Курс польська мова для Карти Поляка

Коротка інформація про курс польської мови на Карту Поляка та як отримати Карту Поляка

 

Центр володіє ліцензією Міністерства освіти Республіки Польща 1/DWM/2023 на проведення держаних екзаменів з польської мови

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

Курс Польська мова для Карти Поляка

ДЛЯ КОГО

особам від 17 років та вище, які мають право або бажають отримати Карту Поляка, цікавляться як зробити (виробити) Карту Поляка, здати на Карту Поляка або отримати підготовку до Карти Поляка.

Наш бонус: РІВНІ А1 та А2 (a1, a2) – У ПОДАРУНОК!

ХТО МОЖЕ ПРИСТУПИТИ ДО КУРСУ

усі бажаючі, що мають право на Карту Поляка.

ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ

визначення графіку навчання.

ПІД ЧАС ЗАНЯТЬ

моніторинг, тести, рапорти з занять.

ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ КУРС

курс включає в себе заняття з граматики та лексики польської мови, історії та традицій Польщі на рівні, достатньому для співбесіди у Консульській установі Республіки Польща.

ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ НА КАРТУ ПОЛЯКА

за додаткову плату повний спектр послуг з оформлення документів на Карту Поляка (пошук документів на території Польщі) для подання у Консульську установу Республіки Польща, консультації з питань отримання Карти Поляка.

КУЛЬТУРНА ПРОГРАМА

фільми, виїзд до Польщі на розмовні заняття.

 

БОНУСИ

2 заняття безкоштовні у разі хвороби, матеріали входять у вартість, консультації з лектором. Рівні А1 та А2 польської мови (a1, a2) – у подарунок.

 

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ КУРС

Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кропивницький.

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ НАШІ КУРСИ ОНЛАЙН

ми працюємо в обласних центрах, районних центрах, селах та містечках, скрізь, де швидкість інтернету рівна або більше 2 МБіт/с.

 

 

 

ПЛАН ЗАНЯТЬ

 

Тривалість заняття: 60 хв

Кількість занять у тиждень: 2 або 3 рази на тиждень

Кількість годин у курсі: 50 годин

Ціна:

160 грн/60 хв

Як вчимо, хто навчає на курсах польської мови для Карти Поляка

Курс Польська мова для Карти Поляка

Курс Польська мова для Карти Поляка

Що потрібно, щоб отримати Карту Поляка? Окрім родинних зв’язків з польським народом, необхідні знання граматики та лексики польської мови на базовому рівні. Також варто знати головні історичні події та дати, традиції Польщі та їх святкування.

Курси Польська мова для Карти Поляка розроблено спеціально для вашого ефективного проходження співбесіди з консулом Республіки Польща та здачі іспиту.

Ми гарантуємо належну підготовку, оскільки знаємо, які потрібні знання, щоб виробити Карту Поляка. Наші заняття проводять викладачі-поляки в режимі онлайн (ні в якому разі не у записі). Ви будете чути справжню “живу” польську мову, що дуже важливо для правильної вимови. Це допоможе вам оволодіти грамотною польською мовою, отримати відповідні знання з історії Польщі та подолати мовний бар’єр.

Наш курс Підготовка до Карти Поляка – це якісно, зручно і швидко. Тут ви отримаєте більше практики у спілкуванні, що допоможе вам легше висловити свої думки під час іспиту.

Ми підготували для Карти Поляка сотні людей з усієї країни. Про високу якість навчання польської мови та отримання Карти Поляка говорять відгуки наших студентів. А про серйозність наших курсів – ліцензія Міністерства освіти та науки Республіки Польща, яке видало нашій школі «Іноземна мова» на проведення міжнародних іспитів з польської мови як іноземної.

Ваше бажання здати екзамен на Карту Поляка та серйозне ставлення до навчання польської у поєднанні з високим професіоналізмом наших викладачів – це 100% отримання Карти Поляка.

Зареєструйся на наш курс Польська мова для Карти Поляка і досягни своєї мети!

Де працюють наші курси польської мови для Карти Поляка

Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль,
Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці,
Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро,
Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,
Кропивницький
Навчаємо польської мови на території усієї
України, в обласних та районних центрах,
селищах та селах - скрізь, де швидкість
інтернету більше 2 Мбіт/с

Онлайн навчання польської – це унікальний сучасний та зручний формат навчання. Він дає змогу вам, де б ви не проживали, вивчити польську мову швидко і легко.

Наші курси польської дозволять вам “зануритись” у польську мову, адже всі вчителі – поляки, викладачі польських університетів. Записавшись на курс польської, дізнайтесь у нашого менеджера, де будуть проходити ваші заняття – онлайн через Skype чи у класі.

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ КУРС:Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кропивницький.

Ми навчаємо польської мови скрізь, де є інтернет. Ви можете жити, як у Києві, так і в будь-якому районному центрі чи селищі, де є інтернет з швидкістю 2 MБіт/с і більше. Наші спеціалісти допоможуть вам із налаштуванням свого комп’ютера. Головне – це ваше бажання вчити польську мову.

Як стати на курс польської мови для Карти Поляка

Виберіть необхідний курс польської та натисніть кнопку «Зареєструватися на курс». Вкажіть свої дані, погодившись з умовами навчання, та відправте запит.

Увага! Ми отримаємо ваш запит на курс польської лише тоді, коли ви зробите всі процедури з реєстрації.

Якщо ви ще вагаєтесь чи маєте питання, натисніть кнопку «Зворотній зв’язок» або «Безкоштовна консультація», вкажіть свої контакти, і наш менеджер вам зателефонує та допоможе підібрати курс.

До уваги неповнолітніх осіб (до 18 років): зарахування на курси польської мови при ІМ відбувається лише за згодою батьків.

Оплати за курси польської мови для Карти Поляка

Оплата за наші курси польської мови здійснюється на рахунок компанії ІМ-іноземна мова у будь-якому відділенні банку, згідно Вашого договору.

  • Оплата здійснюються помісячно наперед за 8 годин навчання згідно суми Вашого договору.
Оплата за курс Польська мова для Карти Поляка

Оплата за курс Польська мова для Карти Поляка

Корпоративним клієнтам про курси польської мови для Карти Поляка

Ми пропонуємо вивчення польської мови в групах онлайн та в класі, індивідуально, а також для корпоративних клієнтів онлайн. Ціна за курс обговорюється в кожному конкретному випадку окремо.

  • Корпоративним клієнтам пропонуємо знижки.

Bідгуки про курси польської мови ІМ для Карти Поляка

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

    [:pl]

    [:ua]

    [:ru]

    [:en]