Centrum Inozemna Mowa w Łucku

Prawie 15 lat temu sytuacja z nauczaniem języka polskiego i zdawaniem egzaminu państwowego była opłakana. Statystyka pokazywała, że 80% Ukraińców, którzy ukończyli kursy profilowane w kraju, nie mogło zdać egzaminu. Przy tym przedstawiciele innych narodowości (Niemcy, Węgrzy, Francuzi, Amerykanie i in.) pokazywali absolutnie odmienny rezultat. Gdzie tkwiła przyczyna takiej ogromnej przepaści?

 

Okazało się, że odpowiedź na to pytanie zawsze była dość oczywista. W Ukrainie obserwowano ogromny problem z wykładowcami, a tym samym brakowało efektywnego programu nauczania, który odpowiadałby normom międzynarodowym i pomagał ludziom szybko i efektywnie opanowywać język polski.

 

 

Nadszedł czas na zmiany

Po otwarciu w Łucku naszej pierwszej szkoły języków obcych odwróciliśmy kartę i rozpoczęliśmy nową drogę nauczania języka polskiego. Formuła sukcesu centrum Inozemna Mowa jest bardzo prosta. Aby pozytywnie zdać egzamin certyfikatowy z języka polskiego należy:

 • uczyć się u profesjonalnych lektorów – polonistów;
 • uczyć się polskiego według sprawdzonych metod;
 • często rozmawiać z rodzimymi użytkownikami języka;
 • sumiennie odnosić się do procesu nauczania.

 

Завдяки такому системному підходу ми гарантуємо своїм учням дієвий результат. Вже по закінченню першого рівня В1 (наголошуємо, що А1 та А2 для українців зайві, адже це рівні які розраховані на представників не слов’янських груп населення) ви впевнено заговорите польською. Dzięki takiemu systemowemu podejściu gwarantujemy swoim uczniom wysoki rezultat. Już po ukończeniu pierwszego poziomu B1 (przypominamy, że A1 i A2 są Ukraińcom niepotrzebne, ponieważ nie są to poziomy przewidziane dla przedstawicieli języków słowiańskich) z pewnością będziecie mówić po polsku.

 

Jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie, po prostu znaleźć wykładowcę języka polskiego w Łucku i pracować z nim raz czy dwa razy na tydzień, to za mało. Aby opanować język i uzyskać dokument potwierdzający wiedzę, lepiej nie tracić czasu na marne, a od razu zwracać się do certyfikowanego centrum. Właśnie tutaj doświadczeni wykładowcy dołożą maksimum starań, abyście zrozumieli gramatykę, opanowali zasady budowy zdań i swobodnie porozumiewali się z innymi.

 

Zwracamy Waszą uwagę, że pierwsze kroki w opanowaniu języka polskiego są niezwykle ważne. Właśnie na tym etapie lepiej od razu wybrać certyfikowane centrum, gdzie wykładają poloniści, abyście później nie musieli się oduczać materiału przekazanego w niewłaściwy sposób. W innym wypadku będziecie musieli tracić dodatkowy czas, aby usunąć z głowy nieprawidłowe informacje i wzmocnić niezbędne nawyki.

 

 

Na czym polega przewaga szkoły Inozemna Mowa w Łucku

Obecnie kursy języka polskiego w Łucku cieszą się coraz większą popularnością. Mnóstwo placówek proponuje swoje usługi. Ba, niektórzy nawet zapewniają, że mogą nauczyć polskiego jedynie w 2-3 miesiące. Jednak powinniście zrozumieć, że jest to jedynie chwyt reklamowy.

W naszej szkole gwarantujemy uzyskanie doskonałej wiedzy, ponieważ:

 • jesteśmy pierwszym na świecie zagranicznym centrum, które uzyskało licencję Ministerstwa Edukacji i Nauki Rzeczpospolitej Polskiej  na organizowane egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego na poziomie B1, B2, C1 i C2 dla dorosłych oraz B1 i B2 dla dzieci;
 • współpracujemy z polonistami – aktywnymi wykładowcami znanych uczelni w Polsce;
 • pracujemy według szczególnego systemu i uważnie obserwujemy postępy naszych uczniów oraz korygujemy je w ciągu całego kursu.

 

Każdy z nas powinien zrozumieć, że uczyć się polskich słów jest łatwo, ale jeśli robimy to chaotycznie, bez systemowego podejścia, to rezultat będzie zerowy. Jednakże zwróciwszy się do naszego centrum Inozemna Mowa, możecie liczyć na dogodny format prowadzenia zajęć i elastyczny grafik. Rozumiemy, że większość naszych uczniów to osoby zapracowane, które mają niewiele wolnego czasu, dlatego stworzyliśmy specjalne grupy wieczorowe celem produktywnego nauczania.

 

Nasi uczniowie nie uczą się po prostu z lektorem języka polskiego w Łucku. Od pierwszych zajęć oni pracują z rodzimymi użytkownikami języka, wykwalifikowanymi wykładowcami z wieloletnim doświadczeniem. Nasi poloniści nie nauczają jedynie z książek, ponieważ to za mało. Oni wykorzystują własne metodyki, infografiki i różne materiały dydaktyczne, abyście mogli bezproblemowo i szybko opanować materiał. Właśnie dlatego po pierwszym tygodniu w szkole uczniowie zdają sobie sprawę, że nie będą musieli długo czekać na znaczne postępy w nauce!

 

 

Jak udać się z Łucka na studia do Polski

Obecnie nauka w Polsce z Łucka to nie tylko nierealistyczne marzenia. Pomagamy abiturientom dostać się na jeden z prestiżowych polskich uniwersytetów, a nawet uzyskać grant na bezpłatną naukę.

 

Mało kto wie, że zostać studentem w Polsce można na kilka sposobów. Najlepszy wariant – to perfekcyjnie opanować język i zdobyć możliwość absolutnie bezpłatnej nauki. Tak, to nie jest po prostu złudna reklama! Nasi uczniowie z Łucka bez problemów zostają polskimi studentami i trafiają nie na drugorzędne uczelnie i do słabych wyższych szkół zawodowych, a do najbardziej znanych placówek oświatowych Krakowa, Warszawy, Wrocławia, itd.

Co należy zrobić:

 1. Odpowiednio wcześnie zapisać się na kurs języka polskiego w Łucku. Najlepiej rozpocząć go w 8-9 klasie, aby mieć możliwość przygotowania się do egzaminu i uzyskania stosownego dokumentu bez pośpiechu.
 2. Ukończyć kurs według obranego programu.
 3. Uzyskać certyfikat naszej szkoły i zdać egzamin potwierdzający poziom językowy.
 4. Doczekać się stosownego dokumentu (to może zająć nawet 6 miesięcy) i złożyć go przy rekrutacji do wybranej uczelni.

Zwróćcie uwagę, że w szkole Inozemna Mowa, która znajduje się w Łucku, są przyjmowani uczniowie z dowolnym poziomem językowym – od A1 do C1. Nasi wykładowcy pomogą opanować podstawy, a jeśli już macie pewien zasób wiedzy: podwyższyć kwalifikacje i przejść na nowy poziom.

 

Zapraszamy do naszej placówki, managerowie szkoły Inozemna Mowa z przyjemnością pomogą Wam w wyborze kursu. Uczymy zarówno dzieci od 12 roku życia, jak i dorosłych. Wszystkim wydajemy prawomocne certyfikaty, które świadczą o międzynarodowym poziomie wiedzy.

Inne wiadomości
Wyników egzaminu oczekujemy w kwietniu 2015 roku

Gratulujemy zdania egzaminu Państwowego RP.

Jak znaleźć fachowych wykładowców do nauki polskiego w Równem

Kiedy stawiacie przed sobą cel, by nauczyć się polskiego online, od razu rodzi się pytanie, w jaki sposób zorganizować proces nauczania.

Początek drugiego semestru roku akademickiego 2013-2014

Prosimy o przybycie na zajęcia.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać bezpłatne konsultacje na temat naszych usług - prosimy o kontakt!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]