Екзамен 25-26.06.2022 р.

Держ. екзамен з польської мови 25-26.06.2022 року у Inozemna Mowa

 

Увага! Реєстрацію буде відкрито 8 травня 2022 року о 10.00 годині українського часу . До уваги будуть прийматися лише форми-заявки з даного сайту, що надійдуть лише від 10.00 години українського часу і далі. Заявки, що будуть надіслані до центру раніше, до уваги братися не будуть.

Заявка вважатиметься дійсною лише тоді, якщо буде підтверджена ДЗВІНКОМ з центру. Оплачені непідтверджені центром заявки до уваги братися не будуть. Оплату дозволяється вносити лише тоді, коли заявка була підтверджена центром.

Дзвінки в центр в період обробки заявок прийматися не будуть. Беруться до уваги лише форми, які були заповнені на сайті.

ЯКЩО ДЗВІНКА НА ВКАЗАНИЙ ВАМИ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ НЕ БУЛО – ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО  ЧЕРГА ВИЧЕРПАЛАСЬ ПЕРЕД ВАШОЮ ЗАЯВКОЮ.

Просимо у центр не телефонувати та на месенджери не писати.

Приблизний термін завершення обробки форм20.05.2022 года

 

 

Інформація про екзамен

 

Для тих, хто зацікавлений у складанні сертифікаційного екзамену з  польської мови як іноземної, Inozemna Mowa повідомляє, що Державна комісія підтвердження рівня володіння польською мовою як іноземною встановила нову дату складання екзамену. Екзамени в нашому центрі відбудуться 25-26.06.2022 року з таких рівнів:

 

– в групі, адаптованої до потреб дорослих на рівні В1;

– в групі, адаптованої до потреб дорослих на рівні В2;

– в групі, адаптованої до потреб дітей та молоді на рівні В2;

 

Для подачі заявки на екзамен в нашому центрі потрібно заповнити форму (пункт: Реєстраційна форма на екзамен).

Особи, які бажають отримати підтвердження про допуск до екзамену, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою. Також повідомляємо, що таке підтвердження може бути видане тільки після надходження оплати за екзамен на наш рахунок.

Дата екзамену: 25-26.06.2022 р.
Місце проведення екзамену: Inozemna Mowa

Варшава, Вроцлав

Документ, що дозволяє брати участь в екзамені: дійсний паспорт або інше посвідчення особи з фотографією
Вартість екзамену: для дорослих:

Рівень B1 – 150 євро;

Рівень B2 – 150 євро;

для дітей та молоді:

Рівень В2 — 90 евро.

Видача сертификату — 20 евро.

Реєстрація кандидатів: до 20.06.2022 р. або до вичерпання вільних місць
Спосіб реєстрації: 1. Заповнити форму заявки он-лайн: Реєстраційна форма на екзамен.

2. Оплатити (для громадян України та особам з-за кордону) за обраний рівень екзамену.  УВАГА! Плата за сертифікат вноситься після успішної здачі іспиту.

Банківський рахунок та призначення платежу: Увага! При перерахунку грошей на рахунок Inozemna Mowa  береться курс продажу євро у “Приватбанку” на день перерахунку згідно банківського курсу “Приватбанку” на цей день. Комісію за перерахунок коштів оплачує клієнт.Якщо на час проведення екзамену курс гривні раптово зміниться в бік зменшення її вартості, то учасники екзамену повинні додатково сплатити різницю курсу.

 

Увага! У зв’язку з тим, що при переказах здійснених за кордоном банки-посередники стягують додаткові комісії, витрати за переказ коштів повністю покриваються за рахунок платника.

 

Адреса електронної пошти: certyfikatpolski@test.imclasses.com

 

Корисні посилання та адреси

 

  • Інформація про екзамен (загальна інформація, умови, як підготуватися до екзамену і т.д.) знаходиться на веб-сайті польської Державної комісії підтвердження рівня володіння польською мовою як іноземною (PKPZJPjO).
  • Секретаріат польської Державної комісії підтвердження рівня володіння польською мовою як іноземною знаходиться за адресою: вул. Польна, буд. 40 , пошт. індекс: 00-635, Варшава.

 

Організаційна інформація екзамену  25-26.06.2022

 

Увага!

Просимо принести з собою дійсне посвідчення особи з фотографією. Особи, котрі не матимуть такого документу не будуть допущені до складання екзамену.

Нагадуємо, що заборонено вносити в аудиторію електронні пристрої (телефони, ноутбуки, планшети і т.д.) і використовувати їх під час екзамену.

Вище згадані пристрої можна буде здати перед організаційною зустріччю на зберігання в офісі Іноземної Мови. Повернення цих пристроїв можливе тільки після завершення усіх частин письмового екзамену.

 

Детальна інформація

 

  1. Місце проведення екзамену: Inozemna Mowa Варшава, Вроцлав (точна адреса проведення екзаменів буде надіслана на поштову скриньку осіб, що пройдуть реєстрацію)

 

2. Організаційні зустрічі для всіх кандидатів: 25.06.2022 р. о 9:00 год польського часу

 

УВАГА! Прохання приходити завчасно! Особи, що запізняться на реєстрацію, до екзамену допущені не будуть.

 

  1. Початок письмової частини екзамену: 25.06.2022 р. о 10:00 год польського часу (точна адреса проведення екзаменів буде надіслана на поштову скриньку осіб, що пройдуть реєстрацію)
  2. Початок усного екзамену: 26.06.2022 р. о 9:00 год польського часу (точна адреса проведення екзаменів буде надіслана на поштову скриньку осіб, що пройдуть реєстрацію)

 

В окремих обґрунтованих випадках, можна скласти усний екзамен в перший день сесії. Однак, про це необхідно заздалегідь повідомити і мотивувати таке прохання електронною поштою (до 25.05.2022 р.). Увага! Кількість місць для здачі екзамену в перший день екзамену обмежена. Черговість здачі екзамену визначається черговістю подачі заявки.

 

Курси польської мови у центрі Inozemna Mowa

 

КУРСИ МОЖНА ПРОЙТИ У МІСТАХ: ЛуцькРівнеЛьвівКиївОдесаТернопільІвано-ФранківськХмельницькийЧернівціЖитомирПолтаваВінницяХарківДніпроЗапоріжжяХерсонМиколаївКропивницький.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

[:pl]

[:ua]

[:ru]

[:en]