Відеоблог центру польської мови ІМ

Безкоштовні уроки польської мови ІМ

Відеоблог центру польської мови ІМ. Іноземна мова – це унікальний ресурс для навчання польської мови. На нашому каналі Ютуб «ІМ-іноземна мова»  Ви можете побачити розміщені нами відео людей, які пройшли у нас курси польської мови, досягли певних результатів (від рівня В1 до С2) та отримали державні сертифіктати Республіки Польща зі знання польської мови.

 

Для них це були незубутні, радісні моменти. Їх знання польської мови перевищують знання багатьох людей, що говорять польською. Також там можна побачити відео-уроки (тематичні фільми з великим словниковим запасом). Запрошуємо переглянути відео на нашому каналі та просимо залишити Ваш важливий для нас відгук.

 

Враження про навчання польської мови у ІМ

 

Молодь та дорослі, які навчались польської мови в Іноземній мові на рівень В1, справді дуже емоційно розповідають про свої враження від навчання. Це тому що вони розуміють, який великий шлях вони пройшли за такий короткий час. Адже більшість з них почали своє навчання польської практично «з нуля», тобто зовсім не говорили польською мовою!

 

 

Детальніше про навчання на рівень В1 можна дізнатись тут.

 

Для чого вивчають польську мову

 

Натомість тепер у них у руках сертифікат Державної комісії до справ посвідчення знань з польської мови як іноземної – ключ до багатьох дверей, які ведуть до успіху, ключ до найкращих ВНЗ Польщі! Але найголовніше для більшості з них – це ґрунтовні знаття польської мови, з якими можна навчатись  у ВНЗ Польщі на більшості спеціальностей, з якими можна шукати кращої кваліфікованої роботи у Польщі. Детальніше про вступ до польських ВНЗ можна дізнатись тут.

 

Це також велика допомога для тих, хто планує використовувати мову, працюючи в Україні –  налагоджувати зв’язки з партнерами з Польщі, працюючи у державних та поза державних організаціях та установах, де знання польської мови необхідні. Існує група людей, які вивчають мову та здають державний екзамен з метою отримання польського громадянства.

 

Серед дорослих, які вивчають польську мову, можна зустріти людей різних професій, але переважно це лікарі, журналісти, викладачі, бізнесмени та поліцейські. У цій групі професій навчання на рівні В2, а також С1 та С2 продовжують найчастіше лікарі, викладачі та журналісти, оскільки високий рівень знань польської мови важливий для людей цих професій. Про навчання на рівень В2 детальніше можна дізнатись тут.

У нас є власний youtube канал «ІМ-іноземна мова», на якому ми розміщуємо цікаві відео як наші студенти здобувають сертифікати, як навчаються і загалом як проходить їхнє студентське життя. Приєднуйтесь!
Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

    [:pl]

    [:ua]

    [:ru]

    [:en]