5 поширених помилок, які допускають львів’яни у пошуках курсів польської мови.

Вивчення іноземної мови для багатьох людей наразі стало нагальним питанням. При виборі курсів потрібно прискіпливо аналізувати інформацію про заклад, а також усвідомлювати бажані результати. Отож, розберемо 5 поширених помилок майбутніх абітурієнтів при виборі курсів польської у Львові.

 

 

Помилка №1: недостатня увага на рівень кваліфікації викладачів

Перша гарантія засвоєння мови ー бажання вчитись. Друга, не менш важлива ーвикладацький склад, а саме кваліфікованість репетиторів. Оминайте увагою розрекламованість та «яскраву обгортку» школи. Придивляйтесь до сертифікатів, дипломів та інших підтверджень відповідного рівня знань викладачів.

 

На жаль, 80% українських викладачів та репетиторів володіють польською на рівні В1, а це занадто низький показник для викладацької діяльності. В школі Inozemna Mowa працюють викладачі з провідних вузів Польщі ーносії мови та фахові професіонали, що є оптимальним варіантом для того, щоб вчити польську. Багаторічна, безперервна практика не зупиняє їх у розвитку. Кожен займається підвищенням кваліфікації та прокачує свої навички. Наші вчителі люблять свою роботу та хочуть ділитися знаннями якомога ефективніше.

 

 

Помилка №2: відмова від занять в онлайн форматі

Нерідко студенти надають перевагу очним урокам перед онлайн-заняттями. Проте навчання через інтернет має ряд плюсів, котрі неможливо отримати в офлайн-режимі.

 

Найголовніша перевага ー можливість вчитися у носіїв мови, незалежно від того, де вони знаходяться. Перебуваючи вдома можна проходити курси польської онлайн у викладача з ВУЗу Варшави або Кракова. Вчити польську можна прямо з перших вуст, тобто від людини, для якої вона є рідною.

 

 

Помилка №3: необізнаність в методології викладання

Перед записом на курси важливо вивчити методи викладання польської мови, програму навчання та посібники, котрі використовуються в процесі. Це потрібно для того, аби зрозуміти чи не пропонують вам вчитись за звичною шкільною програмою і навіть за підручниками середньої школи.

 

В Inozemna Mowa викладачі застосовують авторські методики. Уроки польської для початківців проходять легко та динамічно. Лекції перемежовуються з рольовими діалогами, мотивуючими дискусіями та різноманітними мовними завданнями. Саме такий формат дозволяє глибоко занурюватися в польську, легко розширювати словниковий запас та вільно долати мовний бар’єр.

 

 

Помилка №4: неправильне визначення рівня власних знань

Кожен хто приходить на курси польської мови бажає швидко почати розуміти, говорити і думати на польській. Щоб не втратити мотивацію на перших уроках, а також отримати запланований результат необхідно:

 • правильно визначити початковий рівень знань;
 • вибрати відповідну програму для навчання;
 • записатись на курс до спеціалістів.

 

Польська мова відноситься до слов’янської групи, саме тому українцям, білорусам, росіянам, чехам значно легше її опанувати. Виходячи з цього, починати вивчення польської мови у Львові з найнижчого рівня А1 або А2 недоцільно. На заняттях, де вчитимуть літери вам стане нудно. А це великий ризик розчарування та втрати мотивації. Радимо пройти ознайомчі тести і відразу записуватись на В1.

 

Помилка №4: надія на блискавичний результат

Кожен зустрічав яскраві заголовки рекламних банерів про те, що за два місяці ви заговорите на польській, або за три місяці опануєте рівень В1. І багато користувачів бажаючи отримати результат в найкоротший термін купують такі курси. Проте по закінченню здати екзамен на Карту Поляка не вдається і все що залишається ー витрачені кошти і не потрібний сертифікат.

 

Досвід онлайн школи польської мови b2 показує, що опанування мови на рівень В1 займає не менше 6 місяців інтенсивних занять. При цьому ви маєте віддаватись навчанню і сумлінно виконувати завдання. Відповідно на підвищення до наступної сходинки має минути ще 5-6 місяців.

 

Увага!  Якщо вас обіцяють навчити польської за 2-3 місяці ー це перший привід насторожитися. Для позитивного результату і здачі іспиту в посольстві необхідно докласти зусиль і часу.

 

 

Помилка №5: недосконале вивчення легітимності сертифікатів

Звичайно, основне за чим йдуть на курси ー отримати знання та опанувати мову. Проте для вступу у польські ВУЗи або для отримання Карти Поляка потрібне підтвердження знань у вигляді сертифіката. Такий документ видають практично всі школи, але проблемою може стати визнання його легітимності у Європі і світі. Тобто, можливий варіант, коли отриманий вами сертифікат не відіграє жодної ролі при поданні документів у той чи інший орган.

 

Школа Inozemna Mowa є офіційним мовним центром Польщі. ЇЇ сертифікати визнаються у всьому світі, а також не мають терміну придатності. Сертифікат є обов’язковим для надання Карти Поляка. При всіх регаліях ціна на курси польської мови у Львові залишається доступною усім.

 

Підсумовуючи скажемо, що обравши перевірений заклад Inozemna Mowa, отримаєте необхідні інструменти для вивчення польської. Проте основне завдання не надіятись лише на уроки і викладачів. Займайтесь самовдосконаленням. Вивчайте нові слова. Проговорюйте про себе речення. І з часом почнете не лише вільно говорити польскою, а й думати.

Інші новини
Результати здачі екзамену з польської мови

100% здали екзамен з польської мови у липні 2015 року.

Відома дата міжнародного екзамену у Луцьку

Шановні учні центру польської мови ІМ! Доводимо до Вашого відома, що вже відома дата проведення державного екзамену з польської мови!

Дата проведення екзамену з польської мови у Луцьку

Державна комісія з польської мови як іноземної (Варшава) визначила дату екзамену у нашому Центрі польської мови ІМ: 10-11 червня 2017 року.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]