Гарантія вступу у польські навчальні заклади від “INOZEMNA MOWA”

Навчання в Польщі
Вступ 2023
Вартість послуг

Підготуйся заздалегідь!
Poland
Poland

Гарантуємо

 • Вступ до будь-якого ВНЗ, технікуму, ліцею у Польщі незалежно від географічного розташування
 • Ви зможете вибрати кращі ВНЗ, технікуми, ліцеї згідно загальнопольського рейтингу
 • Забезпечимо потреби вступника відповідно до його здібностей, спеціальності, яку хоче здобути, а також фінансових можливостей батьків
people

Навчання в Польщі

“INOZEMNA MOWA” надає послуги у допомозі по вступу до вищих навчальних закладів Польщі.

Будь-який університет Польщі (більше ніж 400) на будь-яку спеціальність!

Допомагаємо також у вступі до ліцеїв та технікумів по всій території Республіки Польща незалежно від форми власності.

Як потрапити на безкоштовне навчання у Польщі

Навчання у середній або середній спеціальній школі (ліцеї та технікуми), тобто навчання після 9 класу, у Польщі є безкоштовним навіть для іноземців. Витрати, які можуть понести батьки пов’язані з оплатою проживання, харчування, медичного страхування, охорони та опіки своїх дітей під час навчання у ліцеї або технікумі.

Щодо польських вишів безкоштовне навчання в Польщі для українців є теж цілком можливе.

Чотири можливості:

1. Ви маєте Карту поляка і маєте право поступити у державний ВНЗ на тих самих умовах, що і польські громадяни, тобто на безкоштовну форму навчання з правом отримання стипендії;

2. Ви – здібна та амбітна людина і хочете спробувати сил у конкурсах на безкоштовні місця для іноземців, які надаються або самим ВНЗ, або програмами, в яких даний ВНЗ бере участь;

3. Ви берете участь у конкурсі на стипендію Уряду Польщі, після успішної здачі екзаменів, Ви маєте можливість навчатись безкоштовно в одному з державних вищих навчальних закладів Польщі. Ця можливість існує переважно для тих, хто має підтвердження польського походження. Для осіб непольського походження існує стипендіальна програма на навчання у магістратурі.

4. Здобудьте сертифікат рівня С1 у нашому центрі та навчайтеся безкоштовно!

Як ми працюємо?

phone-call (1) 1

1. Ви замовляєте консультацію

operator (1) 1

2. Ми допомагаємо Вам обрати навчальний заклад

certificate 1

3. Ми готуємо усі документи до навчального закладу, вирішуємо візові питання, проживання і т. п.

cap 1

4. Ви їдете на навчання до Польщі!

Ми працюємо з кожним кандидатом на навчання окремо, зважуємо бажання та можливості. Допоможемо зорієнтуватись у виборі напрямку навчання та вищого навчального закладу.

При виборі навчального закладу беремо до уваги:

 • державний чи приватний ВНЗ
 • позиція ВНЗ у рейтингу найкращих університетів Польщі

Пакети участі

Пакет “Переклад”

 • Забезпечення професійного перекладу документів (атестат+додаток+мед. довідка+довідка з управління освіти+сертифікат ЗНО+інформаційна карта)
 • Оформлення апостилю (атестат + додаток)
300 євро

Пакет “ВНЗ економ”

 • Надаємо інформацію про умови вступу до 2-ох обраних ВНЗ
 • Консультаційний супровід під час всього процесу вступу
 • Формування пакету вступних документів
 • забезпечення професійного перекладу документів (атестат+додаток+мед. довідка+довідка з управління освіти+сертифікат ЗНО+інформаційна карта)
 • Оформлення апостилю (атестат + додаток), реєстрація абітурієнта у ВНЗ
 • Консультації щодо медичного страхування
 • Формування пакету документів на студентську візу
 • Надання підтвердження про вступ
450 євро

Пакет “ВНЗ стандарт”

 • Надаємо інформацію про умови вступу до 2-ох обраних ВНЗ про терміни та суму оплати за навчання
 • Консультаційний супровід під час всього процесу вступу
 • Формування пакету вступних документів
 • забезпечення професійного перекладу документів (атестат+додаток+мед. довідка+довідка з управління освіти+сертифікат ЗНО+інформаційна карта)
 • Оформлення апостилю (атестат + додаток)
 • Реєстрація абітурієнта у ВНЗ
 • Бронювання місця проживання студента під час навчання
 • Консультації щодо медичного страхування
 • Надання підтвердження про вступ
500 євро

Запишіться до нас на курси на рівні А1, А2, В1, В2, С1 та отримайте Державний сертифікат
Республіки Польща на відповідний рівень

img
img

Дізнайтеся детальніше про вступ до польських ВНЗ та навчання у Польщі, на безкоштовній консультації

Відгуки студентів

Навчання у ІМ для мене було легким та невимушеним. Кількість навчального матеріалу була чудово розподілена на час навчання, завдяки цьому уроки були насиченими, але не перевантаженими. Викладачі охоче допомагали, пояснювали (інколи по кілька разів), коли ми губилися у нетрях польської граматики. Час від часу атмосфера розряджувалася дотепними жартами, на долю секунди, відволікаючи нас від важчих тем. Всі лекції, додаткові матеріали завжди вчасно були у нашому розпорядженні. Також мені вдалося успішно здати екзамен на В1 та задовільнити свої очікування від курсу.
image 29 Наталія Войтюк
ІМ помогла мені отримати сертифікат В1, якій позволяє навчатись у польських вузах. З власного досвіду можу сказати, що виконувати додаткові (домашні) завдання потрібно. Дуже важко оріентуватись без мінімального знання мови у чужій країні. Навчання у ІМ- це не тільки навчання, а і допомога та підготовка до подальшого екзамену, а ще - зустрів багато цікавих людей, з якими й досі спілкуюсь. Тепер я навчаюсь у Любліні у Природничому університеті, і дуже вдячний компанії ІМ та її персоналу.
image 30 Назарій Вескляров
Щоб здійснити свою мрію і навчатись в Польщі потрібно було знання мови.Коли прийшов час вирішувати де вчити польську мову,я вибрала курси ІМ. Тепер з впевненістю можу сказати - вибір був правильний. За 9 місяців навчання я отримала знання,які перевершили мої сподівання. Варто сказати, що на курсах панує настільки тепла і невимушена робоча атмосфера та хотілося б аби ці лекції не закінчувались. Сертифікат, який я отримала дозволив мені поступити без проблем в Польщу. Я щиро вдячна засновникам цих курсів!
image 35 Аліна Дубинка
Навчання у ІМ без сумніву мало позитивний вплив на моє життя. Адже вдало зданий екзамен після завершення курсу дав мені змогу навчатись в омріяному польському ВНЗ. Чому саме ІМ? По-перше, однією з основних переваг ІМ є те, що викладач - носій мови, тому звертає увагу на певні особливості мови та відмінності у культурі, про які ми навіть не здогадуємось. По-друге, матеріал лекцій підібраний індивідуально під кожну групу, насичений новою цікавою інформацією. Самі ж лекції ніколи не були виснажливими, а навпаки проходили в легкій, теплій атмосфері.
image 36 Ірина Слободюк
Навчання у ІМ - це одне суцільне задоволення. По-перше - це спілкування з новими людьми і інтеграція культур, по-друге - Ви навчаєтесь мови у її носіїв. Дуже сподобалися спільні перегляди фільмів польською, екскурсія до Кракова. Також дуже корисні зустрічі з представниками консульства і надана ними інформація про навчання у вузах Республіки Польща. Окреме спасибі Кацевичу С.К. і Пані Марті - ці люди завжди підтримували і давали наснагу до здобуття глибоких знань про польську культуру і повсякденне життя, мову і літературу, фільми і періодичні видання, цікаві для молоді.
image 33 Катерина Галей
За короткий час мені потрібно було вивчити польську мову для навчання у Польщі. Завдяки ІМ мені вдалося вивчити мову за 6 місяців і добре здати екзамен на рівень В1. Мрії здійснюються з ІМ:) Головне - це бути уважним на лекціях і виконувати домашнє завдання. Пан Бартоломей хороший викладач. Приємно мати справу з хорошими людьми) Я задоволена своїм вибором) Вивчення Польської - це не так складно,як здається на перший погляд. Навіть якщо виникнуть труднощі - ІМ завжди допоможе, підтримає і підніме настрій:) Вдячна ІМ за співпрацю:)
image 34 Яна Стукало
Тим, що я є студенткою омріяного ВУЗу в Польщі, більшою мірою завдячую ІМ. Це були 6 місяців найоригінальнішого навчання у моєму житті. На 6 місяців я забула про гори книг і кілометрові конспекти. ІМ - це практичність, швидкість, якість і новий свіжий подих у навчанні іноземних мов. ІМ надихає!
image 31 Юлія Бондарець
Добре, коли все вчасно! У десятому класі я навчався на курсах польської мови. Заняття відбувалися два рази на тиждень,проходили цікаво та захоплююче. Ми вчилися писати, читати, говорити польською мовою. Нам давали різні завдання на самостійне опрацювання. Також була можливість дивитись фільми та читати польську пресу.
image 32 Ігор Садовий

Це реально і для Вас! Приєднуйтесь до нас! Залишіть заявку на вступ до Польщі!

Лишити заявку

Ми перетелефонуємо вам протягом доби,
щоб відповісти на ваші питання


  Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

   [:pl]

   [:ua]

   [:ru]

   [:en]