Екзамен 15-16.04.2023 р.

Держ. екзамен з польської мови 15-16.04.2023 року у Inozemna Mowa

 

Увага! Реєстрацію буде відкрито 26 лютого 2022 року о 10.00 годині українського часу . До уваги будуть прийматися лише форми-заявки з даного сайту, що надійдуть лише від 10.00 години українського часу і далі. Заявки, що будуть надіслані до центру раніше, до уваги братися не будуть.

Заявка вважатиметься дійсною лише тоді, якщо буде підтверджена ДЗВІНКОМ з центру. Оплачені непідтверджені центром заявки до уваги братися не будуть. Оплату дозволяється вносити лише тоді, коли заявка була підтверджена центром.

Дзвінки в центр в період обробки заявок прийматися не будуть. Беруться до уваги лише форми, які були заповнені на сайті.

ЯКЩО ДЗВІНКА НА ВКАЗАНИЙ ВАМИ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ НЕ БУЛО – ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО  ЧЕРГА ВИЧЕРПАЛАСЬ ПЕРЕД ВАШОЮ ЗАЯВКОЮ.

Просимо у центр не телефонувати та на месенджери не писати.

Приблизний термін завершення обробки форм05.03.2023 года

 

 

Інформація про екзамен

 

Для тих, хто зацікавлений у складанні сертифікаційного екзамену з  польської мови як іноземної, Inozemna Mowa повідомляє, що Державна комісія підтвердження рівня володіння польською мовою як іноземною встановила нову дату складання екзамену. Екзамени в нашому центрі відбудуться 15-16.04.2023 року з таких рівнів:

 

– в групі, адаптованої до потреб дорослих на рівні В1;

 

 

Для подачі заявки на екзамен в нашому центрі потрібно заповнити форму (пункт: Реєстраційна форма на екзамен).

Особи, які бажають отримати підтвердження про допуск до екзамену, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою. Також повідомляємо, що таке підтвердження може бути видане тільки після надходження оплати за екзамен на наш рахунок.

Дата екзамену: 15-16.04.2023 р.
Місце проведення екзамену: Inozemna Mowa

Варшава

Документ, що дозволяє брати участь в екзамені: дійсний паспорт або інше посвідчення особи з фотографією
Вартість екзамену: для дорослих:

Рівень B1 – 150 євро;

 

Видача сертификату — 20 евро.

Реєстрація кандидатів: до 05.03.2023 р. або до вичерпання вільних місць
Спосіб реєстрації: 1. Заповнити форму заявки он-лайн: Реєстраційна форма на екзамен.

2. Оплатити (для громадян України та особам з-за кордону) за обраний рівень екзамену.  УВАГА! Плата за сертифікат вноситься після успішної здачі іспиту.

Банківський рахунок та призначення платежу: Увага! При перерахунку грошей на рахунок Inozemna Mowa  береться курс продажу євро у “Приватбанку” на день перерахунку згідно банківського курсу “Приватбанку” на цей день. Комісію за перерахунок коштів оплачує клієнт.Якщо на час проведення екзамену курс гривні раптово зміниться в бік зменшення її вартості, то учасники екзамену повинні додатково сплатити різницю курсу.

 

Увага! У зв’язку з тим, що при переказах здійснених за кордоном банки-посередники стягують додаткові комісії, витрати за переказ коштів повністю покриваються за рахунок платника.

 

Адреса електронної пошти: certyfikatpolski@test.imclasses.com

 

Корисні посилання та адреси

 

 • Інформація про екзамен (загальна інформація, умови, як підготуватися до екзамену і т.д.) знаходиться на веб-сайті польської Державної комісії підтвердження рівня володіння польською мовою як іноземною (PKPZJPjO).
 • Секретаріат польської Державної комісії підтвердження рівня володіння польською мовою як іноземною знаходиться за адресою: вул. Польна, буд. 40 , пошт. індекс: 00-635, Варшава.

 

Організаційна інформація екзамену  15-16.04.2023

 

Увага!

Просимо принести з собою дійсне посвідчення особи з фотографією. Особи, котрі не матимуть такого документу не будуть допущені до складання екзамену.

Нагадуємо, що заборонено вносити в аудиторію електронні пристрої (телефони, ноутбуки, планшети і т.д.) і використовувати їх під час екзамену.

Вище згадані пристрої можна буде здати перед організаційною зустріччю на зберігання в офісі Іноземної Мови. Повернення цих пристроїв можливе тільки після завершення усіх частин письмового екзамену.

 

Детальна інформація

 

 1. Місце проведення екзамену: Inozemna Mowa, Варшава (точна адреса проведення екзаменів буде надіслана на поштову скриньку осіб, що пройдуть реєстрацію)

 

2. Організаційні зустрічі для всіх кандидатів: 15.04.2023 р. о 9:00 год польського часу

 

УВАГА! Прохання приходити завчасно! Особи, що запізняться на реєстрацію, до екзамену допущені не будуть.

 

 1. Початок письмової частини екзамену: 15.04.2023 р. о 10:00 год польського часу (точна адреса проведення екзаменів буде надіслана на поштову скриньку осіб, що пройдуть реєстрацію)
 2. Початок усного екзамену: 16.04.2023 р. о 9:00 год польського часу (точна адреса проведення екзаменів буде надіслана на поштову скриньку осіб, що пройдуть реєстрацію)

 

В окремих обґрунтованих випадках, можна скласти усний екзамен в перший день сесії. Однак, про це необхідно заздалегідь повідомити і мотивувати таке прохання електронною поштою (до 10.04.2023 р.). Увага! Кількість місць для здачі екзамену в перший день екзамену обмежена. Черговість здачі екзамену визначається черговістю подачі заявки.

 

Курси польської мови у центрі Inozemna Mowa

Онлайн-курс польської мови з “повного нуля” до порогового рівня В1

Онлайн-курс польської мови на середній рівень В2

Онлайн-курс польської мови на високі рівні С1 та С2

Онлайн-курс польської мови для отримання карти сталого побуту у Польщі

Онлайн-курс польської мови для отримання польськог громадянства

Онлайн-курс польської мови для отримання карти резидента ЄС

 

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]