Курс польська мова на найвищі рівні

Коротка інформація про курс польської мови на найвищі рівні  – С1 та С2 (c1, c2)

 

Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 1/DWM/2023 на проведення держаних екзаменів з польської мови

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

Курс польської мови на С1 та С2

ДЛЯ КОГО

для бажаючих здобути найвищі рівні знань польської мови С1 та С2 (c1, c2) (рівень носія мови – жителя Польщі), вчителів полоністів та інших зацікавлених осіб.

ХТО МОЖЕ ПРИСТУПИТИ ДО КУРСУ

особи, незалежно від статі, роду діяльності віком від 13 років, які хочуть здати екзамен на С1 або С2. Для початківців з “нуля” – 240 занять; для тих, хто має В1 – 160 занять; для тих, хто має В2 або  успішно здали тест на рівень В2 (b2) у нашій компанії або представили Державний сертифікат РП на рівень В2 – 80 занять.

ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ

за необхідності письмовий тест на рівні В1 (b2) або В2 (b2), пізніше – визначення графіку навчання.

ПІД ЧАС НАВЧАННЯ

моніторинг навчання, тести, рапорти з занять.

КУЛЬТУРНА ПРОГРАМА

фільми польською мовою, виїзд до Польщі на розмовні заняття.

ЕКЗАМЕН

після закінчення курсу польської мови складається Державний екзамен з польської мови як іноземної на рівень С1 або С2. Іспит проводиться членами Державної Комісії Республіки Польща.

СЕРТИФІКАТ

особам, які успішно здадуть екзамен з польської мови на рівень С1 або С2, видається Державний сертифікат Республіки Польща на цей рівень (зразок сертифікату розташований праворуч від даного тексту). Документ довічний, дійсний на всій території Польщі, Європейського Союзу, США, Японії, всюди, де діють рішення Ради Європи. Приймається всіма ВНЗ Польщі, а також підприємствами будь-якої форми власності.

 

БОНУСИ

2 заняття безкоштовні у разі хвороби, лекційні матеріали входять у вартість занять, консультації з лектором.

 

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ КУРС

Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кропивницький.

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ НАШІ КУРСИ ОНЛАЙН

ми працюємо в обласних центрах, районних центрах, селах та містечках, скрізь, де швидкість інтернету рівна або більше 2 МБіт/с.

 

 

 

ПЛАН ЗАНЯТЬ

Тривалість 1 заняття: 60 хв

Кількість занять у тиждень: 3

Кількість годин у курсі: 80

Ціна:

160 грн/60 хв

Як вчимо, хто навчає на наших курсах польської мови на найвищі рівні С1 або С2 (c1, c2)

Курс Польский на С2

Курс Польська мова на С2

Курси польської мови С1-С2 у ІМ дозволяють досягти високих результатів в розмовній мові, навчають навичкам грамотного письма, читання і сприйняття мовлення на слух.

Мета Курсу Польська мова на рівень С1-С2 – це досконале володіння польською мовою.

Сертифікат знання мови на рівні С1-С2 необхідний при вступі у медичні навчальні заклади, а також для працевлаштування у таких видах професій, як медицина, архітектура, ІТ-технології, торгівля нерухомістю тощо.

Польська мова рівня С1-С2 – це досконале володіння мовою, майже як носій. Ви зможете з легкістю розуміти свого співрозмовника, зможете обговорювати будь-які теми, без труднощів підбираючи слова та вирази. Міжнародний Сертифікат на рівень С1-С2 дає можливість працевлаштуватись на компетентну роботу в Польщі за своєї спеціальністю або вступити до будь-якого університету Польщі.

Наші курси польської – для тих, хто серйозно налаштований вчитись і справді хоче покращити свої знання. Українська та польська мови подібні, але це не спрощує вивчення польської. Вивчаючи польську з ІМ-іноземна мова, при відповідальному ставленні до процесу навчання, Ви дійсно отримаєте високий рівень знань. Відповідно, будете почувати себе в Польщі, як вдома.

Проте варто пам’ятати мудре прислів’я: «Вчитель лише відкриває двері до знань, а учень мусить зайти самостійно». То ж, вперед!

Де працюють наші курси польської мови на найвищі рівні С1 або С2 (c1, c2)

Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль,
Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці,
Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро,
Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,
Кропивницький
Навчаємо польської мови на території усієї
України, в обласних та районних центрах,
селищах та селах - скрізь, де швидкість
інтернету більше 2 Мбіт/с

Онлайн навчання польської – це унікальний сучасний та зручний формат навчання. Він дає змогу вам, де б ви не проживали, вивчити польську мову швидко і легко.

Наші курси польської дозволять вам “зануритись” у польську мову, адже всі вчителі – поляки, викладачі польських університетів. Записавшись на курс польської, дізнайтесь у нашого менеджера, де будуть проходити ваші заняття – онлайн через Skype чи у класі.

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ КУРС: ЛуцькРівнеЛьвівКиївОдесаТернопільІвано-ФранківськХмельницькийЧернівціЖитомирПолтаваВінницяХарківДніпроЗапоріжжяХерсонМиколаївКропивницький.

Ми навчаємо польської мови скрізь, де є інтернет. Ви можете жити, як у Києві, так і в будь-якому районному центрі чи селищі, де є інтернет з швидкістю 2 MБіт/с і більше. Наші спеціалісти допоможуть вам із налаштуванням свого комп’ютера. Головне – це ваше бажання вчити польську мову.

Як стати на курси польської мови на найвищі рівні С1 або С2 (c1, c2)

Виберіть необхідний курс польської та натисніть кнопку «Зареєструватися на курс». Вкажіть свої дані, погодившись з умовами навчання, та відправте запит.

Увага! Ми отримаємо ваш запит на курс польської лише тоді, коли ви зробите всі процедури з реєстрації.

Якщо ви ще вагаєтесь чи маєте питання, натисніть кнопку «Зворотній зв’язок» або «Безкоштовна консультація», вкажіть свої контакти, і наш менеджер вам зателефонує та допоможе підібрати курс.

До уваги неповнолітніх осіб (до 18 років): зарахування на курси польської мови при ІМ відбувається лише за згодою батьків.

Оплати за курси польської мови на найвищі рівні С1 або С2 (c1, c2)

Оплата за наші курси польської мови здійснюється на рахунок компанії ІМ-іноземна мова у будь-якому відділенні банку, згідно Вашого договору.

  • Оплата здійснюються помісячно наперед за 8 годин навчання згідно суми Вашого договору.
Оплата за Курс Польский на С2

Оплата за Курс Польска мова на С2

Корпоративним клієнтам про курси польської мови на найвищі рівні С1 або С2 (c1, c2)

Ми пропонуємо вивчення польської мови в групах онлайн та в класі, індивідуально, а також для корпоративних клієнтів онлайн. Ціна за курс обговорюється в кожному конкретному випадку окремо.

  • Корпоративним клієнтам пропонуємо знижки.
Оплата за Курс польського на С1 или С2 -4

Оплата за Курс польського на С1 или С2

Bідгуки про курси польської мови на найвищі рівні С1 або С2 (c1, c2) у ІМ

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

    [:pl]

    [:ua]

    [:ru]

    [:en]