Курс польська мова на середній рівень

Коротка інформація про курс польської мови на середній рівень В2 (b2)

 

Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 1/DWM/2023 на проведення держаних екзаменів з польської мови

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

Польська мова рівень В2

ДЛЯ КОГО

курс призначений для бажаючих вивчити польську мову до рівня В2 (b2) (середній рівень) та скласти тест з польської мови b2.

ХТО МОЖЕ ПРИСТУПИТИ ДО КУРСУ

особи, що вже мають рівень В1 (b1) з польської мови можуть пройти курси за 80 годин, особи, що починають з “нуля” мають 160 годин. Курс призначений для бажаючих вступити до польських ВНЗ на складніші спеціальності: лікарські, інженерні, ІТ технології, архітектура, економіка та інше (працюємо більше ніж 400 ВНЗ Польщі). Запрошуються також лікарі, бажаючі нострифікувати лікарський диплом у Польщі. Також можуть вивчати польську мову як іноземну на В2 (b2) викладачі українських ВНЗ, що планують здобути ступінь доцента (професора) в Україні або працювати на кваліфікованій роботі за спеціальністю у Польщі. Інші зацікавлені у складанні тесту на В2 (b2) особи.

ПЕРЕД ЗАРАХУВАННЯМ НА НАВЧАННЯ

необхідно пройти тест з польської мови на рівень В1 (b1). Тест письмовий, усний можна пройти як у класі так і онлайн через наш центр вивчення польської мови. Після підписання договору визначається графік занять.

ПІД ЧАС ЗАНЯТЬ

відбувається постійний моніторинг успішності навчання, тести, батькам неповнолітніх можуть надсилатися (за проханням) рапорти з занять.

ЕКЗАМЕН

після закінчення курсу складається Державний іспит (тест) з польської мови як іноземної на рівень В2 (b2). Іспит проводиться членами Державної Комісії Республіки Польща. Для бажаючих навчатися у Польщі за окремим договором пропонуємо повний спектр послуг зі вступу до більше ніж 400 ВНЗ Польщі.

СЕРТИФІКАТ

особам, які успішно здадуть екзамен з польської мови на рівень В2 (b2), видається Державний сертифікат Республіки Польща на цей рівень (зразок сертифікату розташований праворуч від даного тексту). Документ довічний, дійсний на всій території Польщі, Європейського Союзу, США, Японії, всюди, де діють рішення Ради Європи. Приймається всіма ВНЗ Польщі, а також підприємствами будь-якої форми власності.

КУЛЬТУРНА ПРОГРАМА КУРСУ

включає в себе перегляд фільмів польською мовою, виїзд до Польщі на розмовні заняття (за бажанням особи, що навчається, виїзд до Польщі оплачується окремо).

 

БОНУСИ

2 заняття безкоштовні у разі хвороби, матерілали входять у вартість, консультації з лектором.

 

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ КУРС

Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кропивницький.

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ НАШІ КУРСИ ОНЛАЙН

ми працюємо в обласних центрах, районних центрах, селах та містечках, скрізь, де швидкість інтернету рівна або більше 2 МБіт/с.

 

ПЛАН ЗАНЯТЬ

Тривалість 1 заняття: 60 хв

Кількість занять у тиждень: 3

Кількість годин у курсі: 80

Ціна:

160 грн / 60 хв

Як вчимо, хто навчає на наших курсах польської мови на середній рівень В2 (b2)

Польська-мова-рівень-В2-6

Польська мова рівень В2

Якщо Ви вже знаєте основи польської мови, успішно здали екзамен з рівня В1 та отримали Міжнародний Сертифікат, проте хочете значно покращити свій рівень знань польської мови, ми пропонуємо Вам записатись на Курс польської на рівень В2.

Курс Польська В2 розрахований для бажаючих вступити до польських ВНЗ на такі спеціальності, як лікар, інженер, ІТ технології, архітектура, економіка тощо. ІМ-іноземна мова співпрацює більше ніж з 400 ВНЗ Польщі. Перед початком навчання ми запропонуємо Вам пройти тест на знання польської мови онлайн.

Вивчати польську мову як іноземну на В2 можуть також і викладачі українських ВНЗ, які планують здобути ступінь доцента (професора) в Україні або працювати на кваліфікованій роботі за своєю спеціальністю у Польщі.

Курс польської мови на рівень В2 допоможе Вам у спілкуванні в ділових ситуаціях, збагатить словниковий запас. Великий акцент ми робимо на розвиток мовної компетенції з точки зору ділової переписки, презентацій та переговорів.

Навчання може проходити як онлайн, так і в нашому класі з сучасним обладнанням у міні-групах. Викладачі – носії польської мови, всі вони викладають у польських університетах.

Інтернет-навчання польської на рівень В2 – це заощадження часу та максимально ефективне навчання у зручний для Вас час.

Де працюють наші курси польської мови на середній рівень В2 (b2)

Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль,
Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці,
Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро,
Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,
Кропивницький
Навчаємо польської мови на території усієї
України, в обласних та районних центрах,
селищах та селах - скрізь, де швидкість
інтернету більше 2 Мбіт/с

Онлайн навчання польської – це унікальний сучасний та зручний формат навчання. Він дає змогу вам, де б ви не проживали, вивчити польську мову швидко і легко.

Наші курси польської дозволять вам “зануритись” у польську мову, адже всі вчителі – поляки, викладачі польських університетів. Записавшись на курс польської, дізнайтесь у нашого менеджера, де будуть проходити ваші заняття – онлайн через Skype чи у класі.

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ КУРС:Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кропивницький.

Ми навчаємо польської мови скрізь, де є інтернет. Ви можете жити, як у Києві, так і в будь-якому районному центрі чи селищі, де є інтернет з швидкістю 2 MБіт/с і більше. Наші спеціалісти допоможуть вам із налаштуванням свого комп’ютера. Головне – це ваше бажання вчити польську мову.

Як стати на курси польської мови на середній рівень В2 (b2)

Виберіть необхідний курс польської та натисніть кнопку «Зареєструватися на курс». Вкажіть свої дані, погодившись з умовами навчання, та відправте запит.

Увага! Ми отримаємо ваш запит на курс польської лише тоді, коли ви зробите всі процедури з реєстрації.

Якщо ви ще вагаєтесь чи маєте питання, натисніть кнопку «Зворотній зв’язок» або «Безкоштовна консультація», вкажіть свої контакти, і наш менеджер вам зателефонує та допоможе підібрати курс.

До уваги неповнолітніх осіб (до 18 років): зарахування на курси польської мови при ІМ відбувається лише за згодою батьків.

Вниманию несовершеннолетних (до 18 лет): зачисление на курсы польского языка при нашем Центре происходит только с согласия родителей. Бажаючим здати тест (екзамен з польської мови b2: просимо телефонувати за номером на нашому сайті.

Оплати за курси польської мови на середній рівень В2 (b2)

Оплата за наші курси польської мови здійснюється на рахунок компанії ІМ-іноземна мова у будь-якому відділенні банку, згідно Вашого договору.

  • Оплата здійснюються помісячно наперед за 8 годин навчання згідно суми Вашого договору.
Оплата за курс Польська-мова-рівень-В2

Оплата за курс Польська мова рівень В2

Корпоративним клієнтам про курси польської мови на середній рівень В2 (b2)

Ми пропонуємо вивчення польської мови в групах онлайн та в класі, індивідуально, а також для корпоративних клієнтів онлайн. Ціна за курс обговорюється в кожному конкретному випадку окремо.

  • Корпоративним клієнтам пропонуємо знижки.

Bідгуки про курси польської мови на середній рівень В2 (b2) у ІМ

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

    [:pl]

    [:ua]

    [:ru]

    [:en]