Курси польської мови в Сарнах

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
В САРНАХ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

Обираєте якісні курси для вивчення польської в Сарнах та не знаєте, як перевірити рівень школи чи приватного репетитора? В цьому немає нічого дивного. Адже сьогодні мало просто заявити про те, що ти володієш польською і можеш поділитись набутими знаннями з іншими. Також ні про що не говорять яскраві сертифікати, які легко роздрукувати на принтері, а поставити мокру печатку може будь-який ПП. Для результативного навчання важливо поєднання: високих знань, педагогічного досвіду, комунікативних навичок. 

Аби вивчення польської мови на рівень В2 дало ґрунтовні знання потрібно сумлінно займатись 5-7 місяців з кращими викладачами маючи за плечами рівень В1. Саме це пропонує вам сертифікований центр Inozemna Mowa. Тут ми навчаємо студентів за особливою методикою, та гарантуємо, що після завершення курсу ви будете чудово розуміти польську і зможете вільно розмовляти цією мовою.

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA в Сарнах

 

Тож якщо ви вже знайшли відповідь на питання: де вивчати польську мову в Сарнах, пропонуємо одразу визначити головні цілі та обрати зручний формат уроків. Ми надаємо кардинально різні програми: для новачків, людей з початковим та середнім рівнем. В наших групах займається близько 10 чоловік, тому кожному учневі приділяється максимум уваги від викладачів. 

 

Центр Inozemna Mowa має офіційну ліцензію видану Міністерством освіти РП. Ми забезпечуємо якісний сервіс та гарантуємо якість навчання. Тримаємо конкурентні ціни в Сарнах та по всій Україні. 

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови в Сарнах із запропонованих нижче

 

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців в Сарнах – до В1 через А1, А2.ез А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень в Сарнах – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень в Сарнах – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови в Сарнах

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка в Сарнах

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей в Сарнах

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

 

Щоб пройти якісну підготовку до іспиту з польської і не витратити гроші на вітер звертайтесь до перевірених освітніх центрів. Ми пропонуємо різноманітні онлайн-програми та зручний формат подачі матеріалу. Курси можна проходити з будь-якої точки країни та навіть світу. Все що потрібно — це доступ до інтернету і бажання вчитися. Тож не зволікайте з записом!

 

 

Детальніша інформація про курси польської мови в Сарнах

Курси польської мови для початківців в Сарнах

 

Якщо ваш рівень знань польської нульовий — ми пропонуємо спеціальні курси польської мови в Сарнах по вигідній ціні. Кращі вчителі школи Inozemna Mowa допоможуть опанувати польську мову, яка за своїм походженням досить близька до української. Вже через 5-7 місяців сумлінних занять ви матимете пороговий рівень В1.

Курси польської мови на середній рівень в Сарнах

Після підтвердження рівня В1 можна розпочинати навчання на рівень В2. Викладачі школи допоможуть опанувати більш складні правила з лексики та граматики, підвищити словниковий запас. Ви зможете вільно спілкуватись, працювати чи навіть подати документи на вступ до обраного ВУЗу Польщі на складні технічні чи природничі спеціальності.

Курси польської мови на найвищі рівні в Сарнах

Після підтвердження рівня В2 можна опановувати рівні С1 та С2, які являються найвищими і прирівнюються до знань, які мають полоністи. Після здачі на сертифікат С1 /С2, можна безкоштовно вступити до у будь-якого державного ВУЗу та розраховувати на стипендію.

Курси розмовної польської мови в Сарнах

Курс базується на максимальному приділенні уваги розмовній практиці. Викладачі центру допоможуть опанувати рівень В1 провівши вас через А1 та А2, які надаються безкоштовно.

Курси польської мови для Карти Поляка в Сарнах

При переїзді з міста Сарни до Польщі вам знадобиться Карта Поляка, а через деякий час — Карта Сталого Побиту. Також усім учням курсу ми даруємо безкоштовний доступ до навчальних рівнів А1 / А2.

Курси польської мови для дітей в Сарнах

Щоб зацікавити дітей і втримати їх увагу потрібноо прикласти чимало зусиль. Наші курси польської мови для дітей побудовані таким чином, щоб найменші учні з задоволенням бігли на онлайн-урок. Після завершення курсу дитина може отримати рівень В1 або В2.

Курси польської мови в Сарнах для різних вікових груп і різних напрямків

Чекаємо вас в нашому мовному центрі Inozemna Mowa вже сьогодні! Поспішіть отримати безкоштовну консультацію стосовно всіх запитань, що вас цікавлять, та зайняти вільне місце у групі.

 

 • Що я отримаю закінчивши курси: Гарантовані знання ті міжнародний сертифікат на той чи інший освітній рівень. Усі програми наші репетитори польської в Сарнах розробляли враховуючи вік, рівень підготовки та можливості учнів. Допомагаємо за півроку пройти від ознайомчого рівня А1 до порогового В1 й далі до В2 та С1 / С2.   
 • Хто наші вчителі: Куратори крусів — кваліфіковані викладачі з відомих ВУЗів Європи. Всі вони є носіями мови та досвідченими вчителями, тому вміють з легкістю знаходити підхід до студентів.
 • Як можна підтвердити отримані знання: Учні, які пройшли іспит, здають державний іспит і отримують міжнародний сертифікат.
 • Що саме гарантує якість навчання: Школа ліцензована Міністерством освіти РП, та являється першою у світі закордонною школою, якій дозволено проводити державну атестацію.
 • Де буде корисний документ: Сертифікат знадобиться людям, які бажають отримати роботу в Європі, оформити Карту Сталого Побиту, карту резидента ЄС чи стати громадянином Польщі. Також буде потрібен здобувачам освіти в Польщі. 
 • Термін дії сертифікату: Документ не має терміну придатності. 

 

Ми допоможемо отримати європейську освіту та будемо щоразу підтримувати і стимулювати вас, аби ви не зупинились на половині шляху до наміченої цілі. Також ми приготували безліч приємних бонусів, які чекають саме на вас! 

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]