Центр вивчення та сертифікації польської мови Іноземна мова

Центр вивчення та сертифікації польської мови “Іноземна мова” (Inozemna Mowa)

Державні екзамени з польської мови

Іноземна мова. Перші державні екзамени з метою сертифікації польської мови як іноземної на території Польщі та за її межами відбулися у 2004 році. Ці зміни дали можливість всім, хто вивчає польську мову як іноземну підтвердити та посвідчити свій рівень володіння польською мовою та отримати сертифікат міжнародного зразка шляхом здачи державного екзамену. У 2008 році ALTE (The Association of Language Testers in Europe) підтвердила відповідність державних екзаменів з польської мови як іноземної рекомендаціям Ради Європи.

 

Становлення компанії

Слідом за цими подіями у травні 2011 року почала свою роботу Іноземна мова. Компанія була заснована за підтримки діючого тоді Генерального Консула Республіки Польща у Луцьку Томаша Яніка. Серед перших наших випускників 100% здали державних екзамен!

 

Основним завданням компанії є запровадження міжнародних стандартів вивчення та підтвердження знань з польської мови як іноземної, оскільки кількість охочих вивчати мову та отримати міжнародний сертифікат, який посвідчує рівень знань з польської мови згідно класифікації прийнятої Радою Європи, постійно зростає.

 

Плоди роботи та подяки від партнерів

Від того часу до кінця 2015 року у Іноземній мові щороку відбувалось 2 екзамени польської Державної комісії з посвідчення знань польської мови як іноземної. Кількість охочих здавати екзамен постійно зростала, у одному екзамені брали участь  сотні людей.

 

Серед осіб, які здавали державний екзамен у Луцьк були люди з усієї України, Білорусії, Росії та інших сусідніх країн. За цей період Іноземна мова отримала листи подяки від керівництва польської Державної комісії, в тому числі лист на ім’я Генерального Консула Республіки Польща у Луцьку з високою оцінкою роботи проведеної Іноземною мовою щодо навчання польської мови та організації державних сертифікаційних екзаменів.

 

Робота після реформи законодавства про сертифікацію польської мови

У 2016 році відбулась реформа у системі сертифікації польської мови як іноземної. Вона була покликана наблизити стандарти проведення сертифікаційних екзаменів з польської мови як іноземної до загальносвітових норм. Згідно нового закону про сертифікацію, право проведення сертифікаційного екзамену надається ліцензованим центрам.

 

Перший закордонний осередок, який отримав ліцензію Міністерства освіти Польщі

 

У 2017 році Іноземна мова була першим закордонним осередком, який отримав ліцензію на проведення державного сертифікаційного екзамену за межами Польщі. Перший екзамен за новою системою пройшов у Іноземній мові м. Луцьк 10 – 11 черння 2017 р. Центр сертифікації Іноземна мова отримав позитивну оцінку  аудиту вже за результатами проведення першого екзамену згідно нової системи.

 

Сфера діяльності Іноземна мова на сьогоднішній день

Компанія пропонує:

  • на сьогоднішній день Іноземна мова є однією з найкраших мовних шкіл в Україні, яка займається професійним навчанням польської мови на усіх рівнях: A1, A2, B1, B2, C1, C2. Публічний договір про надання освітніх послуг.
  • ДОПОМОГУ ПО ВСТУПУ до університетів у Польщі, у будь-який державний чи приватний ВНЗ зі ста найкращих вишів Польщі. Допоможемо підібрати навчальний заклад середній (після 9 класу) або вищій (після 11 класу), підготувати всі необхідні документи, все, що необхідно для успішного вступу.
  • підготовку до співбесіди на Карту поляка (навчання мови та допомогу у оформленні та пошуку документів).

Як Центр сертифікації проводимо сертифікаційні екзамени з польської мови як іноземної на всіх рівнях володіння мовою: A1, A2, B1, B2, C1, C2.

Географія нашої діяльності
Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль,
Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці,
Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро,
Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,
Кропивницький
Навчаємо польської мови на території усієї
України, в обласних та районних центрах,
селищах та селах - скрізь, де швидкість
інтернету більше 2 Мбіт/с

Географія нашої діяльності. ІМ-іноземна мова є найбільшими і одними з найкращих по якості навчання польської мови приватними навчальними курсами. Переваги ІМ – це, насамперед, високий рівень викладачів, а відповідно – і випускників курсів.

Результати роботи курсів польської мови ІМ
0
0
0
0%
людей пройшли навчання у нас
наших випускників працюють за кордоном
наших випускників навчаються за кордоном
наших випускників здають міжнародний екзамен з мови
Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!