22-23 listopada 2014 roku w Warszawie odbył się egzamin z języka polskiego
22-23 listopada 2014 roku w Warszawie odbył się egzamin z języka polskiego

Warszawie odbył się egzamin z języka polskiego
22-23 listopada 2014 roku w Warszawie odbył się egzamin z języka polskiego.
Gratulacje dla wszystkich, którzy zdawali w Warszawie egzamin! Wszyscy mówili, że egzamin był łatwy. To znaczy, że wszyscy byli dobrze przygotowani! Specjalne podziękowania dla Pani Ewy za szkolenie! Poczekajmy na oficjalne wyniki!
Jak tak naprawdę nauczyć się języka polskiego od zera do poziomu C2 iw jakie mity nie wierzyć?
Trwa rekrutacja na kursy języka polskiego jako obcego.
