Курси польської мови у місті Харкові тест
ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР НА ТРАВЕНЬ 2018 РОКУ НА КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ У ХАРКОВІ
Зареєструватися тут

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017

Курси польської мови в Харкові онлайн з Центром ІМ-іноземна мова – це ефективне та цікаве навчання, доступні ціни та ідеальна можливість швидко почати говорити. Ви помітите свої перші результати миттєво – вже з першого заняття.

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з навчання польської мови).

Що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів:Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у Польщі: – вступ у польські ВНЗ; – отримання польського громадянства; – кваліфікована робота; – інші сфери.

Термін дії Сертифікату: По життєвий.

Закажите курс на уровень В1 и получите уровне А1 и А2 бесплатно.
Закажите курс с «нуля» до В2 и получите скидку? На вторую часть курса.
Вступайте в Польшу с нашей помощью получите скидку на помощь по вступлению.

1Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017

Курси польської мови в Харкові онлайн з Центром ІМ-іноземна мова – це ефективне та цікаве навчання, доступні ціни та ідеальна можливість швидко почати говорити. Ви помітите свої перші результати миттєво – вже з першого заняття.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна
Курси польської мови для початківців у Харкові +38 (050) 227-83-76
17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт
50 год.
В1 А1 та А2 – у подарунок
124 грн. / 60 хв.
Курси польської мови на середній рівень у Харкові +38 (050) 227-83-76
17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт
50 год.
В1 А1 та А2 – у подарунок
124 грн. / 60 хв.
3 Курси польської мови на середній рівень у Харкові


4 Курси польської мови на середній рівень у Харкові


5Курси польської мови на середній рівень у Харкові


6Курси польської мови на середній рівень у Харкові


 

Всі наші вчителі, які ведуть курси польської в Харкові по Skype – досвідчені викладачі польських університетів, носії мови. Під час уроку ви ніби зануритесь у польське середовище, адже будете чути сучасну “живу” польську мову Харків. Буквально після кількох тижнів курсів польської, помітите, як долаєте мовний бар’єр. Ви зможете розуміти звичайні тексти та легко орієнтуватись в типових ситуаціях повсякденного життя: в магазині, в ресторані, на вокзалі, на пошті.

 

Курси польської Харків розроблені таким чином, щоб ви легко і швидко могли оволодіти необхідними знаннями для спілкування польською мовою, грамотно будувати фрази, вільно переказати книгу чи фільм, написати текст на цікаву чи знайому тему, описати свої емоції.

 

Мовні курси Харків онлайн з кваліфікованим викладачем-поляком – це зручно. Ми надаємо всі необхідні матеріали до занять безкоштовно. Від вас лише потрібні бажання, мотивація та наявність якісного інтернету.

 

Оберіть собі курс польської мови Харків із запропонованих нижче

 

 

 

 

 

Курси польської мови для початківців Харків

Курс предназначен для желающих выучить польский язык для начинающих в Харькове тех, кто начинает учить польский с "нуля", ищет польский для чайников в Харькове. Также подойдет тем, кто имеет неуверенный уровень В1 (b1) по польскому языку. Наш бонус: уровни А1 и А2 (a1, a2) — в подарок!
В конце курса - Государственный сертификат Республики Польша на уровень В1 (b1).

Курсы польского языка на средний уровень в Харькове

Курс польского языка для лиц, имеющих уровень В1 и желающих выучить польский язык на уровень В2 (b2). Курс предназначен для желающих поступить в польские ВУЗы на докторские, инженерные специальности, IT технологии, архитектуру, экономические и другие (сотрудничаем с более чем 400 ВУЗами Польши). Приглашаем также докторов, желающих нострифицировать диплом в Польше, преподавателям ВУЗов, которые планируют получить степень доцента (профессора) в Украине или работать на квалифицированной работе по специальности в Польше. Другие заинтересованные в сдаче теста на В2 (b2) лица.
В конце курса - Государственный сертификат Республики Польша на уровень В2 (b2).

Курси польської мови у Львові для різних вікових груп і різних напрямків

 

Курси польської Львів ціни вас приємно здивують. Так, ми відкриті та доступні, є гнучка система знижок, якщо ви справді хочете вільно розмовляти польською, вступити до польського вузу, влаштуватись на престижну роботу чи вас чекає співбесіда на карту поляка у Львові.

 

Ми не репетитор польської мови Львів, а ліцензійний Центр, де працюють досвідчені викладачі польських університетів. Наші мовні курси Львів – це “жива” польська мова, яку ви будете чути від викладача по Skype, заговорите з ним, і швидко помітите свій прогрес, оскільки непомітно подолаєте мовний бар’єр.

 

Польські курси Львів –  це пізнавально, результативно, легко і приємно. Наші курси польської мови Львів – це ефективне швидке навчання та можливість здійснити свою мрію: карта поляка Львів,  успішний екзамен та отримання Міжнародного Сертифікату РП, навчання у польському університеті чи кваліфікована робота.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!