Екзамен 17-18.10.2020 р.

Держ. екзамен з польської мови 17-18.10.2020 року у Inozemna Mowa

 

Увага!
Набір на іспит, який відбудеться 17-18 жовтня ЗАКРИТО.

 

 

Просимо на час відкриття форми та її закриття не телефонувати в Центр. Дзвінки прийматися не будуть. У зв’язку  з великою кількістю бажаючих здавати екзамен – можливі проблеми з доступом до сайту.  Адміністрація не несе відповідальності за це. Якщо буде спостерігатися зависання сайту – усі заявки, які надійдуть в період зависання сайту, будуть анульовані.

 

У зв’язку з великою кількістю бажаючих здавати екзамен – успішність реєстрації форми на екзамен обов’язково має бути підтверджена лише телефонним дзвінком з нашого центру.

 

Отримані на Ваш мейл форми, що підтверджують реєстрацію, служать лише підтвердженням успішності проходження заявки та НЕ ДАЮТЬ ПРАВА НА ОПЛАТУ ЗА ЕКЗАМЕН АБО УЧАСТЬ В ЕКЗАМЕНІ. У разі ненадходення дзвінка з нашого центру на вказаний Вами номер телефону, надіслана форма вважається недійсною. Підтвердження успішості реєстрації у нашому центрі буде тривати до 30.08.2020 року або до вичерпання вільних місць.

 

Обдзвін відбувається згідно хронології надходження реєстраційних форм.

 

Чекайте на дзвінок!

 

Увага! Оплату за екзамен (для громадян України та особам з-за кордону) за обраний рівень екзамену потрібно зробити не пізніше, ніж за 36 годин, після підтвердження реєстрації працівниками центру.

 

Плата за сертифікат вноситься після успішної здачі іспиту.

 

Для тих, хто зацікавлений у складанні сертифікаційного екзамену з  польської мови як іноземної, Inozemna Mowa повідомляє, що Державна комісія підтвердження рівня володіння польською мовою як іноземною встановила нову дату складання екзамену. Екзамени в нашому центрі відбудуться 17-18.10.2020 року з таких рівнів:

 

– в групі, адаптованої до потреб дорослих на рівні В1;

– в групі, адаптованої до потреб дорослих на рівні В2;

– в групі, адаптованої до потреб дітей та молоді на рівні В1;

– в групі, адаптованої до потреб дітей та молоді на рівні В2.

 

Для подачі заявки на екзамен в нашому центрі потрібно заповнити форму (пункт: Реєстраційна форма на екзамен) та здійснити оплату не пізніше, ніж за 36 годин, виключно після підтвердження реєстрації працівниками центру.

Особи, які бажають отримати підтвердження про допуск до екзамену, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою. Також повідомляємо, що таке підтвердження може бути видане тільки після надходження оплати за екзамен на наш рахунок.

Дата екзамену: 17-18.10.2020 р.
Місце проведення екзамену: Inozemna Mowa
пр-т Відродження, буд. 24
43026, м. Луцьк, Волинська обл., Україна
Документ, що дозволяє брати участь в екзамені: дійсний паспорт або інше посвідчення особи з фотографією
Вартість екзамену: для дорослих:

Рівень B1 – 150 євро;

Рівень B2 – 150 євро;

Рівень С1 – 180 євро;

для дітей та молоді:

Рівень B2 – 90 євро

Видача сертифіката – 20 євро

Реєстрація кандидатів: до 30.08.2020 р. або до вичерпання вільних місць
Спосіб реєстрації: 1. Заповнити форму заявки он-лайн: Реєстраційна форма на екзамен.

2. Оплатити (для громадян України та особам з-за кордону) за обраний рівень екзамену (не пізніше, ніж за 36 годин, після підтвердження реєстрації працівниками центру). УВАГА! Плата за сертифікат вноситься після успішної здачі іспиту.

Банківський рахунок та призначення платежу: Увага! При перерахунку грошей на рахунок Inozemna Mowa  береться курс продажу євро у “Приватбанку” на день перерахунку згідно банківського курсу “Приватбанку” на цей день. Комісію за перерахунок коштів оплачує клієнт.Якщо на час проведення екзамену курс гривні раптово зміниться в бік зменшення її вартості, то учасники екзамену повинні додатково сплатити різницю курсу.

 

Увага! У зв’язку з тим, що при переказах здійснених за кордоном банки-посередники стягують додаткові комісії, витрати за переказ коштів повністю покриваються за рахунок платника.

 

Адреса електронної пошти та номер телефону: certyfikatpolski@imclasses.com
(+380) 50 227-83-76
(з 10:00 до 20:00 год.)

 

Корисні посилання та адреси

 

  • Інформація про екзамен (загальна інформація, умови, як підготуватися до екзамену і т.д.) знаходиться на веб-сайті польської Державної комісії підтвердження рівня володіння польською мовою як іноземною (PKPZJPjO).
  • Секретаріат польської Державної комісії підтвердження рівня володіння польською мовою як іноземною вул. Польна, буд. 40 , пошт. індекс: 00-635, Варшава.

 

Організаційна інформація екзамену  17-18.10.2020

 

Увага!

Просимо принести з собою дійсне посвідчення особи з фотографією. Особи, котрі не матимуть такого документу не будуть допущені до складання екзамену.

Нагадуємо, що заборонено вносити в аудиторію електронні пристрої (телефони, ноутбуки, планшети і т.д.) і використовувати їх під час екзамену.

Вище згадані пристрої можна буде здати перед організаційною зустріччю на зберігання в офісі Іноземної Мови. Повернення цих пристроїв можливе тільки після завершення усіх частин письмового екзамену.

 

Детальна інформація

 

  1. Місце проведення екзамену: аудиторії

Inozemna Mowa
пр-т Відродження, буд. 24
43026, м. Луцьк, Волинська обл., Україна

 

  1. Організаційні зустрічі для всіх кандидатів: 17.10.2020 р. о 9:00 год.

 

УВАГА! Прохання приходити завчасно!

 

  1. Початок письмової частини екзамену: 17.10.2020 р. о 10:00 год.
  2. Початок усного екзамену: 18.10.2020 р. о 9:00 год.

 

В окремих обґрунтованих випадках, можна скласти усний екзамен в перший день сесії. Однак, про це необхідно заздалегідь повідомити і мотивувати таке прохання електронною поштою (до 17.09.2020 р.). Черговість здачі екзамену визначається черговістю подачі заявки.

 

Курси польської мови у центрі Inozemna Mowa

 

КУРСИ МОЖНА ПРОЙТИ У МІСТАХ: ЛуцькРівнеЛьвівКиївОдесаТернопільІвано-ФранківськХмельницькийЧернівціЖитомирПолтаваВінницяХарківДніпроЗапоріжжяХерсонМиколаївКропивницький.

 

 

 

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!