Курси польської мови у Рівному

Курси польської мови у Рівному
4.8 (95.29%) 204 votes

Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017

 

Навчання ведуть професійні викладачі польських університетів. Сучасні люди надають перевагу онлайн навчанню польської, адже наші інтернет уроки по Скайпу – це ідеальна можливість безпосередньо спілкуватися з носієм мови. А ми пишаємось, що всі наші курси Рівне проводять кваліфіковані викладачі польських університетів, фахівці викладання польської мови для іноземців. З ними ви навчитесь думати польською, розмовляти та дискутувати, листуватись із польськими друзями чи колегами.

 

Заняття польської в Рівному онлайн – це можливість бути на курсах польської мови у конкретний час навіть якщо Ви знаходитеся далеко від Вашого викладача . Курси польської мови Рівне онлайн – це зручний графік вашого інтернет уроку в “домашній” атмосфері. Ви можете знаходитись у будь-де, головне – добрий інтернет зв’язок. Вже з першого заняття ви будете бачити миттєві результати.

 

Пропонуємо вам пройти цікаві та ефективні курси польської мови в Рівному разом із нашим центром “ІМ-іноземна мова”.

 

Оберіть собі курс польської мови Рівне із запропонованих нижче

Курси польської мови для початківців у Рівному

Курс призначений для вивчення польської мови для початківців у м. Рівне, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, через ази до складніших форм, освоїти польську граматику для початківців. Також для тих, хто вивчив польську мову на рівні А1, А2, або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Рівні А1 та А2 безкоштовно, при умові запису на навчання на рівень В1.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В1 (b1).

Курси польської мови на середній рівень у Рівному

Курс призначений для бажаючих вивчити польську мову до рівня В2 (b2) та скласти тест з польської мови b2. Призначений для бажаючих вступити до польських ВНЗ на складніші спеціальності: лікарські, інженерні, ІТ технології, архітектура, економіка та інше (працюємо більше ніж 400 ВНЗ Польщі). Запрошуємо на навчання лікарів, бажаючих нострифікувати лікарський диплом у Польщі. Також можуть вивчати польську мову як іноземну на В2 (b2) у Рівному викладачі українських ВНЗ, що планують здобути ступінь магістра (професора) в Україні або працювати на кваліфікованій роботі за спеціальністю у Польщі. Інші зацікавлені у складанні тесту на В2 (b2) особи м. Рівне.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В2 (b2).

Курси польської мови на найвищі рівні у Рівному

Курс для бажаючих пройти курси польської мови у Рівному, здобути найвищі рівні знань польської мови С1 та С2 (c1, c2) (рівень носія мови – жителя Польщі), вчителів полоністів та інших зацікавлених осіб Рівного.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень С1 або С2 (c1, c2).

Курси розмовної польської мови у Рівному

Курс призначений для вивчення розмовної польської мови для початківців у Рівному, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, освоїти польську граматику для початківців або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Підійде для поїздок у Польщу, ведення бізнесу з польськими партнерами.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови для Карти Поляка у Рівному

Особам від 17 років та вище, які мають право або бажають отримати Карту Поляка у Рівному, цікавляться як зробити (виробити) Карту Поляка, здати на Карту Поляка у Рівному або отримати підготовку до Карти Поляка.

Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови для дітей у Рівному

Курс польської мови для дітей у Рівному, що бажають вивчати польську мову, навчатися у Польщі.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови в Рівному для різних вікових груп і різних напрямків

 

Польські курси в Рівному – це “жива” польська мова, яку ви будете чути від викладача по Скайпу, заговорите з ним (просто змушені будете). Ви швидко помітите свій прогрес, адже легко подолаєте мовний бар’єр.

 

Польська мова Рівне – це ефективне, цікаве та швидке навчання. Ви зможете успішно здати екзамен та отримати Міжнародний Сертифікат Республіки Польща, вступити на навчання у польський університет, отримати кваліфіковану роботу, або ж підготуватись до співбесіди з консулом, якщо ваша мета – карта поляка Рівне.

 

Мінімальна кількість людей у групі та викладач поляк за національністю роблять кожне заняття максимально ефективним та цікавим для студентів. Польські курси у Рівному з нами – це пізнавально і результативно, легко і приємно.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!