Курси польської мови у Познані

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
У ПОЗНАНІ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

 Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

Вирішили переїхати жити до Польщі? Роботодавець пропонує релокейт? Чи просто любите мандрувати без мовного бар’єру? Тоді вам необхідно вивчити польську мову. Вибір курсів польської мови в Познані починається з визначення цілей навчання. Існують різні варіанти курсів для новачків, людей з підтвердженим рівнем В1 та В2, а також для охочих поглибити знання до С1 та С2.

 

У нашому центрі Inozemna Mowa навчають польською мовою до будь-якого рівня володіння. У нас представлені окремі курси для початківців, школа готує до складання державного іспиту на Карту Сталого Побуту (польське ПМП), польського громадянства, карти резидента ЄС. Викладачі розробляють авторські програми уроків із застосуванням інфографіки, загострюючи увагу на повсякденних ситуаціях, професійних тонкощах чи граматичних аспектах (залежно від обраного курсу та рівня знань).

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA у Познані

 

Здобуття знань за допомогою інтернету — багатство, яким користуються мільйони людей. Наші унікальні мовні курси онлайн надають можливість навчатися в авторитетних викладачів найкращих університетів Варшави, Кракова, Вроцлава, перебуваючи вдома.[:]

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови у Познані із запропонованих нижче

 

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців у Познані – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень у Познані – В2–:–>

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень у Познані – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови у Познані

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка у Познані

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей у Познані

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

 

Тим, хто шукає де здати польську мову на сертифікат, варто звернутися до нашої школи, оскільки ми пропонуємо поєднання професійних програм з максимально зручним графіком занять. Викладачі приділяють увагу персонально кожному учню. До них завжди можна звернутися за підтримкою, допомогою, порадою.

 

У нашому центрі навчаються як дорослі, так і діти. До юних учнів вчителі знайшли особливий підхід. Щоб утримати інтерес дітей, заняття проводять у особливій інтерактивної формі, використовуючи багато яскравого дедактивного матеріалу.

 

Детальніша інформація про курси польської мови у Познані

Курси польської мови для початківців у Познані

 

Ця програма розроблена для навчання польської з нуля. Авторські методики перевірені часом, допомагають швидко освоїти граматику, поставити правильне мовлення, продуктивно запам’ятовувати нові слова. На курс записуємо всіх бажаючих отримати рівні А1, А2, В1 для вільного спілкування на побутовому рівні.

Курси польської мови на середній рівень у Познані

Програма курсу польської мови у Познані підходить людям, які опанували рівні А1 та В1. Пройшовши курс, ви підвищите володіння польським до В2 і отримаєте відповідний держ. сертифікат. Володіння цим документом дозволяє подавати заявку на вступ до будь-якого ВНЗ Польщі, претендувати на отримання хорошої вакансії. Також сертифікат дає змогу отримати докторський ступінь за межами Польщі.

Курси польської мови на найвищі рівні у Познані

Запропонована програма призначена для тих, хто бажає поглибити знання мови до С1 / С2. Підходить тільки для людей із підтвердженим В2. Інтенсивний курс передбачає вивчення польської мови до рівня носіїв мови та полоністів.

Курси розмовної польської мови у Познані

На онлайн курсі польської мови ви навчитеся вибудовувати речення, наповните свій словниковий запас та відточите вимову. Програма розроблена з ухилом на практичну частину, щоб після завершення ви могли без сорому та заминок спілкуватися з поляками. На всіх, хто оформив заявку на курс, прямо зараз чекає бонус — безкоштовний доступ до програм А1 / А2.

Курси польської мови для Карти Поляка у Познані

Спеціальна пропозиція для людей, які планують отримати Карту Поляка. Підходить для осіб старше 17 років і є комплексною програмою підготовки до іспиту в консульстві. При записі на цей курс рівні А1 та А2 ви отримаєте у подарунок.

Курси польської мови для дітей у Познані

До маленьких студентів у нашій школі особливий підхід. Для утримання уваги та мотивації вчителі використовують інтерактивні уроки з елементами ігор. Велика кількість ілюстраційних, яскравих матеріалів роблять уроки цікавими та легкими для сприйняття. Записавши дитину на навчальний курс до рівня В1 / В2, ви отримуєте доступ до курсів А1 / А2 безкоштовно.

Курси польської мови у Познані для різних вікових груп і різних напрямків

Представникам слов’янських національностей значно простіше опанувати польську, оскільки вона разом з українською, російською та білоруською належить до однієї мовної групи. Враховуючи величезний досвід викладачів школи та повну віддачу своїй справі, навчання пройде легко та швидко.

 

Центр Inozemna Mowa має такі беззаперечні переваги:

 • Чудовий викладацький склад;
 • Спеціальну навчальну програма;
 • Зручне навчання у онлайн режимі;
 • Позачерговий запис на державний іспит.
 • Що отримують учні центру: Навчання у приємній, дружній атмосфері з використанням ефективних технік незалежно від початкового рівня володіння мовою. Навчання походить від початкового рівня А1 до професійного С2. Програми розроблені згідно з міжнародними стандартами.
 • Хто навчає у нашій школі: Нашу викладацьку команду складають практикуючі вчителі з престижних ВНЗ Польщі — носії мови. Полонисти знайдуть підхід до учнів, правильно вибудують вимову та допоможуть бездоганно вивчити граматику.
 • Як підтверджуються набуті знання: Після закінчення інтенсивного курсу польської мови студенти проходять обов’язковий державний іспит. Результат позитивного складання — сертифікат про володіння польською на відповідному рівні. Документ визнається у всьому світі.
 • Які гарантії якості послуг: Школа Inozemna Mowa є першим зарубіжним центром з вивчення польської мови, де учні можуть складати державний іспит на відповідний мовний рівень. Міністерство освіти Республіки Польща видало першу ліцензію школі у 2017 році.
 • Де застосовуємо сертифікат: Документ необхідний при отриманні Карти Сталого Побуту (польське ПМП), польського громадянства, вступі до ВНЗ Польщі, карти резидента ЄС, підтвердження іноземних дипломів тощо.
 • Який термін придатності документа: Він не має терміну придатності. Отримавши його одного разу, ви можете використовувати документ все життя.

 

Вибирайте відповідний курс, оформлюйте заявку та отримуйте подарунки від школи польської мови в Познані. Детальну інформацію ви можете дізнатись у менеджерів по телефону або залишивши заявку на сайті.

 

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]