Курси польської мови у Вараші

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
В ВАРАШІ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

Бажаєте швидко вивчити іноземну мову? Не знаєте як це зробити максимально ефективно і недорого? Тут головне — знайти дійсно хороших викладачів, котрі зможуть організувати освітній процес на найвищому рівні. У Вараші таку можливість надають педагоги школи Inozemna Mowa.

 

На курси польської мови у Вараші ціна є цілком доступною більшості наших учнів. При цьому за відносно короткий проміжок часу (приблизно 5-7 місяців) ви отримаєте міцні знання від кваліфікованих педагогів в зручному онлайн-форматі.

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA у Вараші

 

Перед тим, як почати навчальну програму, варто зрозуміти, які саме цілі ви ставите перед собою. В нашому освітньому центрі передбачено відразу кілька курсів для різних категорій студентів. Одних цікавить покращення розмовних навичок, інших — отримання Карти Поляка, треті хочуть вступити в польський університет, а четверті — оформитись на роботу чи подати документи на президентство в ЄС.

 

Таким чином, перш ніж почати навчання, нам потрібно знати вашу ціль. Відома на всю Україну на поза її межами онлайн школа польської мови Inozemna Mowa — надає вам можливість за лічені місяці поставити вимову, збільшити лексичний запас і вивчити граматику. Ми працюємо як з дітьми, так і з дорослими.

 

Що стосується викладацького корпусу, всі репетитори центру — кваліфіковані педагоги зі значним досвідом роботи. Про це свідчать відгуки наших студентів, більшість з котрих успішно складає екзамени та проходить тестування після завершення освітньої програми.

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови у Вараші із запропонованих нижче

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців у Вараші- до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень у Вараші – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень у Вараші – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови у Вараші

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка у Вараші

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей у Вараші

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Якщо вас цікавить вивчення польської мови в Вараші, наш центр — саме те місце, де вам допоможуть. Всі наші викладачі є носіями мови та кваліфікованими педагогами. Вони оперують цілим спектром освітніх інструментів, що дозволяють швидко та цікаво опанувати польську мова в онлайн форматі.

Детальніша інформація про курси польської мови у Вараші

Курси польської мови для початківців у Вараші

 

Не кожен репетитор по польській мові вміє цікаво та доступно пояснювати матеріал. Наші ж педагоги в цьому профі. Після освітнього курсу ми організовуємо тестування студентів. Якщо ви хочете досягти рівня володіння мовою В1, тоді даний курс — саме те, що вам потрібно.

Курси польської мови на середній рівень у Вараші

Онлайн-формат вивчення польської мови з кожним роком стає все популярнішим через нові можливості дистанційної комунікації. В нашій школі є окремі курси на кілька місяців з можливістю вільного складання учнівського графіку. Таким чином ви можете досягти рівня В2 всього за 5-7 місяців.

Курси польської мови на найвищі рівні у Вараші

В деяких випадках нашим студентам потрібне ідеальне володіння польською. Якщо ви хочете стати полоністом або знати польську як носії мови, тоді курс на рівень С1 та С2 — найкращі з можливих.

Курси розмовної польської мови у Вараші

Дана програма дозволяє швидко вивчити розмовну польську мову на рівні А1 чи А2. Найбільш відповідальні студенти можуть досягти рівня В1. Останній дозволяє вільно спілкуватись та оформитись на деякі види роботи в Польщі.

Курси польської мови для Карти Поляка у Вараші

Якщо вас цікавить громадянство Польщі чи переїзд в цю країну для постійного проживання, вам знадобиться Карта Поляка а потім Карта Сталого Побиту. Ці два документи можна отримати винятково при вільному володінні польською мовою, що підтверджується проходження відповідного екзамену. В нашій школі є спеціальний курс, направлений на підготовку студентів до нього.

Курси польської мови для дітей у Вараші

Більшість курсів школи не підходять для дітей, адже вони розрахованих на дорослих. Для молодих студентів ми маємо окрему програму. Зокрема, польська для дітей по Скайпу — це можливість в ігровій формі навчати дітей з 12 років основним азам польської мови. Діти опанують правильну вимову, вивчать граматику і лексику.

Курси польської мови у Вараші для різних вікових груп і різних напрямків

Польська мова відноситься до слов’янської гілки, тому вона є досить близькою до української. У зв’язку з цим процес навчання проходить легко та невимушено. До того ж, вивчивши польську, ви відкриваєте для себе краще розуміння чеської чи словацької.

 1. Який спектр послуг школи: Ми надаємо клієнтам кілька освітніх програм на вибір, кожна з яких передбачає вивчення польської мови на тому чи іншому рівні.
 2. Наскільки кваліфікованими є викладачі: Все наші репетитори працюють в польських вишах, тому мають не тільки відповідну освіту, але й досвід роботи зі студентами.
 3. Що підтверджує проходження навчання у вас: Кожен учень школи після навчання повинен пройти тестування, яке визначає рівень володіння польською. На основі його результатів видається відповідний сертифікат.
 4. На які гарантії я можу розраховувати: Основною серед них є те, що наша школа має ліцензію Міністерства освіти Польщі. Це означає, що польський уряд визнає нашу кваліфікацію і підтримує наші програми.
 5. Де можна використовувати сертифікат: Ви самі визначаєте, в яких випадках його надавати. Сертифікат дійсний при влаштуванні на роботі, під час вступу в університет, при отриманні Карти Поляка, оформленні громадянства тощо.
 6. Який строк дії сертифікату? Термін його використання абсолютно не обмежується.

У вас залишилися питання щодо навчання? Тоді звертайтесь до фахівців нашої школи за вказаними на сайті контактними даними прямо зараз!

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]