Курси польської мови в Черкасах

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
В ЧЕРКАСАХ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

Українці помічають схожість польської зі своєю рідною мовою. При цьому виникає помилкове відчуття, що прикладати зусилля для її вивчення немає потреби. Попри багаточисельні збіги у звучанні слів, багато з них мають протилежні або інші значення. Саме тому, вивчення польської мови в Черкасах потрібне, і краще, щоб процес скеровували досвідчені викладачі.

 

Центр Inozemna Mowa пропонує курси для студентів з будь-яким рівнем підготовки. У нас працюють репетитори з авторитетних ВУЗів Польщі. Програми складаються за авторськими, перевіреними методиками.

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA в Черкасах

 

Будь-яке навчання починається з визначення цілей, котрих ви маєте досягти. З огляду на них підбирається інтенсивність курсів, протяжність та методологія програми. В професійній школі Inozemna Mowa з усім допоможуть визначитися куратори.

 

Центр офіційно визнаний МО Польщі і ліцензований на проведення навчання та атестації польської мови, як іноземної. Це гарантує якісну освіту. Школа спеціалізується на онлайн-навчанні польської мови в Черкасах. Такий формат можливість вчитися у викладачів з різних вишів Вроцлава, Варшави, Гданська, не виходячи зі свого будинку.[:]

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови в Черкасах із запропонованих нижче

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців в Черкасах – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівень в Черкасах – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень в Черкасах – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови в Черкасах

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка в Черкасах

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей в Черкасах

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Успіхи школи Inozemna Mowa підтверджують майже десять тисяч випускників, котрі пройшли навчання з нуля та здали іспит. Викладацький склад працює на результат, розробляє ефективні програми. Навчання проходить цікаво та легко. Можливість студентів скласти зручний графік занять позитивно впливає на продуктивність освіти.

Детальніша інформація про курси польської мови в Черкасах

Курси польської мови для початківців в Черкасах

 

Якщо шукаєте де вивчити польську мову в Черкасах з нуля, тоді вам підійде програма навчання польської мови для початківців. На курсі вивчають алфавіт, ази фонетики та граматики. Після проходження програми ви досягнете рівня володіння В1 пройшовши через рівні А1 / А2 та користуватиметесь польською у побуті.

Курси польської мови на середній рівень в Черкасах

Наступний рівень — В1/В2. На курсі викладають складніші правила, вивчають мовні форми та займаються постановкою вимови. Закінченням програми служить складення іспиту на отримання сертифікату, котрий необхідний при вступі до вишів Польщі на складні спеціальності.).

Курси польської мови на найвищі рівні в Черкасах

Даний курс призначений для бажаючих досягти рівня полоністів С1 / С2 та людей, які бажають безкоштовно навчатись у Польщі. Після завершення глибокого, інтенсивного вивчення мови розмовлятимете польською наче рідною.

Курси розмовної польської мови в Черкасах

Якщо ваша мета — вільне користування мовою в побуті, тоді прямуйте на курс розмовної польської. Програма передбачає вивчення популярних ідіом, зворотів та постановку вимови. Після закінчення курсу присвоюється рівень володіння В1 та видається відповідний сертифікат. Для тих, хто оформить навчання — школа надає бонусний доступ до програми для початківців А1 / А2.

Курси польської мови для Карти Поляка в Черкасах

Обов’язковою умовою оформлення документу є здача іспиту на знання польської мови в консульстві. Щоб підготуватися до випробування розроблено курси польської для отримання Карти Поляка. Зарахованих на навчання очікує подарунок від школи – безкоштовний доступ до курсів рівня А1 / А2.

Курси польської мови для дітей в Черкасах

Оскільки діти значно краще засвоюють нову інформацію, то спеціальні курси польської для дітей мають відрізнятися від програм для дорослих. Навчання в нашій школі адаптовано до непосидючих студентів. Репетитор з польської мови проводить уроки з інтерактивними вправами, в ігровій формі. Після проходження курсу досягається рівень знання мови В1 / В2. Бонус за оформлення — доступ до програм А1/А2.

Курси польської мови в Черкасах для різних вікових груп і різних напрямків

Українці мають значну перевагу у вивченні польської, тому що фонетика і лексика їм певною мірою знайомі. Не варто нехтувати можливістю опанувати мову найближчого сусіда, тим більше що потім ви також розумітимете чеську і словацьку.

 • На що розраховувати у школі: Цікаві уроки, з залученням сучасного методологічного матеріалу, авторські програми, стандартизовані по міжнародним критеріям. Навчання від порогового ступеня В1 до рівня носіїв мови С1 та С2.  
 • Хто проводить заняття: Педагоги-носії мови мають багаторічний досвід роботи в авторитетних закладах Польщі. Репетитори з державною акредитацією поставлять правильну вимову, доступно пояснять граматику.
 • Що стане підтвердженням отриманих знань: Кінцева точка курсу державний екзамен, за результатом якого студенти отримують сертифікат про володіння мовою на відповідному рівні.
 • Які гарантії якості освіти: Гарантом якісних освітніх послуг виступає Міністерство Освіти Польщі, котре визнало школу офіційним центром курсів польської мови із сертифікатом та надало право проводити державний іспит на визначення рівня володіння мовою.
 • Де мені знадобиться сертифікат: Підтвердження знадобиться під час отримання Карти Сталого Побиту, подачі документів на вступ до польського ВУЗу, при бажанні отримати громадянство чи знайти офіційну роботу з достойною оплатою в ЄС.
 • Який термін придатності сертифіката: Документ не має строку придатності. Отримавши його одного разу, ви можете користуватися ним протягом життя. Тим більше, що сертифікат визнається у всіх країну світу.

Чекаємо на курсах в нашій школі Inozemna Mowa. Обирайте свою програму і забирайте приємні бонуси вже зараз!

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]