22-23 listopada 2014 roku w Warszawie odbył się egzamin z języka polskiego

22-23 listopada 2014 roku w Warszawie odbył się egzamin z języka polskiego

 

Екзамен з польської мови у Варшаві

Warszawie odbył się egzamin z języka polskiego

22-23 listopada 2014 roku w Warszawie odbył się egzamin z języka polskiego.

Gratulacje dla wszystkich, którzy zdawali w Warszawie egzamin! Wszyscy mówili, że egzamin był łatwy. To znaczy, że wszyscy byli dobrze przygotowani! Specjalne podziękowania dla Pani Ewy za szkolenie! Poczekajmy na oficjalne wyniki!

 

 

 

 

Inne wiadomości
Nauczanie języka polskiego dla początkujących – rozwiewamy główne mity

Jak tak naprawdę nauczyć się języka polskiego od zera do poziomu C2 iw jakie mity nie wierzyć?

Kursy języka polskiego w Łucku

IM ogłasza zapis na kursy polskiego w Łucku

Ogłaszamy rekrutację na kursy 2014-2015

Trwa rekrutacja na kursy języka polskiego jako obcego.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać bezpłatne konsultacje na temat naszych usług - prosimy o kontakt!

    [:pl]

    [:ua]

    [:ru]

    [:en]