Курс польська мова для дітей

Коротка інформація про курс польської мови для дітей

Центр володіє ліцензією Міністерства освіти Республіки Польща 1/DWM/2023 на проведення держаних екзаменів з польської мови

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

Курс Польська мова для дітей

ДЛЯ КОГО

курс польської призначений для дітей, що бажають вивчати польську мову з різних причин або  навчатися у Польщі.

Наш бонус: РІВНІ А1 та А2 (a1, a2) – У ПОДАРУНОК!

ХТО МОЖЕ ПРИСТУПИТИ ДО КУРСУ

діти віком від 11 років.

ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ

визначення графіку навчання; тест з польської мови, якщо дитина вивчала раніше мову (за бажанням батьків).

ПІД ЧАС ЗАНЯТЬ

моніторинг, тести, рапорти з занять.

ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ КУРС

курс включає в себе заняття з граматики та лексики польської мови, розмовну мову та письмо.

ЯК ДОВГО ТРИВАЄ КУРС

курс триває від 8 місяців до 2 років на один рівень. Все залежить наскільки якісно дитина зможе опанувати мову за перші 8 місяців. Якщо у кінці 8 місяців у дитини збудується рівень В1, то можна на наступний рік вільно починати рівень В2. Якщо дитина не опанувала рівня В1, то продовжується робота над зміцненням даного рівня.

КУЛЬТУРНА ПРОГРАМА

перегляд фільмів польською для дітей, виїзд до Польщі на розмовні заняття.

 

БОНУСИ

2 заняття безкоштовні у разі хвороби, матеріали входять у вартість, консультації з лектором. Рівні польської мови А1 та А2 (a1, a2) – у подарунок.

 

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ КУРС

Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кропивницький.

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ НАШІ КУРСИ ОНЛАЙН

ми працюємо в обласних центрах, районних центрах, селах та містечках, скрізь, де швидкість інтернету рівна або більше 2 МБіт/с.

 

 

ПЛАН ЗАНЯТЬ

Тривалість 1 заняття: 60 хв

Кількість занять у тиждень: 2 або 3 рази на тиждень

Кількість годин у курсі: від 80 до 160

Ціна:

160 грн/60 хв

Як вчимо, хто навчає на курсах польської мови для дітей

Польська мова для дітей

Польська мова для дітей

Навчання проводиться у класах або через Скайп, «живий» онлайн. Лекції проходять з «живими» викладачами польських університетів, просимо не плутати з уроками чи лекціями-записами онлайн. Вас будуть вчити кращі спеціалісти Польщі вживу.

Польська мова дітям дається вчитись значно легше, аніж дорослим. Вони швидше схоплюють граматику і запам’ятовують нові слова. Діти здатні неусвідомлено переходити з української мови на польську, незалежно від того з носієм якої мови вони спілкуються.

Наш курс Польська мова для дітей спеціально розроблений для дітей віком 11-13 років, які бажають вивчати польську мову або планують навчатися у Польщі.

Перед початком навчання ми проводимо тест на знання польської мови онлайн, за яким і створюємо групи. Тривалість курсу – від 8 місяців до 2 років. Заняття польської можуть проходити, як в режимі онлайн, так і у нашому класі, якщо це польська мова для дітей Луцьк. Завдяки власній бібліотеці, сучасному мультимедійному забезпеченню та великій кількості всіх необхідних посібників уроки польської з дітьми проходять якісно і різноманітно.

Курс Польська для дітей включає в себе уроки з граматики та лексики польської мови, де ми пишемо і говоримо, слухаємо аудіо і переглядаємо цікаві відео мовою оригіналу. А ще у нас найкращі викладачі, до того ж, всі вони поляки.

То ж, ми запрошуємо ваших дітей вивчати польську мову, бо впевнені – з “ІМ-іноземна мова” це буде надзвичайно цікаво, а отримані знання стануть «стартом» у розвитку їх здібностей у майбутньому.

Де працюють наші курси польської мови для дітей

Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль,
Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці,
Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро,
Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,
Кропивницький
Навчаємо польської мови на території усієї
України, в обласних та районних центрах,
селищах та селах - скрізь, де швидкість
інтернету більше 2 Мбіт/с

Онлайн навчання польської – це унікальний сучасний та зручний формат навчання. Він дає змогу вам, де б ви не проживали, вивчити польську мову швидко і легко.

Наші курси польської дозволять вам “зануритись” у польську мову, адже всі вчителі – поляки, викладачі польських університетів. Записавшись на курс польської, дізнайтесь у нашого менеджера, де будуть проходити ваші заняття – онлайн через Skype чи у класі.

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ КУРС: ЛуцькРівнеЛьвівКиївОдесаТернопільІвано-ФранківськХмельницькийЧернівціЖитомирПолтаваВінницяХарківДніпроЗапоріжжяХерсонМиколаївКропивницький.

Ми навчаємо польської мови скрізь, де є інтернет. Ви можете жити, як у Києві, так і в будь-якому районному центрі чи селищі, де є інтернет з швидкістю 2 MБіт/с і більше. Наші спеціалісти допоможуть вам із налаштуванням свого комп’ютера. Головне – це ваше бажання вчити польську мову.

Як стати на курс польської мови для дітей

Виберіть необхідний курс польської та натисніть кнопку «Зареєструватися на курс». Вкажіть свої дані, погодившись з умовами навчання, та відправте запит.

Увага! Ми отримаємо ваш запит на курс польської лише тоді, коли ви зробите всі процедури з реєстрації.

Якщо ви ще вагаєтесь чи маєте питання, натисніть кнопку «Зворотній зв’язок» або «Безкоштовна консультація», вкажіть свої контакти, і наш менеджер вам зателефонує та допоможе підібрати курс.

До уваги неповнолітніх осіб (до 18 років): зарахування на курси польської мови при ІМ відбувається лише за згодою батьків.

Оплати за курси польської мови для дітей

Оплата за наші курси польської мови здійснюється на рахунок компанії ІМ-іноземна мова у будь-якому відділенні банку, згідно Вашого договору.

  • Оплата здійснюються помісячно наперед за 8 годин навчання згідно суми Вашого договору.
Оплата за курс Польська мова для дітей

Оплата за курс Польська мова для дітей

Корпоративним клієнтам про курси польської мови для дітей

Ми пропонуємо вивчення польської мови в групах онлайн та в класі, індивідуально, а також для корпоративних клієнтів онлайн. Ціна за курс обговорюється в кожному конкретному випадку окремо.

  • Корпоративним клієнтам пропонуємо знижки.

Bідгуки про курси польської мови ІМ польської мови для дітей

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

    [:pl]

    [:ua]

    [:ru]

    [:en]