Курси польської мови в Сумах

ПРОВОДИТЬСЯ ЩОМІСЯЧНИЙ НАБІР
НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
В СУМАХ

Зареєструйтесь на курс ТУТ

Офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови

Ліцензія міністерства освіти Республіки Польща 28/DWM/2020

Навчання ведуть викладачі польських університетів

 

 

З кожним днем курси польської мови в Сумах стають все більш потрібними, адже велика кількість містян виїжджають в Польщу на тимчасове або постійне місце проживання. Наш міжнародний освітній центр Inozemna Mowa постійно набирає групи студентів, котрі можуть закінчити курси польської мови, самостійно організувавши найбільш комфортний для них графік відвідування занять. 

 

Ми запевняємо, що швидке вивчення іноземної мови в домашніх умовах — це можливо. Сучасні комунікаційні системи дозволяють проводити освітній процес у дистанційному режимі. Головне — це знайти фахових викладачів з великим педагогічним стажем, які допоможуть опанувати нові знання навіть без потреби виходу з квартири. Саме такі вчителі викладають в нашій школі  Inozemna Mowa.

 

 

Переваги курсів польської мови INOZEMNA MOWA в Сумах

 

Успішне вивчення будь-якої мови можливе тільки тоді, коли ви розумієте, для чого ви її вивчаєте. Наш центр розробив кілька освітніх програм для студентів, котрі відрізняються між собою, перш за, все кінцевими цілями. Один курс направлений на покращення розмовних навичків, другий — на досягнення порогового рівня знань В1, третій — на досконале опанування польської мови та складання іспиту на міжнародний рівень С1 чи С2.

 

Таким чином, перед тим як швидко вивчити польську, потрібно визначитись з освітньою програмою. Вони відрізняють глибиною вивчення мови, проте кожна з них передбачає постанову вимову, збільшення лексичного запасу та пояснення граматики. В нашому центрі є курси як для дорослих, так і для дітей.

 

Не варто думати, що вивчення польської мови в Сумах — це дуже швидкий процес. При умові занять з кращими спеціалістами ви значно спростите навчання, та все одно для опанування іноземної мови потрібно не менше 5-7 місяців занять. Всі педагоги нашої школи — носії польської мови, тому якість навчання ми гарантуємо![:]

Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.

Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).

Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.

Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).

Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.

Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).

Замовте курс на рівень В1 та отримайте рівні А1 та А2 безкоштовно.

Замовте курс з “нуля” до В2 та отримайте знижку на другу частину курсу.

Поступайте на навчання в Польщу з нашою допомогою та отримайте знижку на допомогу по вступу.

Оберіть собі курс польської мови в Сумах із запропонованих нижче

 

Увага! Для тих, хто зайшов на сайт з мобільного телефону. Таблицю можна прокрутити праворуч та побачити решту інформації.

Реєструйтеся онлайн у вікні “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС” або натисніть кнопку “ЗАПИСАТИСЯ” у таблиці та заповніть форму, або телефонуйте +380502278376.

 

Назва курсу Час занять Дні занять (2 або 3 дні)
Курс год.
Рівень / Ціна

Курси польської мови для початківців в Сумах – до В1 через А1, А2.

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок при умові запису на В1)


150 грн / 60 хв

Курси польської мови на середній рівеньв Сумах – В2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В2


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови на найвищий рівень в Сумах – С1, С2

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

С1, С2


150 грн/ 60 хв

Курси розмовної польської мови в Сумах

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для Карти Поляка в Сумах

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


50 год.50 godz.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

Курси польської мови для дітей в Сумах

17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00

Робочі дні: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт


80 год.

В1 (А1 та А2 – у подарунок)


150 грн/ 60 хв

 

Вивчення польської мови в нашому освітньому центрі — це можливість швидкої інтеграції в суспільство Республіки Польща. Наші педагоги гарантують вам покращення мовних навиків, збільшення словникового запису та розуміння основних правил граматики. В цьому їм допоможе не тільки ідеальне володіння польською мовою, але й вміння оперувати відповідними освітніми інструментами.

 

 

Детальніша інформація про курси польської мови в Сумах

Курси польської мови для початківців в Сумах

 

Перший крок до вільного володіння мовою — це вивчення польської для початківців. Він дозволяє швидко в онлайн-форматі досягти рівня В1 чи В2.

Курси польської мови на середній рівень в Сумах

Цей курс на рівень В2 передбачає досить серйозне вивчення польської мови. Рівні А1 та А2 в рамках даної програми є повністю безкоштовними. Ви маєте можливість самостійно обрати графік, долучаючись до уроків в найбільш зручний для вас час.

Курси польської мови на найвищі рівні в Сумах

Якщо ви обрали цей курс, то напевно ви хочете бути полоністом або ж безкоштовно вступити до польського ВУЗу. Після закінчення навчання вам може бути присвоєний рівень володіння С1 або С2.

Курси розмовної польської мови в Сумах

Якщо ви бажаєте ідеально розмовляти польською, вести діалоги з колегами чи спілкуватись з друзями, тоді найкращий варіант — запис на курси розмовної мови. Після них ви зможете досить легко комунікувати з поляками не почуваючи себе незручно.

Курси польської мови для Карти Поляка в Сумах

Ціллю деяких наших студентів є переїзд в Польщу на тимчасове або постійне проживання. Для цього їм потрібно скласти екзамени, щоб отримати відповідні документи. У зв’язку з цим уроки польської мови на Карту Поляка останнім часом користуються значним попитом. Їх основна задача — підготувати студентів до успішної здачі державного іспиту.

Курси польської мови для дітей в Сумах

Більшість наших курсів не підходять для дітей, адже вони передбачають абсолютно інший підхід до викладу матеріалу. Саме тому ми створили окрему програму для найменших студентів центру. Досвідчені репетитори для дітей пояснюють важкі граматичні правила та мовні конструкції в ігровій формі, що дозволяє легко їх запам’ятати, при цьому не напружуючись та будучи максимально залученим у процес.

Курси польської мови в Сумах для різних вікових груп і різних напрямків

Польська мова є частиною слов’янської гілки, тому українцям її досить легко зрозуміти. Головне — потрапити до професійного викладача, який пояснить основні правила та граматику. До того ж, поліпшивши свої знання польської, ви відкриваєте для себе можливість кращого розуміння чеської та словацької.

 

 1. Які послуги надає центр: В нашій школі можна швидко вивчити польську мову в онлайн-форматі на той рівень, який вам потрібен: А1, А2, В1, В2, С1 чи С2.
 2. Чи мають викладачі центру фахову освіту: Всі наші репетитори є досвідченими педагогами польських вишів — Варшави, Кракова та Вроцлава. Саме тому вони мають не тільки відповідну освіту, але й навички викладання матеріалу студентам.
 3. Яке підтвердження проходження курсів я отримую: Після проходження програми кожен студент проходить тестування, яке визначає його рівень володіння польською мовою. На основі цих результатів вам видається відповідний сертифікат.
 4. Що гарантує якість освіти: Наша школа має акредитацію Міністерства освіти Польщі, що свідчить про високий рівень довіри до нас. До того ж більшість студентів центру успішно здають державні екзамени після закінчення курсу навчання.
 5. Де дійсний отриманий мною сертифікат: Цей документ можна використовувати у різних ситуаціях: від вступу до ВУЗу до оформлення Карти Поляка, Карти Сталого Побиту та резидентства ЄС.
 6. Який термін дії сертифікату: Його можна використовувати все життя без потреби поновлення. Документ дійсний на території Польщі, ЄС, США, Японії тощо.

 

Ми запрошуємо усіх бажаючих записатись на курси польської онлайн і розпочати навчання найближчим часом. На сторінці сайту викладена основна інформація про наш центр. Якщо ви хочете дізнатись відповіді на додаткові питання — звертайтесь до наших менеджерів за вказаними на сайті контактними даними.

 

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]