Центр вивчення та сертифікації польської мови Іноземна мов

Центр вивчення та сертифікації польської мови “Іноземна мова” (Inozemna Mowa)

Державні екзамени з польської мови

Іноземна мова. Перші державні екзамени з метою сертифікації польської мови як іноземної на території Польщі та за її межами відбулися у 2004 році. Ці зміни дали можливість всім, хто вивчає польську мову як іноземну підтвердити та посвідчити свій рівень володіння польською мовою та отримати сертифікат міжнародного зразка шляхом здачи державного екзамену. У 2008 році ALTE (The Association of Language Testers in Europe) підтвердила відповідність державних екзаменів з польської мови як іноземної рекомендаціям Ради Європи.

 

Становлення компанії

Слідом за цими подіями у травні 2011 року почала свою роботу Іноземна мова. Компанія була заснована за підтримки діючого тоді Генерального Консула Республіки Польща у Луцьку Томаша Яніка. Серед перших наших випускників 100% здали державних екзамен!

 

Основним завданням компанії є запровадження міжнародних стандартів вивчення та підтвердження знань з польської мови як іноземної, оскільки кількість охочих вивчати мову та отримати міжнародний сертифікат, який посвідчує рівень знань з польської мови згідно класифікації прийнятої Радою Європи, постійно зростає.

 

Плоди роботи та подяки від партнерів

Від того часу до кінця 2015 року у Іноземній мові щороку відбувалось 2 екзамени польської Державної комісії з посвідчення знань польської мови як іноземної. Кількість охочих здавати екзамен постійно зростала, у одному екзамені брали участь  сотні людей.

 

Серед осіб, які здавали державний екзамен у Луцьк були люди з усієї України, Білорусії, Росії та інших сусідніх країн. За цей період Іноземна мова отримала листи подяки від керівництва польської Державної комісії, в тому числі лист на ім’я Генерального Консула Республіки Польща у Луцьку з високою оцінкою роботи проведеної Іноземною мовою щодо навчання польської мови та організації державних сертифікаційних екзаменів.

 

Робота після реформи законодавства про сертифікацію польської мови

У 2016 році відбулась реформа у системі сертифікації польської мови як іноземної. Вона була покликана наблизити стандарти проведення сертифікаційних екзаменів з польської мови як іноземної до загальносвітових норм. Згідно нового закону про сертифікацію, право проведення сертифікаційного екзамену надається ліцензованим центрам.

 

Перший закордонний осередок, який отримав ліцензію Міністерства освіти Польщі

 

У 2017 році Іноземна мова була першим закордонним осередком, який отримав ліцензію на проведення державного сертифікаційного екзамену за межами Польщі. Перший екзамен за новою системою пройшов у Іноземній мові м. Луцьк 10 – 11 черння 2017 р. Центр сертифікації Іноземна мова отримав позитивну оцінку  аудиту вже за результатами проведення першого екзамену згідно нової системи.

 

Сфера діяльності Іноземна мова на сьогоднішній день

Компанія пропонує:

 • на сьогоднішній день Іноземна мова є однією з найкраших мовних шкіл в Україні, яка займається професійним навчанням польської мови на усіх рівнях: A1, A2, B1, B2, C1, C2. Публічний договір про надання освітніх послуг.
 • ДОПОМОГУ ПО ВСТУПУ до університетів у Польщі, у будь-який державний чи приватний ВНЗ зі ста найкращих вишів Польщі. Допоможемо підібрати навчальний заклад середній (після 9 класу) або вищій (після 11 класу), підготувати всі необхідні документи, все, що необхідно для успішного вступу.
 • підготовку до співбесіди на Карту поляка (навчання мови та допомогу у оформленні та пошуку документів).

Як Центр сертифікації проводимо сертифікаційні екзамени з польської мови як іноземної на всіх рівнях володіння мовою: A1, A2, B1, B2, C1, C2.[:en]У 2004 році в Польщі та за її межами відбулися державні сертифікаційні іспити з польської мови як іноземної. Завдяки цьому особи, які вивчають польську мову як іноземну, після успішної здачі сертифікаційного іспиту мають можливість отримати свідоцтво, що підтверджує їх рівень володіння цією мовою. Слідом за цим була заснована ІМ-іноземна мова, метою якої є введення міжнародних стандартів вивчення та підтвердження знань польської мови, як іноземної. Необхідність виникла у зв’язку зі зростаючою кількістю бажаючих вивчати польську мову і їх прагненням досягти сертифікованих рівнів знання польської мови, затверджених Радою Європи.

Іспити проводить Державна комісія з оцінки рівня знання польської мови як іноземної. Стандарти екзаменаційних вимог і принципи проведення іспитів спираються на новітні рекомендації Ради Європи, націлені на стандартизацію тестування рівня знань іноземних мов в Європі. У 2008 році сертифікаційні іспити з польської мови як іноземної пройшли процедуру аудиту ALTE ( The Association of Language Testers in Europe ), що підтверджує відповідність іспитів з польської мови як іноземної рекомендаціям Ради Європи.

Навчаємо всюди, де є Інтернет!

Якщо Ви зовсім не вивчали польську, не знаєте, який рівень Вам необхідний або вже є у Вас, або ж Вам відомий Ваш рівень володіння мовою відповідно до міжнародної класифікації, натисніть вгорі на «Безкоштовна консульатція». Наші фахівці зв’яжуться з Вами і Вам допоможуть. Консультації безкоштовні. УВАГА! Обов’язково заповніть форму, яка після того з’явиться, впишіть Ваше ім’я, email, номер телефону, і натисніть на кнопку “ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ” – без натискання кнопки ми не отримаємо Ваш запит!

Або ж натисніть на кнопку “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” внизу цього тексту і виберіть курс на який Ви хочете навчитися у вікні (обов’язково впишіть Ваше ім’я, email, номер телефону, виберіть курс і натисніть на кнопку “ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ” – без натискання кнопки ми не отримаємо Ваш запит).

ДОВІДКА:

В1- для початківців, у тому числі з “нуля” (пороговий рівень). Для вступників до польськіх ВНЗ даємо довідку : В1 достатньо для всіх спеціальностей, крім медичних та інженерних. В2- середній рівень. Для вступників до польські ВНЗ даємо довідку: В2 необхідний для медичних, інженерних спеціальностей. С1 необхідний для всіх категорій професійних працівників : лікарів, бізнесменів, банківських службовців , викладачів , журналістів і т.д. С2 досконале володіння (найвищий рівень знань).

Географія нашої діяльності

Луцьк, Рівне, Львів, Київ, Одеса, Тернопіль,
Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці,
Житомир, Полтава, Вінниця, Харків, Дніпро,
Запоріжжя, Херсон, Миколаїв,
Кропивницький
Навчаємо польської мови на території усієї
України, в обласних та районних центрах,
селищах та селах - скрізь, де швидкість
інтернету більше 2 Мбіт/с

Географія нашої діяльності. ІМ-іноземна мова є найбільшими і одними з найкращих по якості навчання польської мови приватними навчальними курсами. Переваги ІМ – це, насамперед, високий рівень викладачів, а відповідно – і випускників курсів.

Результати роботи курсів польської мови ІМ

0
0
0
0%

людей пройшли навчання у нас

наших випускників працюють за кордоном

наших випускників навчаються за кордоном

наших випускників здають міжнародний екзамен з мови

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]