Правила проведення екзамену з польської мови

Правила проведення екзамену з польської мови

 

Правила проведення екзамену з польської мови (контроль, реєстрація, відповідальність)

 

 1. Сертифікаційні екзамени з польської мови, які проводяться Іноземною Мовою (IM) знаходяться під контролем Державної комісії підтвердження рівня володіння польською мовою як іноземною (PKdsPZJPjO) та відбуваються у визначені Комісією строки.

 

 1. Для того, щоб зареєструватися на екзамен, який проходить під час цієї сесії в ІМ, необхідно заповнити заявку на веб-сайті центру та здійснити оплату за екзамен обраного рівня протягом встановленого періоду. Комісію за переказ коштів повністю оплачує платник – опція UOR.

 

 1. Відповідальність за точність і правильність заповнення даних у заявці покладається на особу, яка хоче здати екзамен. Інформація, представлена ​​в цій заявці, є підставою для подальшої видачі сертифіката після успішної здачі екзамену. В екзаменах можуть брати участь особи, яким на дату здачі екзамену виповнилося 14 років і вище, при цьому  особи віком від 14 до 18 років можуть брати участь у юніорській сесії на рівні В1 та В2, а якщо немає юніорської сесії, то можуть брати участь у дорослих сесіях при досягненні 16 літнього віку. Рівень С1 можуть здавати особи, що досягли 17 віку (які подали письмову згоду батьків на участь у цьому екзамені) та вище.

 

 1. Після реєстрації на екзамен в IM та здійснення оплати кандидат не може змінити місця проведення екзамену.

 

 1. Якщо під час сесії зголоситься недостатня кількість кандидатів, директор IM може прийняти рішення не проводити екзамен у визначений період. В такому випадку, особам, які повідомили про готовність скласти екзамен, будуть повернені грошові кошти на вказаний рахунок.

 

 1. Після реєстрації та перед здійсненням оплати на рахунок IM відповідної суми за екзамен, ви можете змінити заявку щодо обраного рівня екзамену. Для цього просимо звертатися в офіс IM.

 

 1. Після здійснення оплати за екзамен на рахунок ІМ змінити рівень екзамену можна тільки, якщо ціна за новообраний рівень екзамену дорівнює (або більша) вже оплаченій. Потрібно пам’ятати про те, що:

а) кандидат повинен подати письмову заявку про таку зміну завчасно, що дозволить PKdsPZJPjO надати відповідну кількість екзаменаційних наборів.

б) особа, яка хоче здати екзамен, може подати заявку про зміну в день екзамену, перш ніж він розпочнеться, однак рішення комітету з цього приводу буде залежати від кількості екзаменаційних наборів на екзамені.

IM повідомляє, що в обох випадках різниця коштів не повертається.

 

Правила проведення екзамену з польської мови (терміни, особливі  вимоги, сетрифікати)

 

 1. Кандидати з особливими потребами здоров’я зобов’язані вказати про це в своїй анкеті в графі «Примітка (особливі вимоги)” та надати відповідні медичні довідки. Скан-копії оригіналів цих документів повинні бути представлені разом із заявкою. (пункт – Особи з особливими потребами).

 

 1. IM повідомляє кандидатів електронною поштою про результати екзамену в порядку та строки визначені законом (пункт – Після сесії).

 

 1. Отримані сертифікати, що підтверджують ступінь володіння польською мовою як іноземною (після того, як вони були оплачені) будуть надіслані поштою за адресою, вказаною в заявці. Існує також можливість особистого отримання документа в офісі IM.

 

 1. Особи, котрі не можуть з’явитись на екзамен з причин незалежних від IM, повинні звернутися з письмовим клопотанням про повернення коштів оплачених за екзамен. Такі запити будуть розглядатися тільки у випадку, коли зацікавлені особи звернуться з цього приводу в офіс IM:

а) щонайменше за 40 днів до екзамену – IM повертає 100% вартості екзамену,

б) протягом 29-39 днів до початку екзамену – IM повертає 50% вартості екзамену.

 

 1. IM не повертає передоплати за екзамен, якщо клопотання у цій справі надійде пізніше ніж за 29 днів до екзамену.

 

Де можна пройти курси  польської мови від Inozemna Mowa у інших містах

ЛуцькРівнеЛьвівКиївОдесаТернопільІвано-ФранківськХмельницькийЧернівціЖитомирПолтаваВінниця,

ХарківДніпроЗапоріжжяХерсонМиколаїв, Кропивницький, Кривий Ріг, Маріуполь

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]