Курси польської мови у Івано-Франківську

Курси польської мови у Івано-Франківську
4.8 (95.52%) 183 votes

Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017

 

Курси польської мови в Івано-Франківську онлайн з Центром ІМ-іноземна мова – це ефективне навчання, доступні ціни та ідеальна можливість швидко почати говорити.

 

Миттєві результати – вже з першого заняття!

 

Наші вчителі, що проводять навчання польської в Івано-Франківську по Skype – досвідчені викладачі польських університетів, носії мови. Під час уроку ви ніби зануритесь у польське середовище, адже будете чути сучасну “живу” польську мову Івано-Франківськ. Буквально після кількох тижнів курсів польської, помітите, як долаєте мовний бар’єр. Ви зможете розуміти звичайні тексти та легко орієнтуватись в типових ситуаціях повсякденного життя: в магазині, в ресторані, на вокзалі, на пошті.

 

Курси польської Івано-Франківськ розроблені таким чином, щоб ви легко і швидко могли оволодіти необхідними знаннями для спілкування польською мовою, грамотно будувати фрази, вільно переказати книгу чи фільм, написати текст на цікаву чи знайому тему, описати свої емоції.

 

Мовні курси Івано-Франківськ онлайн з кваліфікованим викладачем-поляком – це зручно. Ми надаємо всі необхідні матеріали до занять безкоштовно. Від вас лише потрібні бажання, мотивація та наявність якісного інтернету.

 

Оберіть собі курс польської мови Івано-Франківськ із запропонованих нижче

Курси польської мови для початківців Івано-Франківськ

Курс призначений для вивчення польської мови для початківців у м. Івано-Франківськ, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, через ази до складніших форм, освоїти польську граматику для початківців. Також для тих, хто вивчив польську мову на рівні А1, А2, або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Рівні А1 та А2 безкоштовно, при умові запису на навчання на рівень В1.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В1 (b1).

Курси польської мови на середній рівень у Івано-Франківську

Курс призначений для бажаючих вивчити польську мову до рівня В2 (b2) та скласти тест з польської мови b2. Призначений для бажаючих вступити до польських ВНЗ на складніші спеціальності: лікарські, інженерні, ІТ технології, архітектура, економіка та інше (працюємо більше ніж 400 ВНЗ Польщі). Запрошуємо на навчання лікарів, бажаючих нострифікувати лікарський диплом у Польщі. Також можуть вивчати польську мову як іноземну на В2 (b2) у Івано-Франківську викладачі українських ВНЗ, що планують здобути ступінь магістра (професора) в Україні або працювати на кваліфікованій роботі за спеціальністю у Польщі. Інші зацікавлені у складанні тесту на В2 (b2) особи м. Івано-Франківськ.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В2 (b2).

Курси польської мови на найвищі рівні у Івано-Франківськ

Курс для бажаючих пройти курси польської мови у Івано-Франківську, здобути найвищі рівні знань польської мови С1 та С2 (c1, c2) (рівень носія мови – жителя Польщі), вчителів полоністів та інших зацікавлених осіб Івано-Франківська.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень С1 або С2 (c1, c2).

Курси розмовної польської мови у Івано-Франківську

Курс призначений для вивчення розмовної польської мови для початківців у Івано-Франківську, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, освоїти польську граматику для початківців або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Підійде для поїздок у Польщу, ведення бізнесу з польськими партнерами.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови для Карти Поляка у Івано-Франківську

Особам від 17 років та вище, які мають право або бажають отримати Карту Поляка у Івано-Франківську, цікавляться як зробити (виробити) Карту Поляка, здати на Карту Поляка у Івано-Франківську або отримати підготовку до Карти Поляка.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови для дітей у Івано-Франківську

Курс польської мови для дітей у Івано-Франківську, що бажають вивчати польську мову, навчатися у Польщі.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови в Івано-Франківську для різних вікових груп і різних напрямків

 

Вчити польську в Івано-Франківську по Skype – це цікаво і доступно, а ще можливість здійснити свою мрію: навчання до польському університеті, престижна роботу в Польщі, карта поляка Тернопіль. Наш Центр, як репетитор польської мови Івано-Франківськ, підготує вас до екзамену і ви отримаєте Міжнародний Сертифікат РП.

 

Наші курси Івано-Франківськ по Скайпу дозволять вам швидко вивчити польську мову та ознайомитись з культурою Польщі. Це буде легко здійснити під час безпосереднього спілкування з викладачем, носієм польської мови.

 

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!