Як вибрати найкращі курси польської у Івано-Франківську з гарантією результат

Різноманіття пропозицій на ринку мовних курсів налічує десятки штук. Щоб обрати курси вивчення польської мови в Івано-Франківську, котрі підійдуть саме вам, потрібно чітко визначити цілі навчання і розуміти власні очікування. Це важливо для того, аби не помилитись і не розчаруватись внаслідок непродуманого вибору.

 

Щоб впевнено відчувати себе, подорожуючи в якості туриста достатньо буде базової підготовки. Проте такого рівня точно буде замало при спробах влаштуватися на роботу або отримати освіту в Польщі. Якщо від володіння мовою залежить кар’єрний розвиток і ви зацікавлені в максимально ефективному навчанні, відразу виключайте з критеріїв оцінки курсів місце навчання і вартість. Очевидно, що послуги авторитетної школи, котра надає якісне навчання, не можуть бути дешевим. Великим плюсом є можливість займатися в онлайн-форматі без будь-якої географічної прив’язки.

 

 

Головні критерії оцінки школи

Отримати поглибленні знання з високою вірогідністю можна в методичних центрах та ліцензійних школах, таких як Inozemna Mowa. В таких компаніях працюють дипломовані викладачі з серйозних світових ВУЗів. В центрах такого типу:

 • навчальний процес базується на авторських методиках, перевірених та збалансованих;
 • у викладацькому складі практикуючі репетитори з багаторічним профільним досвідом;
 • на заняттях застосовуються сучасні технології, новітні навчальні матеріали.

 

Важливо, щоб школа мала гарну репутацію та історію роботи, тому що вивчення мови займає не 1-3 місяці, а від 6 місяців до кількох років. Законодавство не зобов’язує мовні курси отримувати ліцензію, проте наявність останньої гарантує видачу сертифіката. Також в ліцензійних закладах студенти обов’язково здають іспит, що також позитивно впливає на результат навчання. В разі вивчення польської мови для отримання Карти поляка, наявність ліцензії та видача легітимного сертифіката є обов’язковою умовою при виборі курсів.

 

 

Аналіз викладацького складу

Викладачі – вирішальна складова для освоєння мови. Якщо репетитори – практикуючі педагоги авторитетних ВУЗів з досвідом та постійним розвитком, тоді викладення матеріалу буде зрозумілим, корисним і конструктивним. Від викладача залежить:

 • ефективність навчання;
 • правильно налаштована комунікація з учнем;
 • успіх у подоланні мовного бар’єру.

Найкращий варіант – займатися з носіями мови або полоністами. Такі репетитори з польської мови в Івано-Франківську найкраще занурюють в мовне середовище, досконало налаштовують вимову. Простежте чи приймає участь репетитор в інтенсивах, підвищеннях кваліфікації, конференціях, оскільки невпинний розвиток – ознака професійності.

 

 

Оцінка програми навчання, тривалості і формату занять

Грамотно складена програма – важлива складова вдалого навчання. Шукаючи школу не зайвим буде поцікавитись, які методики інтегровані в процес і співставити їх з цілями, котрих бажаєте досягти. Основні моменти для з’ясування:

 • чи буде можливість спілкуватися з носіями мови;
 • чи навчатимуть вести листування;
 • чи передбачені спеціалізовані, поглиблені програми в курсі польської мови в Франківську з нахилом до вашого напрямку діяльності.

Суттєвий недолік, здатний відштовхнути потенційного студента – використання виключно класичної програми. Сучасний ринок вимагає поєднувати різні методики, включати авторські практики та прийоми для кращого засвоєння матеріалу.

 

Сьогодення показує, що найбільш зручним форматом занять стали онлайн-уроки. Економія часу та зусиль на добирання до місця навчання зробили свою справу. Неймовірною перевагою онлайн формату курсів польської мови із сертифікатом полягає в можливості займатися з викладачами з усього світу, перебуваючи у себе вдома. Звичайно, добре коли школа представляє студентам вибір формату занять і дає можливість, при бажанні, відвідувати очні уроки. Але найголовніше – це кваліфікація викладачів та якісна програма навчання.

 

Тривалість навчання залежить насамперед від мети, яку ставите перед собою. Але варто знати, що освоєння одного рівня, наприклад В1, займає не менше шести місяців. На поглиблений рівень С1 може знадобитися кілька років. Щоб освоєння мови було продуктивним, заняття мають бути два або три рази на тиждень. Це варто враховувати при плануванні свого часу.

 

Починаючи пошук мовних курсів налаштуйтесь на детальний аналіз і вивчення існуючих пропозицій. Не купуйтесь на яскраві реклами та гучні заяви. Гасло про те, що вас навчать польської за чотири тижні з нуля до рівня В1 має насторожити, а не заманити. Приділіть достатньо часу на вибір місця де вивчити польську мову і тоді зможете отримати достойне навчання та якісні знання.

Інші новини
Як швидко вивчити польську в Житомирі – розглянемо покроково

Не знаєте як обрати найкращу школу з гарантією результату? Сумніваєтесь чи можна вивчити іноземну мову за півроку? Саме про це поговоримо нижче.

Екзамен з польської мови у Варшаві

У листопаді 2015 року відбувся екзамен з польської мови.

Презентація 2015 курсів польської мови у Львові

Інформація про дату, час та місце проведення презентації курсів польської мови у Львові

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]