Відгуки про курси польської мови ІМ

центр вивчення польської мови ІМ
Наталія Войтюк
Навчання у ІМ для мене було легким та невимушеним. Кількість навчального матеріалу була чудово розподілена на час навчання, завдяки цьому уроки були насиченими, але не перевантаженими. Викладачі охоче допомагали, пояснювали (інколи по кілька разів), коли ми губилися у нетрях польської граматики. Час від часу атмосфера розряджувалася дотепними жартами, на долю секунди, відволікаючи нас від важчих тем. Всі лекції, додаткові матеріали завжди вчасно були у нашому розпорядженні. Також мені вдалося успішно здати екзамен на В1 та задовільнити свої очікування від курсу.
центр вивчення польської мови ІМ
Назарій Вескляров
ІМ помогла мені отримати сертифікат В1, якій позволяє навчатись у польських вузах. З власного досвіду можу сказати, що виконувати додаткові (домашні) завдання потрібно. Дуже важко оріентуватись без мінімального знання мови у чужій країні. Навчання у ІМ- це не тільки навчання, а і допомога та підготовка до подальшого екзамену, а ще - зустрів багато цікавих людей, з якими й досі спілкуюсь. Тепер я навчаюсь у Любліні у Природничому університеті, і дуже вдячний компанії ІМ та її персоналу.
центр вивчення польської мови ІМ
Юлія Бондарець
Тим, що я є студенткою омріяного ВУЗу в Польщі, більшою мірою завдячую ІМ. Це були 6 місяців найоригінальнішого навчання у моєму житті. На 6 місяців я забула про гори книг і кілометрові конспекти. ІМ - це практичність, швидкість, якість і новий свіжий подих у навчанні іноземних мов. ІМ надихає!
центр вивчення польської мови ІМ
Ігор Садовий
Добре, коли все вчасно! У десятому класі я навчався на курсах польської мови. Заняття відбувалися два рази на тиждень,проходили цікаво та захоплююче. Ми вчилися писати, читати, говорити польською мовою. Нам давали різні завдання на самостійне опрацювання. Також була можливість дивитись фільми та читати польську пресу.
центр вивчення польської мови ІМ
Катерина Галей
Навчання у ІМ - це одне суцільне задоволення. По-перше - це спілкування з новими людьми і інтеграція культур, по-друге - Ви навчаєтесь мови у її носіїв. Дуже сподобалися спільні перегляди фільмів польською, екскурсія до Кракова. Також дуже корисні зустрічі з представниками консульства і надана ними інформація про навчання у вузах Республіки Польща. Окреме спасибі Кацевичу С.К. і Пані Марті - ці люди завжди підтримували і давали наснагу до здобуття глибоких знань про польську культуру і повсякденне життя, мову і літературу, фільми і періодичні видання, цікаві для молоді.  Взагалі ІМ для мене - це ще одна сім*я, про яку я завжди пам*ятатиму і завжди любитиму...Ви в моєму серці назавжди.
центр вивчення польської мови ІМ
Яна Стукало
За короткое время мне нужно было выучить польский язык для обучения в Польше. Благодаря ІМ мне удалось выучить язык за 6 месяцев и хорошо сдать экзамен на уровень B1. Мечты сбываются с ІМ :) Главное - это быть внимательным на лекциях и делать домашнее задание. Пан Бартоломей очень хороший преподаватель. Приятно иметь дело с хорошими За короткий час мені потрібно було вивчити польську мову для навчання у Польщі. Завдяки ІМ мені вдалося вивчити мову за 6 місяців і добре здати екзамен на рівень В1. Мрії здійснюються з ІМ:) Головне - це бути уважним на лекціях і виконувати домашнє завдання. Пан Бартоломей хороший викладач. Приємно мати справу з хорошими людьми) Я задоволена своїм вибором) Вивчення Польської - це не так складно,як здається на перший погляд. Навіть якщо виникнуть труднощі - ІМ завжди допоможе, підтримає і підніме настрій:) Вдячна ІМ за співпрацю
центр вивчення польської мови ІМ
Аліна Дубинка
Щоб здійснити свою мрію і навчатись в Польщі потрібно було знання мови.Коли прийшов час вирішувати де вчити польську мову,я вибрала курси ІМ. Тепер з впевненістю можу сказати - вибір був правильний. За 9 місяців навчання я отримала знання,які перевершили мої сподівання. Варто сказати, що на курсах панує настільки тепла і невимушена робоча атмосфера та хотілося б аби ці лекції не закінчувались. Сертифікат, який я отримала дозволив мені поступити без проблем в Польщу. Я щиро вдячна засновникам цих курсів!
курси польської мови ІМ
Ірина Слободюк
Навчання у ІМ без сумніву мало позитивний вплив на моє життя. Адже вдало зданий екзамен після завершення курсу дав мені змогу навчатись в омріяному польському ВНЗ. Чому саме ІМ? По-перше, однією з основних переваг ІМ є те, що викладач - носій мови, тому звертає увагу на певні особливості мови та відмінності у культурі, про які ми навіть не здогадуємось. По-друге, матеріал лекцій підібраний індивідуально під кожну групу, насичений новою цікавою інформацією. Самі ж лекції ніколи не були виснажливими, а навпаки проходили в легкій, теплій атмосфері.
про курси польської мови ІМ
Роман Шмат
Після закінчення курсів враження у мене надзвичайно позитивні. Не скажу, що було легко вчитись, але якщо старанно вчитись - буде результат. Викладачі кваліфіковані, з ними завжди весело, ні разу на лекціях не було нудно. Якщо було щось не зрозуміло, то викладачі із задоволенням пояснять ще раз. Але щоб досягти результату потрібно виконувати все, що задають, і потім на екзамені не буде проблем. Мені дуже сподобались ці курси, завдяки їм я зараз спілкуюсь польською мовою. Я не шкодую про свій вибір.
Залиште будь ласка Ваш відгук

Required field

Фото
Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

    [:pl]

    [:ua]

    [:ru]

    [:en]