Курс польська мова для дітей

Коротка інформація про курс польської мови для дітей

 

Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

Курс польська мова для дітей
4.7 (94.96%) 242 votes

ДЛЯ КОГО: курс польської призначений для дітей, що бажають вивчати польську мову з різних причин або  навчатися у Польщі.

Наш бонус: РІВНІ А1 та А2 (a1, a2) – У ПОДАРУНОК!

ХТО МОЖЕ ПРИСТУПИТИ ДО КУРСУ: діти віком від 11 років.
ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ: визначення графіку навчання; тест з польської мови, якщо дитина вивчала раніше мову (за бажанням батьків).
ПІД ЧАС ЗАНЯТЬ: моніторинг, тести, рапорти з занять.
ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ КУРС: курс включає в себе заняття з граматики та лексики польської мови, розмовну мову та письмо.
ЯК ДОВГО ТРИВАЄ КУРС: курс триває від 8 місяців до 2 років на один рівень. Все залежить наскільки якісно дитина зможе опанувати мову за перші 8 місяців. Якщо у кінці 8 місяців у дитини збудується рівень В1, то можна на наступний рік вільно починати рівень В2. Якщо дитина не опанувала рівня В1, то продовжується робота над зміцненням даного рівня.
КУЛЬТУРНА ПРОГРАМА: перегляд фільмів польською для дітей, виїзд до Польщі на розмовні заняття.

 

БОНУСИ: 2 заняття безкоштовні у разі хвороби, матеріали входять у вартість, консультації з лектором. Рівні польської мови А1 та А2 (a1, a2) – у подарунок.

 

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ КУРС: Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кропивницький.
ДЕ ПРАЦЮЮТЬ НАШІ КУРСИ ОНЛАЙН: ми працюємо в обласних центрах, районних центрах, селах та містечках, скрізь, де швидкість інтернету рівна або більше 2 МБіт/с.

 

 

ПЛАН ЗАНЯТЬ:

Тривалість 1 заняття: 60 хв
Кількість занять у тиждень: 2 або 3 рази на тиждень
Кількість годин у курсі: від 80 до 160
Ціна: 95 грн/60 хв
Як вчимо, хто навчає на курсах польської мови для дітей

 

Навчання проводиться у класах або через Скайп, «живий» онлайн. Лекції проходять з «живими» викладачами польських університетів, просимо не плутати з уроками чи лекціями-записами онлайн. Вас будуть вчити кращі спеціалісти Польщі вживу.

 

Польська мова дітям дається вчитись значно легше, аніж дорослим. Вони швидше схоплюють граматику і запам’ятовують нові слова. Діти здатні неусвідомлено переходити з української мови на польську, незалежно від того з носієм якої мови вони спілкуються.

Наш курс Польська мова для дітей спеціально розроблений для дітей віком 11-13 років, які бажають вивчати польську мову або планують навчатися у Польщі. 

 

Перед початком навчання ми проводимо тест на знання польської мови онлайн, за яким і створюємо групи. Тривалість курсу – від 8 місяців до 2 років. Заняття польської можуть проходити, як в режимі онлайн, так і у нашому класі, якщо це польська мова для дітей Луцьк. Завдяки власній бібліотеці, сучасному мультимедійному забезпеченню та великій кількості всіх необхідних посібників уроки польської з дітьми проходять якісно і різноманітно.

 

Курс Польська для дітей включає в себе уроки з граматики та лексики польської мови, де ми пишемо і говоримо, слухаємо аудіо і переглядаємо цікаві відео мовою оригіналу. А ще у нас найкращі викладачі, до того ж, всі вони поляки.

 

То ж, ми запрошуємо ваших дітей вивчати польську мову, бо впевнені – з “ІМ-іноземна мова” це буде надзвичайно цікаво, а отримані знання стануть «стартом» у розвитку їх здібностей у майбутньому.

Де працюють наші курси польської мови для дітей
Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль,
Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці,
Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро,
Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,
Кропивницький
Навчаємо польської мови на території усієї
України, в обласних та районних центрах,
селищах та селах - скрізь, де швидкість
інтернету більше 2 Мбіт/с

 

 

Онлайн навчання польської – це унікальний сучасний та зручний формат навчання. Він дає змогу вам, де б ви не проживали, вивчити польську мову швидко і легко.

 

Наші курси польської дозволять вам “зануритись” у польську мову, адже всі вчителі – поляки, викладачі польських університетів. Записавшись на курс польської, дізнайтесь у нашого менеджера, де будуть проходити ваші заняття – онлайн через Skype чи у класі.

 

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ КУРС: ЛуцькРівнеЛьвівКиївОдесаТернопільІвано-ФранківськХмельницькийЧернівціЖитомирПолтаваВінницяХарківДніпроЗапоріжжяХерсонМиколаївКропивницький.

 

Ми навчаємо польської мови скрізь, де є інтернет. Ви можете жити, як у Києві, так і в будь-якому районному центрі чи селищі, де є інтернет з швидкістю 2 MБіт/с і більше. Наші спеціалісти допоможуть вам із налаштуванням свого комп’ютера. Головне – це ваше бажання вчити польську мову.

 

Як стати на курс польської мови для дітей

Виберіть необхідний курс польської та натисніть кнопку «Зареєструватися на курс». Вкажіть свої дані, погодившись з умовами навчання, та відправте запит.

 

Увага! Ми отримаємо ваш запит на курс польської лише тоді, коли ви зробите всі процедури з реєстрації.

 

Якщо ви ще вагаєтесь чи маєте питання, натисніть кнопку «Зворотній зв’язок» або «Безкоштовна консультація», вкажіть свої контакти, і наш менеджер вам зателефонує та допоможе підібрати курс.

 

До уваги неповнолітніх осіб (до 18 років): зарахування на курси польської мови при ІМ відбувається лише за згодою батьків.

Оплати за курси польської мови для дітей

Оплата за наші курси польської мови здійснюється на рахунок компанії ІМ-іноземна мова у будь-якому відділенні банку, згідно Вашого договору.

 

  • Оплата здійснюються помісячно наперед за 8 годин навчання згідно суми Вашого договору.

 

Корпоративним клієнтам про курси польської мови для дітей

Ми пропонуємо вивчення польської мови в групах онлайн та в класі, індивідуально, а також для корпоративних клієнтів онлайн. Ціна за курс обговорюється в кожному конкретному випадку окремо.

 

  • Корпоративним клієнтам пропонуємо знижки.
Bідгуки про курси польської мови ІМ польської мови для дітей
Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!