Навчання у Польщі

Навчання в Польщі для українців

 

Навчання у Польщі

Іноземна мова надає послуги у допомозі по вступу до вищих навчальних закладів Польщі. Будь-який університет Польщі (більше ніж 400) на будь-яку спеціальність!

Допомагаємо також у вступі до ліцеїв та технікумів по всій території Республіки Польща незалежно від форми власності.

 

Як замовити вступ через нас

Щоб дізнатись детальніше про вступ до польських ВНЗ та навчання у Польщі, або записатись на консультацію натисніть натисніть на кнопку «Безкоштовна консультація» або кнопку «Зворотній зв’язок» у правому верхньому кутку сайту.

 

Як ми працюємо

Після Вашого замовлення консультації або дзвінка наші спеціалісти перетелефонують Вам та  допоможуть підібрати навчальний заклад відповідно до вибраної спеціальності, потреб, можливостей та бажань вступника та його батьків.

 

Ми працюємо з кожним кандидатом на навчання окремо, зважуємо бажання та можливості. Допоможемо зорієнтуватись у виборі напрямку навчання та вищого навчального закладу.

 

Що беремо під увагу при виборі навчального закладу

Коли обираємо навчальний заклад потрібно брати під увагу різні критерії. Основними з них є:

1) державний чи приватний ВНЗ;

2) позиція ВНЗ у рейтингу найкращих університетів Польщі.

 

Де вчаться наші вступники

Наші випускники навчаються у першій десятці зі ста найкращих ВУЗів Польщі. Це реально і для Вас! Приєднуйтесь до нас! Залишіть заявку на вступ до Польщі! Зателефонуйте до нас за номером  +38 (050) 227-83-76  або запишіться на консультацію (як описано вище).

 

Чому саме Польща

За останні роки система освіти Польщі притерпіла кілька значних змін, які призвели до покращення її якості. Молодь з України приваблює передусім висока якість освіти, ціни на яку останнім часом поступово знижуються. Цей факт робить її доступнішою для більшості молодих українців. Двері до колись дорогих престижних ВНЗ Польщі поступово відкриваються ширше для здібних та працьовитих, але можливо, не дуже заможних молодих людей.

 

Крім того система вищої освіти у Польщі є досить гнучкою. Навчання на ступінь бакалавра або інженера триває 3 – 3,5 роки. Магістратура у Польщі – це навчання протягом 2 – 2,5 років. Саме така ситуація дозволяє вільніше планувати та легше змінювати напрямок або розширити географію власної вищої освіти. Розпочавши навчання в одному університеті Польщі, ступінь магістра можна отримати в іншому, наприклад більш престижному.

 

Про безкоштовне навчання у Польщі

Навчання у середіній або середній спеціальній школі (ліцеї та технікуми), тобто навчання після 9 класу, у Польщі є безкоштовним навіть для іноземців. Витрати, які можуть понести батьки пов’язані з оплатою проживання, харчування, медичного страхування, охорони та опіки своїх дітей під час навчання у ліцеї або технікумі.

 

Щодо Польських вишів безкоштовне навчання в Польщі для українців є теж цілком можливе. Тут існує три можливості:

 

1) Ви є власником Карти поляка і маєте право поступити у державний ВНЗ на тих самих умовах, що і польські громадяни, тобто на безкоштовну форму навчання з правом отримання стипендії;

 

2) Ви – здібна та амбітна людина і хочете спробувати сил у конкурсах на безкоштовні місця для іноземців, які надаються або самим ВНЗ, або програмами, в яких даний ВНЗ бере участь;

 

3) Ви берете участь у конкурсі на стипендію Уряду Польщі, після успішної здачі екзаменів, Ви маєте можливість навчатись безкоштовно в одному з державних вищих навчальних закладів Польщі. Ця можливість існує тільки для тих, хто має підтвердження польського походження.

Вищі навчальні заклади

Ягеллонський університет

Ягеллонський університет (пол. Uniwersytet Jagielloński) — вищий навчальний заклад в Кракові, найдавніший і один з найбільших в Польщі, один з найстаріших в Європі.

Вуз був заснований в 1364 році і є невід’ємною частиною життя Кракова протягом уже майже 650 років. Як і в 15-му сторіччі, коли приблизно 44% усього студентського населення приїжджали з-за кордону, сьогодні університет залучає велику кількість іноземних студентів завдяки різноманітним навчальним напрямками та курсам, а також поєднання давніх навчальних залів і сучасного університетського містечка.

Ягеллонський університет навчає на кожному з трьох рівнів освіти (бакалаврському, магістерському і докторському) відповідно до принципів Болонського процесу. Навчатися можна на 111 напрямках і спеціальностях на польській, а також на кількох напрямках англійською мовами.

На всіх наданих напрямках і спеціальностях впроваджена європейська система залікових одиниць, що дозволяє створювати безперебійну систему навчання в університеті з навчанням в інших європейських країнах.

Вуз налічує майже 46 000 студентів, 3657 академічних викладачів і близько 500 професорів і протягом декількох останніх років займає провідні позиції в різних рейтингах найкращих університетів в Польщі. Ступені та дипломи отримані випускниками визнані у всьому світі.KRAKÓW, POLSKA

Розширена інформація про факультети

Запишіться на додаткову консультацію або замовте безкоштовний дзвінок!

Варшавський університет

Варшавський Університет, заснований в 1816 році, є найбільшим і одним з найкращих польських навчальних закладів. Переваги Університету – це, насамперед, високий рівень викладачів і студентів, які досягають успіху як у Польщі, так і за кордоном. Навчання у ВНЗ тісно пов’язане з дослідницькою практикою, а в багатьох наукових галузях Університет має потужну науково-дослідницьку базу. Виходячи з особливостей сучасного світу, ми постійно розвиваємося та співпрацюємо з найкращими світовими науковими та дослідницькими Державними Університетськими організаціями.

Вартість навчання за рік: 2000€ – 5200€

Популярні факультети/спеціальності: Гуманітарні науки, Біологія, Хімія, Фізика, Математика, інформатика та механіка

Підтвердження внесення вступної оплати 350 зл.WARSZAWA, POLSKA

Розширена інформація про факультети

Запишіться на додаткову консультацію або замовте безкоштовний дзвінок!

Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського була заснована 27 січня 2000 року рішенням Міністра народної освіти і спорту Польщі. Академія отримала статус вищого навчального закладу і була внесена до списку недержавних вищих навчальних закладів. Краківська академія займає провідне місце за кількістю студентів (17 тисяч) в Малопольському воєводстві і друге в Польщі, а професорсько-викладацький склад складається з 1100 чоловік.

Підтвердження внесення вступної оплати 400 зл.KRAKÓW, POLSKA

Розширена інформація про факультети

Запишіться на додаткову консультацію або замовте безкоштовний дзвінок!

Лодзький технічний університет

Лодзький технічний університет був заснований у 1945 році (3 факультети – механічний, електротехнічний та хімічний факультет). З розвитком міста, з появою нових фабрик, кількість факультетів від 3 збільшилося до 9. Сьогодні до складу університету входять 9 факультетів, 70 кафедр та 120 спеціальностей.ŁÓDŹ, POLSKA

Розширена інформація про факультети

Запишіться на додаткову консультацію або замовте безкоштовний дзвінок!

Люблінська політехніка

Люблінська Політехніка – один з п’яти державних навчальних закладів Любліна, проте єдиний вищий навчальний заклад технічного профілю. Привабливість Університету визначається насамперед високим рівнем навчання і сучасною пропозицією освіти. Люблінська Політехніка пропонує освітні програми на першому вченому ступені – бакалавр, на рівні інженера, магістра, доктора. Більшість освітніх напрямів Університету, на яких здійснюється навчання, отримало позитивну оцінку якості освіти Державної акредитаційної комісії.LUBLIN, POLSKA

Розширена інформація про факультети

Запишіться на додаткову консультацію або замовте безкоштовний дзвінок!

Суспільна академія наук

ВАРШАВА, ПОЛЬЩА

Суспільна Академія Наук функціонує вже 18 років, щорік отримуючи чергові нагороди. Лідерські місця Академії у рейтингах навчальних закладів Польщі говорять самі за себе, що є доказом високого рівня навчання і зростаючих позицій вузу в країні.

Незмінне місце лідера в рейтингах, розташування в центрі Варшави, тісна співпраця з Кларк Університетом США, завдяки якій студенти мають можливість нарівні з польським дипломом отримати американський диплом “Майстер”, навіть виїхати на навчання або стажування в Сполучені Штати – це лише деякі з багатьох переваг Суспільної Академії Наук.

Вартість навчання за рік: 940€ – 1807€

Популярні факультети/спеціальності: Туризм; Англійська філологія; Режисура, кіно, аудіовізуальне мистецтво; Архітектура та урбаністика;Журналістика і суспільна комунікація; Косметологія.WARSZAWA, POLSKA

Розширена інформація про факультети

Запишіться на додаткову консультацію або замовте безкоштовний дзвінок!

Академія фінансів та бізнесу «Vistula»

ВАРШАВА, ПОЛЬЩА

Академія бізнесу і фінансів Vistula за багатьма показниками – один з найкращих вузів у Польщі.

Академію було засновано як Вищу школу економіки та інформатики у Варшаві у 1996 році, а в 2014 році її було перейменовано в Академію Vistula.

Цей освітній заклад пишається тісною міжнародною співпрацею та студентами, які приїжджають з понад 26 країн світу та 4-х континентів.

В рейтигу «Wprost» 2011 року Академія зайняла почесне 8 місце, ставши одним з найкращих національних навчальних закладів Польщі. Академія також отримала титул Ambasadora Polskiej Nauki та престижний сертифікат „Uczelnia Liderów” (“Школа лідерів”) за підготовку висококваліфікованих фахівців, які мають сучасні знання і відповідають вимогам роботодавців як на місцевому, так і на міжнародному ринках праці.WARSZAWA, POLSKA

Розширена інформація про факультети

Запишіться на додаткову консультацію або замовте безкоштовний дзвінок!

Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі

ВАРШАВА, ПОЛЬЩА

Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі – це один з перших недержавних вищих навчальних закладів Варшави, який надає абітурієнтам цікаві пропозиції щодо навчання, практик та післядипломної освіти. Викладачі Варшавського Університету ім. Марії Склодовської-Кюрі — видатні професори, висококваліфіковані фахівці багатьох наукових напрямків, відомі практики та лідери глобального бізнесу. Науково-дидактичні кадри є гордістю вузу. В Університеті панує атмосфера гармонійного поєднання молодості та досвіду. До послуг студентів — великі комп’ютерні зали з постійним доступом до інтернету, сучасне технічне обладнання, велика бібліотека, кав’ярня. В Університеті функціонує Центр іноземних мов, діяльність якого спрямована на досконале вивчення англійської, російської, німецької, італійської, іспанської мов.

Вартість навчання за рік: 800€ – 1000€

Популярні факультети/спеціальності: Туризм та готельний бізнес; Економіка; Охорона здоров’я; Педагогіка.WARSZAWA, POLSKA

Розширена інформація про факультети

Запишіться на додаткову консультацію або замовте безкоштовний дзвінок!

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

    [:pl]

    [:ua]

    [:ru]

    [:en]