Курси польської мови у Дніпропетровську (Дніпрі)

Курси польської мови у Дніпропетровську (Дніпрі)
4.7 (94.84%) 190 votes

Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017

 

Пропонуємо вам пройти цікаві та ефективні курси польської мови в Дніпрі онлайн з викладачем-поляком.

 

Сучасні люди обирають онлайн курси польської, адже інтернет навчання по Skype із нами – це чудова можливість отримати знання під час безпосереднього спілкування з носієм мови. Курс Польська мова Дніпро дозволить вам набагато швидше “заговорити” завдяки тому, що ваш вчитель, репетитор польської мови Дніпропетровськ, – це кваліфікований та досвідчений викладач польського університету. Ви самі помітите миттєві результати – вже з першого уроку онлайн польської в Дніпрі (Дніпропетровську).

 

З нашим вчителем польської ви легко та швидко навчитесь розмовляти польською, думати, зможете писати листи польським друзям чи діловим партнерам, впевнено пройти співбесіду з консулом на карту Поляка. Велику увагу ми приділяємо розмовній мові. Під час курсу польська в Дніпропетровську онлайн ви зможете розвинути свої мовні навички: граматику, читання, писемність, аудіювання.

 

Курси польської мови у Дніпропетровську (Дніпрі) онлайн з нашим центром ІМ-іноземна мова – це доступні ціни, ефективне навчання і чудова можливість швидко почати говорити.

 

Оберіть собі курс польської мови Дніпропетровськ (Дніпро) із запропонованих нижче

Курси польської мови для початківців Дніпро

Курс призначений для вивчення польської мови для початківців у м. Дніпро, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, через ази до складніших форм, освоїти польську граматику для початківців. Також для тих, хто вивчив польську мову на рівні А1, А2, або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Рівні А1 та А2 безкоштовно, при умові запису на навчання на рівень В1.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В1 (b1).

Курси польської мови на середній рівень у Дніпрі

Курс призначений для бажаючих вивчити польську мову до рівня В2 (b2) та скласти тест з польської мови b2. Призначений для бажаючих вступити до польських ВНЗ на складніші спеціальності: лікарські, інженерні, ІТ технології, архітектура, економіка та інше (працюємо більше ніж 400 ВНЗ Польщі). Запрошуємо на навчання лікарів, бажаючих нострифікувати лікарський диплом у Польщі. Також можуть вивчати польську мову як іноземну на В2 (b2) у Дніпрі викладачі українських ВНЗ, що планують здобути ступінь магістра (професора) в Україні або працювати на кваліфікованій роботі за спеціальністю у Польщі. Інші зацікавлені у складанні тесту на В2 (b2) особи м. Дніпро.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В2 (b2).

Курси польської мови на найвищі рівні у Дніпрі

Курс для бажаючих пройти курси польської мови у Дніпрі, здобути найвищі рівні знань польської мови С1 та С2 (c1, c2) (рівень носія мови – жителя Польщі), вчителів полоністів та інших зацікавлених осіб Дніпра.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень С1 або С2 (c1, c2).

Курси розмовної польської мови у Дніпрі

Курс призначений для вивчення розмовної польської мови для початківців у Дніпрі, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, освоїти польську граматику для початківців або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Підійде для поїздок у Польщу, ведення бізнесу з польськими партнерами.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови для Карти Поляка у Дніпрі

Особам від 17 років та вище, які мають право або бажають отримати Карту Поляка у Чернівцях, цікавляться як зробити (виробити) Карту Поляка, здати на Карту Поляка у Дніпрі або отримати підготовку до Карти Поляка.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови для дітей у Дніпрі

Курс польської мови для дітей у Дніпрі, що бажають вивчати польську мову, навчатися у Польщі.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови у Дніпропетровську (Дніпрі) для різних вікових груп і різних напрямків

 

Курси польської мови Дніпропетровськ (Дніпро) онлайн – це ідеальна можливість бути на занятті, яке проходить у вечірній час, в затишній домашній обстановці, не витрачаючи свій час на поїздку громадським транспортом. До того ж, на курси польської Дніпро ціна – вас теж приємно здивує. Також ми пропонуємо гнучку систему знижок, якщо ви справді хочете вільно розмовляти польською, вступити до польського вузу, влаштуватись на престижну роботу чи успішно пройти співбесіду на карту поляка Дніпро.

 

Наші мовні курси в Дніпропетровську (Дніпрі) – це “жива” польська мова, яку ви будете чути від викладача по Skype, і навіть не помітите, як швидко  подолаєте мовний бар’єр.

 

Польські курси Дніпропетровськ (Дніпро) допоможуть вам здійснити свою мрію: карта поляка Дніпропетровськ (Дніпро),  навчання у польському університеті чи кваліфікована робота, успішний екзамен та отримання Міжнародного Сертифікату РП.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!