Як швидко вивчити польську в Житомирі – розглянемо покроково

Знання польської мови відкриває широкі горизонти для кар’єрного розвитку, дає можливості навчатися в кращих ВУЗах Європи, а також будувати життя в одній з найрозвиненіших країн світу – Польщі. Гарна новина для співвітчизників полягає в тому, що приналежність польської до групи слов’янських мов робить її засвоєння для українців легким і швидким.

 

Не знаєте як обрати найкращу школу з гарантією результату? Сумніваєтесь чи можна вивчити іноземну мову за півроку? Хочете дізнатись скільки мають коштувати курси від провідних викладачів польських ВУЗів? Саме про це поговоримо нижче.

 

 

Щоб опанувати мову, обов’язково потрібен репетитор?

Самостійним вивченням польської займається чимала кількість людей. Проте важливість провідника, себто репетитора, не втрачається. Затребуваність викладачів зі шкіл, де можна вивчити польську мову пояснюється:

 • підбором персональної програми;
 • коригуванням темпу та інтенсивності навантажень;
 • контролем та мотивацією учнів.

 

Репетитор зосереджується виключно на підопічному, завжди допоможе і підтримає.

Недоліком заняття на одинці з вчителем є відсутність багатої практики спілкування на польській. Проте концентрована увага педагога дозволяє навчитися розмовляти грамотно. Адже під час індивідуальних зустрічей викладач ретельніше відслідковує правильність вимовляння звуків і слів. До речі, займаючись самостійно практично неможливо напрацювати гарну вимову. Лише репетитор може налагодити цей момент.

 

Думки про те, що викладач – це дорого, не відповідають дійсності. Справа в тому, що самостійне опрацювання не можливе без додаткових матеріалів, котрі купуються власним коштом. Коли ж відвідуєте курси, то, зазвичай, навчальні посібники надаються школою. Додайте до переваг співпраці з вчителем можливість порадитися на рахунок шляхів розвитку та коректної оцінки вашого рівня знань.

 

 

Самостійний шлях швидко вивчити польську в Житомирі

Першим кроком до опанування польської мови для початківців на онлайн уроках стане розділення загального масиву інформації на блоки. Отож виділимо наступні частини:

 • граматика;
 • лексика – словниковий запас;
 • письмо;
 • вимова, усне мовлення;
 • аудіювання.

 

Пропишіть що і за який термін хотіли б вивчити, та дотримуйтесь складеного графіка. Такий план підштовхуватиме і мотивуватиме йти до мети.

Підручник – це початок будь-якого навчання. Самотужки знайти толковий перший посібник досить складна справа. Адже на книжкових полицях представлено багато занадто складних для сприйняття підручників, які можуть позбавити бажання продовжувати вчитись. Можна відвідати бібліотеку з іноземними книгами, вивчити рекомендації в інтернеті і згодом натрапити на оптимальний посібник. Але краще за все довіритись кваліфікованому спеціалісту.

 

Сучасні уроки польського в Житомирі наодинці з собою даються нелегко, особливо якщо бракує самодисципліни. Щоб навчання ввійшло в звичку і стало невід’ємною частиною життя, рекомендовано займатися двічі на день. Обов’язково підбадьорюйте себе і хваліть за успіхи.

 

Урізноманітнити, зробити освітній процес цікавим і захоплюючим здатні художня література, музика, фільми на польській мові. Не беріться відразу за світових класиків, спочатку для того, аби вчити польську досить буде спеціально підібраної викладачем методичної літератури.

 

Звичка не лише розмовляти, але й думати на польській – це те, до чого варто прагнути. Щоб досягти такого результату спробуйте оточити себе польським середовищем. А саме: перемкніть меню смартфона на польську мову, перекладіть сторінки в соцмережах, вмикайте частіше польську музику та переглядайте телепередачі.

 

Проте зауважте, що самостійне вивчення можливе лише для розмовної польської. Якщо у вас серйозні плани на вступ до європейського ВУЗу, або на отримання Карти Поляка чи Карти Сталого Побуту, польського громадянства, чи карти резидента ЄС тоді не гайте часу і звертайтесь в нашу школу Inozemna Mowa. Лише з досвідченим викладачем зможете вивчити польську на рівні В1-В2, С1 (рівні А1 та А2 тут безкоштовні при умові запису на В1). Допомогти у виборі хорошого репетитора польської мови у Житомирі  можуть куратори школи Inozemna Mowa – першого офіційного центру вивчення та сертифікації польської в світі. Займаючись у нас ви неодмінно досягнете бажаного результату.

Інші новини
Скоро літні канікули у центрі польської мови ІМ

Вітальна музика для тих, хто з нетерпінням чекає літнього відпочинку!

Відома дата міжнародного екзамену у Луцьку

Шановні учні центру польської мови ІМ! Доводимо до Вашого відома, що вже відома дата проведення державного екзамену з польської мови!

Результати державного екзамену з польської мови

Вже відомі результати державного екзамену з польської мови! Вітаємо УСІХ з успішною здачею державного іспиту з польської мови!

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]