Курс польська мова для початківців

Коротка інформація про курс польської мови  з «нуля» через А1, А2 до В1 (b1)

 

Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 1/DWM/2023 на проведення держаних екзаменів з польської мови

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

Польська мова для початківців

ДЛЯ КОГО

курс призначений для вивчення польської мови для початківців, тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, через ази до складніших форм, освоїти польську граматику для початківців.

Курс підійде для бажаючих вивчити польську для вступу в Польщу на навчання в ВУЗах, отримати Карту Сталого Побиту або польське громадянство, здати державний екзамен з польської мови на рівень В1 (b1) та отримати державний Сертифікат зі знання польської мови як іноземної на рівень В1 (b1).

Також для тих, хто вивчив польську мову на рівні А1, А2, або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови.

Наш бонус: РІВНІ А1 и А2 (a1, a2) – У ПОДАРУНОК!

ХТО МОЖЕ ПРИСТУПИТИ ДО КУРСУ

особи віком від 13 років (верхня вікова межа не обмежена), учні старших класів загальноосвітніх шкіл (що хочуть навчатися у Польщі (працюємо більше ніж 400 ВНЗ Польщі)), студенти (для здобуття ступеня магістра за кордоном (працюємо більше ніж з 400 ВНЗ Польщі)), лікарі, медичні працівники нижчої ланки, інженери, викладачі ВНЗ України, що хочуть здобути ступінь доцента (професора) в Україні або займатися викладацькою діяльністю у Польщі, журналісти, інші кваліфіковані працівники; особи, що хочуть здобути польське громадянство.

ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ

визначаємо графік навчання, а для тих, хто «трохи» знає мову, має рівень польської мови А1 чи А2 або майже має рівень В1 проведемо письмовий тест на знання мови та допоможемо визначитися з потрібним мовним курсом.

ПІД ЧАС ЗАНЯТЬ

проводимо моніторинг знань (кожні 10 занять робимо тести, при необхідності надсилаємо рапорти з занять).

КУЛЬТУРНА ПРОГРАМА

виїзд до Польщі на додаткові розмовні заняття під час проходження курсу (за бажанням) та пересилання щотижнево корисних фільмів польською.

ЕКЗАМЕН

після закінчення курсу складається Державний іспит (тест) з польської мови як іноземної на рівень В1. Іспит проводиться членами Державної Комісії Республіки Польща. Після закінчення курсу для вступників (бажаючих навчатися у Польщі) пропонується допомога по вступу до більше ніж 400 навчальних закладів Польщі.

СЕРТИФІКАТ

Тим, хто успішно здасть екзамен, видається Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В1 (Зразок сертифікату розташований праворуч від даного тексту). Документ довічний, дійсний на всій території Польщі, Європейського Союзу, США, Японії, всюди, де діють рішення Ради Європи. Приймається всіма ВУЗами Польщі, а також підприємствами будь-якої форми власності. Особам, які бажають отримати польське громадянство – сертифікат обов’язковий.

 

БОНУСИ

2 заняття безкоштовні у разі хвороби, лекційні матеріали входять у вартість занять, консультації з лектором. Рівні польської мови А1 и А2 (a1, a2) – у подарунок.

 

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ КУРС

Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кропивницький.

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ НАШІ КУРСИ ОНЛАЙН

ми працюємо в обласних центрах, районних центрах, селах та містечках, скрізь, де швидкість інтернету рівна або більше 2 МБіт/с.

 

 

ПЛАН ЗАНЯТЬ

 

Тривалість 1 заняття: 60 хв

Кількість занять у тиждень: 2 або 3 рази на тиждень

Кількість годин у курсі: 80 годин

Ціна:

160 грн/60 хв

Як вчимо, хто навчає на наших курсах польської мови для початківців

Польська для початківців 1

Польська для початківців

Якщо ви вирішили вивчити польську мову, то, ймовірно, хочете подорожувати Польщею, дивитись фільми мовою оригіналу та читати книги, зустрітись із новими друзями поляками або ж з бізнес-партнерами. Причин вчити польську мову сьогодні є безліч.

Ми пропонуємо цей курс для того, хто хоче вивчити польську мову швидко і легко “з нуля” або ж вже трохи має певних знань.

Що отримаєте під час наших занять? Це буде надзвичайно цікава жива комунікація із кваліфікованим викладачем, поляком за національністю, тобто – ви потрапите у справжнє польськомовне середовище. Не варто хвилюватись, все буде зрозуміло, адже наші польські вчителі мають великий досвід роботи з студентами. І, як видно з практики, потім товаришують, продовжуючи спілкування.

Ми всі зацікавлені у ваших результатах. Для цього використовуємо різноманітні оригінальні навчальні матеріали – це і тексти, і аудіо, і відео.

Наш курс “Польська мова для початківців” не має вікових обмежень, але ми схиляємось до того, що найкраще його розпочинати з 13 років. Саме з цього віку людина може самостійно вчитись, знає граматику та елементарні вміння користування комп’ютером, особливо це згодиться для навчання польської онлайн.

Досить часто можна чути, що українська і польська мови дуже схожі. Так і є, але це не набагато спрощує українцям вивчення польської мови. Все ж таки, потрібно пам’ятати, що це повноцінна мова з досить непростою граматикою, безліччю винятків та діалектів. І саме тому ми пропонуємо розпочати своє знайомство і швидке вивчення польської мови із курсу Польська мова для початківців, який стане запорукою вашого успішного подальшого вивчення будь-якої іноземної мови.

Де працюють наші курси польської мови для початківців

Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль,
Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці,
Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро,
Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,
Кропивницький
Навчаємо польської мови на території усієї
України, в обласних та районних центрах,
селищах та селах - скрізь, де швидкість
інтернету більше 2 Мбіт/с

Онлайн навчання польської – це унікальний сучасний та зручний формат навчання. Він дає змогу вам, де б ви не проживали, вивчити польську мову швидко і легко.

Наші курси польської дозволять вам “зануритись” у польську мову, адже всі вчителі – поляки, викладачі польських університетів. Записавшись на курс польської, дізнайтесь у нашого менеджера, де будуть проходити ваші заняття – онлайн через Skype чи у класі.

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ КУРС: Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кропивницький.

Ми навчаємо польської мови скрізь, де є інтернет. Ви можете жити, як у Києві, так і в будь-якому районному центрі чи селищі, де є інтернет з швидкістю 2 MБіт/с і більше. Наші спеціалісти допоможуть вам із налаштуванням свого комп’ютера. Головне – це ваше бажання вчити польську мову.

Як стати на курси польської мови для початківців

Виберіть необхідний курс польської та натисніть кнопку «Зареєструватися на курс». Вкажіть свої дані, погодившись з умовами навчання, та відправте запит.

Увага! Ми отримаємо ваш запит на курс польської лише тоді, коли ви зробите всі процедури з реєстрації.

Якщо ви ще вагаєтесь чи маєте питання, натисніть кнопку «Зворотній зв’язок» або «Безкоштовна консультація», вкажіть свої контакти, і наш менеджер вам зателефонує та допоможе підібрати курс.

До уваги неповнолітніх осіб (до 18 років): зарахування на курси польської мови при ІМ відбувається лише за згодою батьків.

Оплати за курси польської мови для початківців

Оплата за наші курси польської мови здійснюється на рахунок компанії ІМ-іноземна мова у будь-якому відділенні банку, згідно Вашого договору.

  • Оплата здійснюються помісячно наперед за 8 годин навчання згідно суми Вашого договору.
Польська для початківців

Оплата за курс Польська для початківців

Корпоративним клієнтам про курси польської мови для початківців

 

Ми пропонуємо вивчення польської мови в групах онлайн та в класі, індивідуально, а також для корпоративних клієнтів онлайн. Ціна за курс обговорюється в кожному конкретному випадку окремо.

  • Корпоративним клієнтам пропонуємо знижки.

Bідгуки про курси польської мови для початківців ІМ

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

    [:pl]

    [:ua]

    [:ru]

    [:en]