Курси польської мови у Луцьку

Курси польської мови у Луцьку
4.8 (96.47%) 204 votes

Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017

 

Навчання ведуть професійні викладачі польських університетів. Пропонуємо вам пройти цікаві курси польської мови в Луцьку разом із нашим центром “ІМ-іноземна мова”. Так як наш головний офіс знаходиться у Луцьку, ви можете обрати не лише курс, а й спосіб навчання – онлайн або навчання у комфортному класі з сучасним обладнанням.

 

Адреса курсів: пр-т Відродження, буд. 24, офіс 32 у готелі “Профспілковий” навпроти міської лікарні. Реєструйтеся онлайн або телефонуйте.

 

При будь-якому вашому виборі способу навчання, важливим фактором і нашою гордістю є те, що заняття проводять кваліфіковані викладачі польських університетів, фахівці викладання польської мови для іноземців. З ними ви навчитесь думати польською, розмовляти, дискутувати, листуватись із польськими друзями чи колегами. Вже з першого заняття ви будете бачити миттєві результати.

 

Навчальні курси Луцьк – це “жива” польська мова, яку ви будете чути від викладача, заговорите з ним (просто змушені будете). Ви помітите швидкий прогрес, адже легко подолаєте мовний бар’єр.

 

Оберіть собі курс польської мови Луцьк із запропонованих нижче

Курси польської мови для початківців у Луцьку

Курс призначений для вивчення польської мови для початківців у м. Луцьк, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, освоїти польську граматику для початківців. Також для тих, хто має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Рівні А1 та А2 безкоштовно, при умові запису на навчання на рівень В1.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В1 (b1).

Курси польської мови на середній рівень у Луцьку

Курс призначений для бажаючих вивчити польську мову до рівня В2 (b2) та скласти тест з польської мови b2. Призначений для бажаючих вступити до польських ВНЗ на складніші спеціальності: лікарські, інженерні, ІТ технології, архітектура, економіка та інше (працюємо більше ніж 400 ВНЗ Польщі). Запрошуємо на навчання лікарів, бажаючих нострифікувати лікарський диплом у Польщі. Також можуть вивчати польську мову як іноземну на В2 (b2) у Луцьку викладачі українських ВНЗ, що планують здобути ступінь магістра (професора) в Україні або працювати на кваліфікованій роботі за спеціальністю у Польщі. Інші зацікавлені у складанні тесту на В2 (b2) особи м. Луцьк.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень В2 (b2).

Курси польської мови на найвищі рівні у Луцьку

Курс для бажаючих пройти курси польської мови у Луцьку, здобути найвищі рівні знань польської мови С1 та С2 (c1, c2) (рівень носія мови – жителя Польщі), вчителів полоністів та інших зацікавлених осіб Луцька.
В кінці курсу - Державний сертифікат Республіки Польща на рівень С1 або С2 (c1, c2).

Курси розмовної польської мови у Луцьку

Курс призначений для вивчення розмовної польської мови для початківців у Луцьку, осіб, що починають з «нуля», тих, хто називає себе «чайниками», новачками, хоче вивчити польську з нуля, вивчити основи польської мови, освоїти польську граматику для початківців або має «невпевнений» рівень В1 (b1) з польської мови. Підійде для поїздок у Польщу, ведення бізнесу з польськими партнерами.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови для Карти Поляка у Луцьку

Особам від 17 років та вище, які мають право або бажають отримати Карту Поляка у Луцьку, цікавляться як зробити (виробити) Карту Поляка, здати на Карту Поляка у Луцьку або отримати підготовку до Карти Поляка.

Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови для дітей у Луцьку

Курс польської мови для дітей у Луцьку, що бажають вивчати польську мову, навчатися у Польщі.
Наш бонус: рівні А1 та А2 - у подарунок!

Курси польської мови в Луцьку для різних вікових груп і різних напрямків

 

Завдання наших курсів – ефективне, цікаве та швидке навчання польської мови. Курси польської Луцьк допоможуть вам здати екзамен та отримати Міжнародний Сертифікат, вступити на навчання у польський вуз, отримати кваліфіковану роботу. Якщо ваша мета – карта поляка Луцьк, то навчальні курси Луцьк з “ІМ” – ідеальна підготовка до співбесіди з консулом.

 

Мінімальна кількість людей у групі та викладач поляк за національністю роблять кожне заняття максимально ефективним та цікавим для студентів. Польські курси Луцьк з нами – це пізнавально і результативно, легко і приємно.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!