Курси польської мови Львів

Курси польської мови Львів
4.7 (94.34%) 198 votes

Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017

 

Навчання ведуть професійні викладачі польських університетів. Сучасні люди вже давно надають перевагу онлайн навчанню польської, адже інтернет уроки по Скайпу із нами – це чудова можливість безпосередньо спілкуватися з носієм мови. Ми пишаємось, що всі наші курси польської мови у Львові проводять кваліфіковані викладачі польських університетів, фахівці викладання польської мови для іноземців. З ними ви легко та швидко навчитесь розмовляти польською, думати, дискутувати, зможете писати листи польським друзям чи діловим партнерам.

 

Вже з першого онлайн уроку Львів ви побачите миттєві результати.

 

Курси польської мови Львів онлайн – це відсутність бути фізично в певному місці у конкретний час. Це значить, що вчити польську ви можете, як у великому місті, так і в невеликому селищі, головне – інтернет.

 

Польська мова курси Львів онлайн – це зручні “домашні” умови та навчання у вечірній час. Поставте біля себе чашку чаю та спілкуйтесь з вчителем-поляком, навчаючись  у групі людей зі всієї України. Це надзвичайно цікаво, про що говорять курси польської мови Львів відгуки.

 

Оберіть собі курс польської мови Львів із запропонованих нижче

Курси польської мови для початківців у Львові

Курс призначений для вивчення польської мови для початківців у м. Львів, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, через ази до складніших форм, освоїти польську граматику для початківців. Також для тих, хто вивчив польську мову на рівні А1, А2, або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Рівні А1 та А2 безкоштовно, при умові запису на навчання на рівень В1.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В1 (b1).

Курси польської мови на середній рівень у Львові

Курс призначений для бажаючих вивчити польську мову до рівня В2 (b2) та скласти тест з польської мови b2. Призначений для бажаючих вступити до польських ВНЗ на складніші спеціальності: лікарські, інженерні, ІТ технології, архітектура, економіка та інше (працюємо більше ніж 400 ВНЗ Польщі). Запрошуємо на навчання лікарів, бажаючих нострифікувати лікарський диплом у Польщі. Також можуть вивчати польську мову як іноземну на В2 (b2) у Львові викладачі українських ВНЗ, що планують здобути ступінь магістра (професора) в Україні або працювати на кваліфікованій роботі за спеціальністю у Польщі. Інші зацікавлені у складанні тесту на В2 (b2) особи м. Львів.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В2 (b2).

Курси польської мови на найвищі рівні у Львові

Курс для бажаючих пройти курси польської мови у Львові, здобути найвищі рівні знань польської мови С1 та С2 (c1, c2) (рівень носія мови – жителя Польщі), вчителів полоністів та інших зацікавлених осіб Львова.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень С1 або С2 (c1, c2).

Курси розмовної польської мови у Львові

Курс призначений для вивчення розмовної польської мови для початківців у Львові, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, освоїти польську граматику для початківців або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Підійде для поїздок у Польщу, ведення бізнесу з польськими партнерами.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови для Карти Поляка у Львові

Особам від 17 років та вище, які мають право або бажають отримати Карту Поляка у Львові, цікавляться як зробити (виробити) Карту Поляка, здати на Карту Поляка у Львові або отримати підготовку до Карти Поляка.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови для дітей у Львові

Курс польської мови для дітей у Львові, що бажають вивчати польську мову, навчатися у Польщі.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови у Львові для різних вікових груп і різних напрямків

 

Курси польської Львів ціни вас приємно здивують. Так, ми відкриті та доступні, є гнучка система знижок, якщо ви справді хочете вільно розмовляти польською, вступити до польського вузу, влаштуватись на престижну роботу чи вас чекає співбесіда на карту поляка у Львові.

 

Ми не репетитор польської мови Львів, а ліцензійний Центр, де працюють досвідчені викладачі польських університетів. Наші мовні курси Львів – це “жива” польська мова, яку ви будете чути від викладача по Skype, заговорите з ним, і швидко помітите свій прогрес, оскільки непомітно подолаєте мовний бар’єр.

 

Польські курси Львів –  це пізнавально, результативно, легко і приємно. Наші курси польської мови Львів – це ефективне швидке навчання та можливість здійснити свою мрію: карта поляка Львів,  успішний екзамен та отримання Міжнародного Сертифікату РП, навчання у польському університеті чи кваліфікована робота.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!