Курси польської мови у Тернополі
Курси польської мови у Тернополі
4.7 (94.39%) 139 votes

Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017

 

Курси польської мови в Тернополі онлайн з Центром ІМ-іноземна мова – це ефективне навчання, доступні ціни та ідеальна можливість швидко почати говорити.

 

Наші вчителі, що проводять навчання польської в Тернополі по Skype – досвідчені викладачі польських університетів, носії мови. Вже з першого уроку ви зануритесь у польське середовищі, будете чути сучасну “живу” польську мову Тернопіль. А вже після кількох тижнів курсів польської, помітите, як непомітно долаєте мовний бар’єр. Ви зможете розуміти звичайні тексти та легко орієнтуватись в типових ситуаціях повсякденного життя: в магазині, в ресторані, на вокзалі, на пошті.

 

Курси польської Тернопіль розроблені таким чином, щоб ви легко і швидко могли оволодіти необхідними знаннями для спілкування польською мовою, грамотно будувати фрази, вільно переказати книгу чи фільм, написати текст на цікаву чи знайому тему, описати свої емоції.

 

Мовні курси Тернопіль онлайн з кваліфікованим викладачем-поляком – це зручно. Ми надаємо всі необхідні матеріали до занять безкоштовно. Від вас лише потрібні бажання, мотивація та наявність якісного інтернету.

 

Оберіть собі курс польської мови Тернопіль із запропонованих нижче

Курси польської мови для початківців Тернопіль

Курс призначений для вивчення польської мови для початківців у м. Тернопіль, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, через ази до складніших форм, освоїти польську граматику для початківців. Також для тих, хто вивчив польську мову на рівні А1, А2, або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Рівні А1 та А2 безкоштовно, при умові запису на навчання на рівень В1.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В1 (b1).

Курси польської мови на середній рівень у Тернополі

Курс призначений для бажаючих вивчити польську мову до рівня В2 (b2) та скласти тест з польської мови b2. Призначений для бажаючих вступити до польських ВНЗ на складніші спеціальності: лікарські, інженерні, ІТ технології, архітектура, економіка та інше (працюємо більше ніж 400 ВНЗ Польщі). Запрошуємо на навчання лікарів, бажаючих нострифікувати лікарський диплом у Польщі. Також можуть вивчати польську мову як іноземну на В2 (b2) у Тернополі викладачі українських ВНЗ, що планують здобути ступінь магістра (професора) в Україні або працювати на кваліфікованій роботі за спеціальністю у Польщі. Інші зацікавлені у складанні тесту на В2 (b2) особи м. Тернопіль.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В2 (b2).

Курси польської мови на найвищі рівні у Тернополі

Курс для бажаючих пройти курси польської мови у Тернополі, здобути найвищі рівні знань польської мови С1 та С2 (c1, c2) (рівень носія мови – жителя Польщі), вчителів полоністів та інших зацікавлених осіб Тернополя.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень С1 або С2 (c1, c2).

Курси розмовної польської мови у Тернополі

Курс призначений для вивчення розмовної польської мови для початківців у Тернополі, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, освоїти польську граматику для початківців або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Підійде для поїздок у Польщу, ведення бізнесу з польськими партнерами.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови для Карти Поляка у Тернополі

Особам від 17 років та вище, які мають право або бажають отримати Карту Поляка у Тернополі, цікавляться як зробити (виробити) Карту Поляка, здати на Карту Поляка у Тернополі або отримати підготовку до Карти Поляка.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови для дітей у Тернополі

Курс польської мови для дітей у Тернополі, що бажають вивчати польську мову, навчатися у Польщі.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови у Тернополі для різних вікових груп і різних напрямків

 

Вчити польську в Тернополі по Skype – це цікаво і доступно, а ще можливість здійснити свою мрію: навчання до польському університеті, престижна роботу в Польщі, карта поляка Тернопіль. Наш Центр, як репетитор польської мови Тернопіль, підготує вас до екзамену і ви отримаєте Міжнародний Сертифікат РП.

 

Наші курси Тернопіль по Скайпу дозволять вам швидко вивчити польську мову та ознайомитись з культурою Польщі. Це буде легко здійснити під час безпосереднього спілкування з викладачем, який є носієм польської мови.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!