буде вважати полоністами, перед якими відкривається можливість безкоштовного навчання в Польщі. Головне — продуктивно пройти інтенсивний курс навчання у нашій школі.

Курси розмовної польської мови в Мукачеві

У зв’язку з тим, що більшість українців виїжджають в Польщу в туристичних цілях, багатьом з них достатньо володіти польською мовою лише на розмовному рівні. Це дозволить без проблем дізнатись важливу інформацію, а також комунікувати з поляками при отриманні тих чи інших послуг. В нашому центрі є спеціальна програма, котра передбачає інтенсивну мовну практику. Але не варто думати, що на курсі ви будете просто вчити польські слова. Наші викладачі ознайомлять вас з основними правилами побудови речень та поставлять правильну вимову. Після проходження навчання ви отримаєте рівень В1. Додатково у вигляді бонусу студенти отримують доступ до рівнів А1 та А2.

Курси польської мови для Карти Поляка в Мукачеві

Якщо у вашій родині були поляки, ви маєте можливість переїхати в Польщу на постійне місце проживання. В такому випадку вам потрібно отримати Карту Поляка, а опісля — Карту Побиту. Для цього обов’язково здається екзамен у консульстві а потім державний екзамен з польської мови. Наша школа має окрему програму, котра дозволяє комплексно підготувати студентів до них. Більше 95% наших учнів в результаті успішно складають іспит.

Курси польської мови для дітей в Мукачеві

Якщо вашу дитину цікавить навчання в Польщі, в Мукачеві є можливість з раннього віку вивчати польську мову по спеціальних інтерактивних програмах, що дозволяють швидко засвоювати матеріал. Освітній процес проводиться в ігровій формі — таким чином, щоб протягом заняття зберігати зацікавленість в процесі. У якості бонусу діти отримують також доступ до програм рівня А1 та А2.

Курси польської мови в Мукачеві для різних вікових груп і різних напрямків

Українська, російська, білоруська й польська є вихідцями слов’янської мови. У зв’язку з цим між ними багато спільних рис. Саме тому українці можуть досить швидко й без проблем опанувати польську. Головне при цьому — розуміти особливості граматики та відмінності у лексиці. 

 

 1. Що надає центр Inozemna Mowa: Перш за все, відзначимо програми, які складені відповідно до рівня знань студента та його цілей. Вивчення польської мови здійснюється онлайн з дотримання усіх міжнародних стандартів на основі авторських методик викладачів. Таким чином, за півроку ви можете поліпшити свої знання з рівня А1 до В1, далі до В2 або ж вийти на рівень С1 / С2.
 2. Хто є викладачами курсу: Абсолютно всі репетитори центру вивчення польської мови є практикуючими викладачами відомих «вишів» Польщі — з Варшави, Каркова та Вроцлава. Вони не тільки є носіями мови, але й вміло оперують цілим арсеналом інструментів, котрі допомагають легше опанувати нові знання.
 3. Яке підтвердження про вивчення мови я отримаю: Після закінчення навчання кожному студенту обов’язково необхідно пройти державний екзамен, за результатами якого йому буде надано сертифікат, що підтверджує той чи інший рівень володіння польською мовою.
 4. На які гарантії якості освіти я можу розраховувати: Центр має ліцензію від Міністерства освіти Польщі та має дозвіл на проведення державних іспитів.
 5. Де можна використовувати отриманий сертифікат: Цей документ може бути підтвердженням вашого рівня знань для отримання вакантного місця в польській компанії, при отриманні Карти Побиту, польського громадянства або резидентства ЄС. Якщо ви хочете вступити в польський виш чи отримати офіційну посаду в цій країні — без цього документу теж не обійтися.
 6. Який проміжок часу сертифікат Центру є дійсним: Терміну дії цього документу немає. Його можна використовувати не тільки в Польщі, але і в ЄС, США, Японії та інших державах світу.

 

Якщо ви запишетесь в мовну школу Inozemna Mowa в Мукачево, в результаті отримаєте не тільки якісний сервіс обслуговування, але і першокласну освіту. Окремо варто звернути на можливість отримання приємних бонусів. Для уточнення всіх деталей — звертайтесь до нас за контактними даними, вказаними на головній сторінці.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]