Курси польської мови у Вроцлаві

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
У ВРОЦЛАВІ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

Знання польської мови 一 необхідна умова, щоб знайти роботу і організувати життя в сучасній європейській країні. Наша школа Inozemna Mowa є сучасним центром вивчення польської мови, яка використовує унікальні авторські програми. Серед наших викладачів виключно полоністи, які гарантують, що кожен бажаючий зможе пройти курси польської мови у Вроцлаві та скласти державний іспит.

 

У нас передбачені різні курси для людей із різними потребами: з нуля до порогового В1, а також В2, С1, С2. До всіх учнів наші викладачі застосовують індивідуальний підхід. При відповідній віддачі та старанному навчанні досягнення бажаного результату за 5-6 місяців ми гарантуємо!

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA у Вроцлаві

 

Успішність нашої школи Inozemna Mowa ілюструють майже десять тисяч випускників школи, більшість з яких успішно склали іспити на державний сертифікат польської мови. Школа є першим офіційно визнаним центром вивчення польської мови, який одержав ліцензію від Міністерства освіти Республіки Польща. А у 2015 році наш центр удостоївся подяки за діяльність від керівництва Польської державної комісії. У листі було відзначено високий рівень освіти, а також якість державних іспитів польської мови для отримання легітимних сертифікатів.[:]

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови у Вроцлаві із запропонованих нижче

 

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців у Вроцлаві – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень у Вроцлаві – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень у Вроцлаві – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови у Вроцлаві

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка у Вроцлаві

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей у Вроцлаві

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

 

Репетитори школи — носії мови та практикуючі викладачі ВНЗ Варшави, Кракова, Гданська. Під керівництвом методистів центру ви досягнете позитивного результату за 5-6 місяців навчання. Вчителі застосовують авторські, унікальні методики донесення матеріалу. Таким чином, складні мовні форми та тонкощі вимови легко засвоюються та запам’ятовуються.

 

Під час формування групи або підбору індивідуальної програми враховуються:

 • цілі навчання;
 • стартовий рівень підготовки;
 • бажана інтенсивність програми;
 • тривалість курсу.

 

Окремі програми сформовані для викладання польської для дітей у Кракові. Маленьким учням пропонують навчання в ігровій формі із застосуванням інтерактивних методик навчання.

 

 

Детальніша інформація про курси польської мови у Вроцлаві

Курси польської мови для початківців у Вроцлаві

 

Наша школа пропонує індивідуальні програми для новачків. Завдяки досвіду наших викладачів ви швидко поставите усне мовлення, опануєте правила граматики, а також ази морфології. Українцям, росіянам та білорусам можна пройти рівні А1 / А2 і відразу перейти до В1.

Курси польської мови на середній рівень у Вроцлаві

Цей курс польського у Вроцлаві розрахований на людей, яким потрібен рівень В2. Після отримання відповідного сертифіката ви зможете вступити практично до будь-якого ВНЗ Польщі та осягнути престижну інтелектуальну професію.

Курси польської мови на найвищі рівні у Вроцлаві

Цей курс призначений для бажаючих навчатися безкоштовно в Польщі, майбутніх полоністів, докторів наук та ін. Категорія володіння мовою С1 та С2 прирівнюється до рівня знань носіїв мови.<

Курси розмовної польської мови у Вроцлаві

Освоїти польську у Вроцлаві зовсім не складно, якщо запастись терпінням та вчитися у грамотних наставників. З кожним заняттям ви підніматиметься на сходинку вище, а вже через півроку дистанційних курсів польської з регулярними уроками два-три рази на тиждень зможете не тільки говорити, а й думати польською. При оплаті цього курсу рівні А1 та А2 ми надаємо безкоштовно.

Курси польської мови для Карти Поляка у Вроцлаві

Це вузькоспрямована програма, спрямована на отримання Карти Поляка. Проходження даного інтенсивного курсу польської мови для початківців дозволить скласти іспит у консульстві без особливих зусиль. Додатковим бонусом при оплаті є безкоштовний доступ до курсу А1 / А2.

Курси польської мови для дітей у Вроцлаві

Спеціальний курс для дітей націлений на швидке та ефективне засвоєння іноземної мови. Наші вчителі будуть навчати та мотивувати, застосовувати сучасні методики, дидактичний матеріал та інтерактивні елементи. Купуючи курс В1 / В2 ми даруємо доступ до програми на рівень А1 / А2.

Курси польської мови у Вроцлаві для різних вікових груп і різних напрямків

Перед початком навчання обов’язково проводиться тестування знань на поточний момент. Визначаються цілі та бажаний термін курсу. Після цього підбирається оптимальна програма та визначається вартість курсу польської мови.

 

Курси польської проводяться для людей з різними рівнями володіння мовою:

 • А1 та А2 — вступний та ознайомчий;
 • В1 — пороговий рівень;
 • В2 — загальний середній;
 • С1 — спеціаліст середнього ступеня;
 • С2 — заглиблений.

 

Під час навчання наші викладачі регулярно проводять проміжні перевірки набутих навичок. Це допомагає оцінити прогрес і за необхідності внести корективи до навчального процесу.

 

 • Переваги оформлення наших курсів: Ви отримаєте якісний сервіс, хороші знання та легітимний сертифікат за результатами іспитів.
 • Хто наші викладачі: У нас працюють діючі вчителі польських ВНЗ Європи, які відрізняються великим досвідом роботи та наявністю авторських методик.
 • Як ви можете підтвердити свої знання: Після закінчення курсу та складання іспиту ми видаємо державний (міжнародний) сертифікат РП, який діє у всьому світі.
 • Які гарантії ми даємо: Про якість програми та отримання належного результату свідчить отримана школою ліцензія від Міністерства Освіти Польщі.
 • Де може стати в нагоді сертифікат: Документ який видається після закінчення курсів 一 це гарантія отриманих знань. Він є актуальним при отриманні нової посади, вступі до ВНЗ або подачі документів на Карту Сталого Побуту (польське ПМП), польського громадянства або карти резидента ЄС.
 • Який термін дії сертифіката: Отриманий вами документ не має терміну дії, він є довічним.

 

Методики донесення матеріалу у школі польської мови дозволяють подолати мовний бар’єр, зосередитись на вимові, сконцентруватися на специфічних темах. Студенти постійно перебувають на зв’язку з репетиторами, отримують зворотний зв’язок та підтримку. Якщо ви вирішили знайти роботу в Польщі, вступити до ВНЗ, тоді записуйтесь на найкращі онлайн курси польської мови в Inozemna Mowa прямо зараз.

 

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]