Курси польської мови у Варшаві

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
У ВАРШАВІ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

Зараз знання іноземних мов як ніколи у пріоритеті. Тисячі людей, які приїхали до Польщі у пошуках кращого життя, насамперед шукають курси польської мови у Варшаві та інших містах країни. Щоб освоєння знань було максимально успішним, слід знайти хорошу школу. Всім міжнародним критеріям відповідає офіційний центр Міністерства освіти Польщі Inozemna Mowa. Ми не просто даємо гарний папірець за підсумками прослуханих лекцій, а гарантуємо результативність навчання та видачу державного сертифікату про знання польської мови!

 

Наша школа Inozemna Mowa працює з 2011 року. Ми отримали державну ліцензію та стали першим іноземним центром, де можна скласти державний іспит на знання польської мови та отримати легітимний міжнародний сертифікат.

 

У нашому центрі розроблено унікальні програми для дітей та дорослих. Кінцева точка проходження курсів — складання іспиту. Після позитивного результату ми видаємо учням сертифікат щодо досягнення відповідних рівнів польської мови — від В1 до С2. Документ не має терміну давності і є Державним сертифікатом Республіки Польща, який визнається у всіх країнах світу.

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA у Варшаві

 

Володіння державним сертифікатом дозволяє навчатися у престижних закладах Варшави, Гданська, Кракова, Вроцлава та інших великих містах. Отримання нашого документа гарантує володіння мовою на рівні, що відповідає класифікації Європейської Ради. З ним ви можете розраховувати на кваліфіковану роботу з гідною оплатою. [:]

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови у Вашаві із запропонованих нижче

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців у Варшаві – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень у Варшаві – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень у Варшаві- С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови у Варшаві

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка у Варшаві

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей у Варшаві

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Основний принцип роботи центру — мовні потреби наших студентів. Щоб задовольнити їх у максимальному обсязі, пропонуємо різні курси польської мови для українців. Насичені, інтенсивні програми з нуля на рівень В1 призначені як для людей, які хочуть отримати базові знання та вільно пересуватися країною, обходячись без перекладача, так і для людей, які бажають навчатися та працювати в Польщі.

Поглиблені курси на рівень В2 розраховані на підвищення рівня мовної компетенції. Після завершення навчання ви зможете вільно брати участь у ділових, соціальних бесідах, вести професійні листування. Найвищі рівні С1 та С2 пропонуємо учням з підтвердженим рівнем В2, які бажають осягнути польську в ідеалі.

Школа пропонує вивчення польської мови для переселенців у Варшаві через сучасні онлайн-платформи. Все, що вам потрібно — забезпечити стабільне підключення до інтернету.

Детальніша інформація про курси польської мови у Варшаві

Курси польської мови для початківців у Варшаві

 

Незалежно від характеру курсу, результативність навчання та дружня атмосфера — постійні пріоритети нашої школи. Викладачі використовують авторські методики для початківців, які пройшли адаптацію, відповідно до базових знань та можливостей учнів. Ми проведемо вас до порогового рівня В1 через А1 та А2.

Курси польської мови на середній рівень у Варшаві

Курс націлений на вивчення мови до рівня В2. Репетиторський склад застосовує перевірену програму, комбінуючи її з інноваційними техніками викладання польської по скайпу. Завершення цього курсу дозволить вступити до будь-якого ВНЗ Польщі та освоїти інтелектуальну професію (вчителі, дизайнери, архітектори, медики).

Курси польської мови на найвищі рівні у Варшаві

Наша школа співпрацює з вчителями авторитетних ВНЗ Польщі, які, маючи багаторічний досвід роботи, не припиняють професійно зростати та розвиватися. Досвідчені полоністи допоможуть освоїти найвищі рівні С1 та С2 при підтвердженому рівні В2.

Курси розмовної польської мови у Варшаві

Викладачі центру — не просто носії мови. Це полоністи за покликанням, для котрих мета їх діяльності — подолання комунікативного бар’єру. Введення у світ польської мови відбувається з творчим підходом, в інтерактивній, захоплюючій атмосфері. Тому всі уроки польської мови для початківців та профі націлені на покращення розмовної мови.

Курси польської мови для Карти Поляка у Варшаві

Центр має розгалужену дидактичну базу та власну платформу електронного навчання. Наша школа гарантує ефективність освітнього процесу та при систематичному навчанні складання державного екзамену та отримання Карти Поляка.

Курси польської мови для дітей у Варшаві

Окремий курс для дітей розроблений таким чином, щоб найменші учні могли легко сприймати нову інформацію. На уроках ми активно використовуємо інтерактивні елементи та ігрові методики. Купуючи курс В1 / В2, курс рівня А1 / А2 ви отримуєте в подарунок.

Курси польської мови в Луцьку для різних вікових груп і різних напрямків

Центр Inozemna Mowa гарантує цікаві заняття у комфортній атмосфері, якісний сервіс та середньоринкові ціни на курси польської мови. Пропонуємо програми, які є наслідком багаторічного досвіду діяльності наших вчителів. Відмінна риса центру — професійний підхід та результативність програм.

Бажаючим отримати громадянство або оформити Карту Сталого Побуту (польське ПМП) сертифікат є обов’язковою умовою при поданні документів.

 • Що ви отримаєте оформивши курс: Персональний підхід, якісні знання, можливість скласти держ. іспит на відповідний мовний рівень.
 • Хто наші викладачі: Діючі полоністи найкращих польських ВУЗів, вчителі з відповідною акредитацією та багаторічним досвідом.
 • Що підтверджує знання: Усі учні, які пройшли курс, можуть складати державний іспит позачергово та отримати відповідний сертифікат.
 • Гарантії якості: Ми гарантуємо, що в результаті навчання ви отримаєте легітимний сертифікат, оскільки наша школа має офіційну ліцензію на МО РП.
 • Де можна використовувати сертифікат: Даний документ стане у нагоді всім бажаючим отримати громадянство, Карту Сталого Побуту (польське ПМП), карту резидента ЄС, вступити до ВНЗ Польщі або пройти співбесіду на вакантну посаду.
 • Скільки діє сертифікат: Документ, який видає наша школа є безстроковим.

Центр Inozemna Mowa працює за авторськими методиками викладання. Для кожного студента допомагаємо підібрати персональну програму відповідно до цілей, початкового рівня знання, бажаної інтенсивності навчання.

З кожним роком бажаючих вивчати польську з нуля або підвищувати рівень до глибокого рівня С1 чи С2 у нашій школі Inozemna Mowa стає дедалі більше. Претендентів на іспит, що проводиться двічі на рік, налічується кілька сотень. Ви можете приєднатися до них, подавши заявку на оформлення курсу мови у Варшаві на офіційному сайті самостійно. З огляду на обмежену кількість місць на іспит допускаються не всі. Але наші учні проходять реєстрацію автоматично.

Навчавшись у центрі Inozemna Mowa, ви зможете говорити і навіть думати польською, немов своєю рідною мовою. Авторитетність репетиторів допомагає підібрати оптимальні програми для початківців, залежно від переваг та можливостей учнів. Залишайте заявку на сайті та наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]