Офіційний центр сертифікації польської мови

Ліцензія Міністерства освіти РП 1/DWM/2023

Онлайн-курс польської мови

на високі рівні С1 та С2

130 годин
7 місяців

Реєстрація на держекзамен гарантована!
Poland
Poland

про онлайн-курс на високі рівні С1 та С2

image 17

Офіційний центр Міністерства освіти Польщі, ліцензія 28/DWM/2020

Проводимо міжнародні екзамени з польської мови як іноземної для дітей та дорослих на рівні В1, В2, С1, С2.

Центр успішно працює з 2011 року.

image 26

Державний сертифікат

Після закінчення курсу — Державний сертифікат Руспубліки Польщі зі знання польської мови на рівень С1.

Документ пожиттєвий для дорослих та дітей, дійсний для навчання у Польщі, кваліфікованої роботи, карти сталого побуту, польського громадянства, карти резидента ЄС.

Nawa logo 1

Сертифіковані викладачі

Кваліфіковані та сертифіковані викладачі польських університетів — носії мови.

Працюємо на Ваш результат: реальні міжнародні рівні В1, В2, С1, С2.

Рівні А1, А2 — даємо Вам у подарунок, при умові запису на курс С1 з «нуля».

Коротка інформація про курс на високі рівні С1 та С2

Vector (1)
Блоки, які ви освоїте в кінці курсу:

– розмовна польська мова на рівень С1 або С2

– розуміння мови на слух на рівень С1 або С2

– розуміння складних текстів читаних на рівень С1 або С2

– вища складна граматика на рівень С1 або С2

– письмо (будете писати твори польською на 400 слів без помилок)

checked 1
Можливість гарантованої реєстрації на державний екзамен
з польської мови на рівень C1 або С2
(при умові проходження всього курсу)
agreement 2
Можливість отримати державний сертифікат Республіки Польща на рівень С1 або С2 (зразок подано нижче)
graph (1) 2
Кількість годин занять на тиждень від 2 – до 4 год

(детальний розклад дивіться нижче)

clock 1
Тривалість курсу – 130 год (якщо є підтверджений рівень В2)

Тривалість курсу – 240 год (якщо є підтверджений рівень В1)

Тривалість курсу – 320 год (якщо “з нуля”)

160 грн
Ціна за одне заняття (60 хв)
Мінімальний розмір разової оплати - 8 годин наперед

гнучкий графік занять

Легко підлаштувати під роботу чи навчання
(час український)

Дні занять
понеділок
вівторок
середа
четвер
п’ятниця
Час занять
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00

Після завершення курсу Ви отримаєте Державний сертифікат Республіки Польща на рівень С1 або С2

img
img

Кому буде корисний курс

Курс призначений для осіб, які уже мають рівень В2(b2) з польської мови (130 годин), або для осіб, які мають рівень В1(b1) з польської мови (240 годин), чи лише збираються вчити польську мову (320 годин) та мріють вступити НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ до польських ВИШів.

Також курс призначений іншим особам, яким потрібне підтвердження знання польської мови на рівні С1(c1).

Включає в себе повну підготовку до Державного екзамену з польської мови як іноземної на рівень С1(c1), усіх його блоків: розуміння зі слуху, розуміння текстів писаних, граматика, письмо та усне мовлення.

Система сертифікації

img
img
img

Відгуки студентів

Навчання у ІМ для мене було легким та невимушеним. Кількість навчального матеріалу була чудово розподілена на час навчання, завдяки цьому уроки були насиченими, але не перевантаженими. Викладачі охоче допомагали, пояснювали (інколи по кілька разів), коли ми губилися у нетрях польської граматики. Час від часу атмосфера розряджувалася дотепними жартами, на долю секунди, відволікаючи нас від важчих тем. Всі лекції, додаткові матеріали завжди вчасно були у нашому розпорядженні. Також мені вдалося успішно здати екзамен на В1 та задовільнити свої очікування від курсу.
image 29 Наталія Войтюк
ІМ помогла мені отримати сертифікат В1, якій позволяє навчатись у польських вузах. З власного досвіду можу сказати, що виконувати додаткові (домашні) завдання потрібно. Дуже важко оріентуватись без мінімального знання мови у чужій країні. Навчання у ІМ- це не тільки навчання, а і допомога та підготовка до подальшого екзамену, а ще - зустрів багато цікавих людей, з якими й досі спілкуюсь. Тепер я навчаюсь у Любліні у Природничому університеті, і дуже вдячний компанії ІМ та її персоналу.
image 30 Назарій Вескляров
Щоб здійснити свою мрію і навчатись в Польщі потрібно було знання мови.Коли прийшов час вирішувати де вчити польську мову,я вибрала курси ІМ. Тепер з впевненістю можу сказати - вибір був правильний. За 9 місяців навчання я отримала знання,які перевершили мої сподівання. Варто сказати, що на курсах панує настільки тепла і невимушена робоча атмосфера та хотілося б аби ці лекції не закінчувались. Сертифікат, який я отримала дозволив мені поступити без проблем в Польщу. Я щиро вдячна засновникам цих курсів!
image 35 Аліна Дубинка
Навчання у ІМ без сумніву мало позитивний вплив на моє життя. Адже вдало зданий екзамен після завершення курсу дав мені змогу навчатись в омріяному польському ВНЗ. Чому саме ІМ? По-перше, однією з основних переваг ІМ є те, що викладач - носій мови, тому звертає увагу на певні особливості мови та відмінності у культурі, про які ми навіть не здогадуємось. По-друге, матеріал лекцій підібраний індивідуально під кожну групу, насичений новою цікавою інформацією. Самі ж лекції ніколи не були виснажливими, а навпаки проходили в легкій, теплій атмосфері.
image 36 Ірина Слободюк
Навчання у ІМ - це одне суцільне задоволення. По-перше - це спілкування з новими людьми і інтеграція культур, по-друге - Ви навчаєтесь мови у її носіїв. Дуже сподобалися спільні перегляди фільмів польською, екскурсія до Кракова. Також дуже корисні зустрічі з представниками консульства і надана ними інформація про навчання у вузах Республіки Польща. Окреме спасибі Кацевичу С.К. і Пані Марті - ці люди завжди підтримували і давали наснагу до здобуття глибоких знань про польську культуру і повсякденне життя, мову і літературу, фільми і періодичні видання, цікаві для молоді.
image 33 Катерина Галей
За короткий час мені потрібно було вивчити польську мову для навчання у Польщі. Завдяки ІМ мені вдалося вивчити мову за 6 місяців і добре здати екзамен на рівень В1. Мрії здійснюються з ІМ:) Головне - це бути уважним на лекціях і виконувати домашнє завдання. Пан Бартоломей хороший викладач. Приємно мати справу з хорошими людьми) Я задоволена своїм вибором) Вивчення Польської - це не так складно,як здається на перший погляд. Навіть якщо виникнуть труднощі - ІМ завжди допоможе, підтримає і підніме настрій:) Вдячна ІМ за співпрацю:)
image 34 Яна Стукало
Тим, що я є студенткою омріяного ВУЗу в Польщі, більшою мірою завдячую ІМ. Це були 6 місяців найоригінальнішого навчання у моєму житті. На 6 місяців я забула про гори книг і кілометрові конспекти. ІМ - це практичність, швидкість, якість і новий свіжий подих у навчанні іноземних мов. ІМ надихає!
image 31 Юлія Бондарець
Добре, коли все вчасно! У десятому класі я навчався на курсах польської мови. Заняття відбувалися два рази на тиждень,проходили цікаво та захоплююче. Ми вчилися писати, читати, говорити польською мовою. Нам давали різні завдання на самостійне опрацювання. Також була можливість дивитись фільми та читати польську пресу.
image 32 Ігор Садовий

Лишити заявку

Ми перетелефонуємо вам протягом доби,
щоб відповісти на ваші питання


  Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

   [:pl]

   [:ua]

   [:ru]

   [:en]