Курс розмовна польська мова

Коротка інформація про курс розмовна польська мова

 

Центр володіє ліцензією Міністерства освіти Республіки Польща 1/DWM/2023 на проведення держаних екзаменів з польської мови

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

Курс Розмовна польська мова

ДЛЯ КОГО

курс розмовної польської мови призначений для початківців, особам, які хочуть вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, освоїти польську граматику для початківців. Також для тих, хто вивчив розмовну польську мову на рівні А1, А2, або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови.

Наш бонус: РІВНІ А1 та А2 (a1, a2) – У ПОДАРУНОК!

ХТО МОЖЕ ПРИСТУПИТИ ДО КУРСУ

особи віком від 13 років (верхня вікова межа не обмежена), усі, кому потрібна розмовна польська мова.

ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ

визначення графіка навчання, а для тих, хто «трохи» знає мову, має рівень польської мови А1 чи А2 або майже має рівень В1 проведемо письмовий тест на знання мови та допоможемо визначитися з потрібним розмовним курсом польської мови.

ПІД ЧАС НАВЧАННЯ

проводимо моніторинг знань (кожні 10 занять робимо тести, при необхідності надсилаємо рапорти з занять).

КУЛЬТУРНА ПРОГРАМА

виїзд до Польщі на додаткові заняття розмовної польської мови під час проходження курсу (за бажанням) та пересилання щотижнево корисних фільмів польською.

ЩО Я ОПАНУЮ

граматику та лексику польської мови до дрібниць, розуміння текстів та розуміння мови на слух на відповідний рівень, розмовну польську мову на відповідний рівень.

ЩО Я МАТИМУ В КІНЦІ КУРСУ

розмовну польську мову на заявлений рівень та сертифікат ІМ на заявлений рівень (після проходження внутрішнього екзамену у ІМ).

 

БОНУСИ

2 заняття безкоштовні у разі хвороби, лекційні матеріали входять у вартість занять, консультації з лектором. Рівні польської мови А1 та А2 (a1, a2) – у подарунок.

 

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ КУРС

Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кропивницький.

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ НАШІ КУРСИ ОНЛАЙН

ми працюємо в обласних центрах, районних центрах, селах та містечках, скрізь, де швидкість інтернету рівна або більше 2 МБіт/с.

 

 

ПЛАН ЗАНЯТЬ

 

Тривалість 1 заняття: 60 хв

Кількість занять у тиждень: 2 або 3 рази на тиждень

Кількість годин у курсі: 80 годин

Ціна:

160 грн/60 хв

Як вчимо, хто навчає на курсах розмовної польської мови

Розмовна польська мова для початківців

Курс Розмовна польська мова для початківців

Курс “Розмовна польська мова” спрямований на те, щоб ви могли оволодіти собою та нарешті вільно та грамотно спілкуватись польською мовою, читати книги та журнали, розуміти фільми на польській мові, отримувати нові знайомства та подорожувати Польщею.

Навчальний процес будуть проводити досвідчені викладачі із Польщі, тобто ви потрапите у польськомовне середовище, де просто будете змушені навчитись говорити польською мовою. 🙂 Це спочатку може видатись важко (ніхто не обіцяє легкі шляхи), але – це надзвичайно цікаво!

До того ж, після курсу “Розмовна польська мова” ви зможете читати польські тексти, розуміти пісні, захопитись польськими фільмами, а головне – будете розповідати про себе та свою родину, ставити питання співрозмовнику, легко підтримувати розмову з базових тем, а також навчитесь писати короткі тексти чи приватні листи друзям.

Якщо ви новачок у польській мові або ж маєте рівень польської мови А1 чи А2, то курс “Розмовна польська мова” вже з перших занять змусить вас озвучувати написане, тобто – говорити. Звісно, ви розглянете і основні правила правопису, щоб правильно писати у майбутньому.

Ми зацікавлені у ваших гарних результатах, тому після завершення цього курсу ви зможете впевнено пройти внутрішній екзамен у нашому Центрі та отримати сертифікат ІМ на заявлений рівень вивчення польської мови.

Де працюють наші курси розмовної польської мови

Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль,
Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці,
Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро,
Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,
Кропивницький
Навчаємо польської мови на території усієї
України, в обласних та районних центрах,
селищах та селах - скрізь, де швидкість
інтернету більше 2 Мбіт/с

Все кращий розвиток інтернету в світі дає необмежені можливості для навчання мов. Запитайте у Вашого менеджера, чи заняття будуть у класі чи онлайн через Скайп.

Наш лозунг «Вчимо польську мову всюди, де є інтернет» справді діє. Стати на курс польської мови у ІМ можна будь-де в Україні, якщо швидкість Вашого інтернету рівна або більше 2 MБіт/с.  Для тих, хто не розуміється на швидкості інтернету – просимо не переживати, наші спеціалісти допоможуть Вам.

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ КУРС:Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кропивницький.

Навчаємо польської як в столиці України м. Київ так в усіх обласних центрах України, районних центрах, містечках та селах – скрізь де є інтернет.

Як стати на курс розмовної польської мови

Потрібно натиснути кнопку «Зареєструватися на курс» (їх є декілька на даній сторінці), вибрати відповідний курс, погодитися з умовами навчання та відправити запис. Увага! Якщо Ви не зробите цієї усієї процедури, ми не отримаємо Ваш запит та не зможемо Вас записати на курс.

Для тих, хто вагається, пропонуємо натиснути кнопку «Зворотній зв’язок» або кнопку «Безкоштовна консультація» та ввести відповідні Ваші дані. Наш менеджер зателефонує, та допоможе підібрати курс.

До уваги неповнолітніх осіб (до 18 років) – зарахування на курси польської мови при ІМ відбувається лише за згодою батьків.

Оплати за курси розмовної польської мови

Оплати за наші курси польської мови можна здійснити на рахунок компанії у будь-якому відділенні банку, згідно Вашого договору. Оплати здійснюються помісячно наперед за 8 годин навчання згідно суми Вашого договору в міру Вашого задоволення нашим курсом польської мови.

Оплата за курс Розмовна польська мова для початківців

Оплата за курс Розмовна польська мова для початківців

Корпоративним клієнтам про курси розмовної польської мови

Ми пропонуємо вивчення польської мови в групах онлайн та в класі, індивідуально, а також для корпоративних клієнтів онлайн. Ціна за курс обговорюється в кожному конкретному випадку окремо.

  • Корпоративним клієнтам пропонуємо знижки.

Bідгуки про курси розмовної польської мови

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

    [:pl]

    [:ua]

    [:ru]

    [:en]