Як знайти фахових викладачів для вивчення польської у Рівному

Коли ви ставите перед собою мету вивчити польську онлайн, одразу виникає питання яким способом організувати навчальний процес. Можливий варіант самостійного освоєння, проте це буде вкрай важко зробити. Хоча б через те, що постановка вимови потребує втручання кваліфікованого фахівця, в ідеальному варіанті ー носія мови. Отож щоб полегшити собі завдання, краще звернутися до репетитора. Як знайти фахового викладача польської мови в Рівному поговоримо далі.

 

 

Перевіряємо репетитора: на що звернути увагу?

Перед початком пошуку репетитора з польської у Рівному, визначте свій рівень володіння мовою та окресліть результати, котрих бажаєте досягти. Справа в тому, що для різних цілей підійдуть фахівці іншого спрямування. Щоб навчитись розмовної польської і для здачі іспита на Карту Поляка потрібні різні викладачі.

 

 

Рівень освіти

Найперше на що варто звернути увагу ー дипломи та сертифікати викладача. Не просто перевірте наявність останніх, а зверніть увагу ким вони видані, чи були авторитетними місця навчання та роботи репетитора. Також, багато корисної інформації можна отримати вивчивши відгуки попередніх студентів. Цікавим моментом є аналіз роботи репетитора.

Якщо вчитель заявляє, що вільно володіє мовою і називає себе полоністом, але при цьому проводить заняття польської онлайн для початківців  та навчає лише на рівні А1, А2 або В1 тоді це вагомий привід задуматись над правдивістю його слів.

В школі Inozemna Mowa працюють лише носії мови. Викладацька команда складається з авторитетних вчителів, котрі працюють в ВУЗах Європи. Перевагою репетиторів центру є проживання в Польщі. Мова ー живий організм з постійними змінами. Щоб вловити їх людина має безпосередньо перебувати у відповідному мовному середовищі. Викладачі ー носії мови, і вони доносять студентам сучасний, жвавий варіант польської.

 

 

Комунікація з учнями

До початку занять, корисно поспілкуватись з майбутнім репетитором курсів польського у Рівному хоча б кілька хвилин. Потрібно відчути людину і зрозуміти чи зручно себе почуваєте перед нею. Здавалося б такий не важливий момент, як тембр голосу теж має значення. Вам має бути приємно чути і бачити викладача. Це покращує сприйняття матеріалу.

Зверніть увагу чи має вчитель різні підходи до кожного учня. Вчителі в  Inozemna Mowa підлаштовують ступінь навантаження, інтенсивність занять індивідуально. Також коригуються методи викладання, щоб матеріал засвоювався максимально ефективно.

 

 

Професійний розвиток

Вивчаючи досьє майбутнього викладача, зверніть увагу на обов’язкову умову успішного репетитора ー розвиток в професійному житті. Якщо навчання, курси, підвищення кваліфікації викладач проходив ще десять років тому, задумайтесь чи варто до нього йти.

Мозок потребує постійних тренувань. Без оновлення інформації педагогічні методики швидко втрачають актуальність. Вчитель, який сам не розвивається не навчить цього учня.

Викладка матеріалу «по книжці» ー суха передача інформації, котра погано засвоюється і швидко набридає. Шукайте репетиторів, котрі постійно рухаються до нових знань, шукають сучасні принципи роботи, розробляють нові педагогічні методи.

Показовим моментом вважають ціну на курси польської мови у Рівному. Адже викладач, котрий без зупинку вчиться та авторитетна школа не можуть коштувати дуже дешево.

 

 

Місце роботи

Досвідчений професіонал не буде працювати в закладі з сумнівною репутацією. Тому проаналізуйте школу, в якій репетитор працює. Чи видаються сертифікати? Чи визнаються вони у державних структурах? Які відгуки студентів? Усе це ретельно перевірте.

Школа Inozemna Mowa ー це перший офіційний центр вивчення польської мови у світі. Сертифікати закладу легітимні при вступі до вишів Європи та світу, при влаштуванні на висококваліфіковану роботу та є обов’язковими курсами для Карти поляка. Твердження про те, що сертифікат не гарантує знань в цьому випадку не працює. Адже, щоб отримати його, учні здають державний іспит, тому кожен власник сертифікату гарантовано має зазначений рівень володіння мовою.

 

 

Аналізуємо враження від занять

Уже під час навчання також відслідковуйте враження від уроків. На занятті має бути зрозуміло над чим саме наразі працюєте, для чого це потрібно. На самому початку співпраці викладач зобов’язаний провести тести для визначення ваших сильних і слабких сторін. Без такого фітбеку неможливо правильно коригувати план занять.

Щоб опанувати мову студент має нею розмовляти, тому на уроках важливе співвідношення часу викладач/студент. Воно має виглядати, як 20%/80%. Тобто ви маєте бути не слухачем, а активним учасником уроку і вчитися польською. Тільки таким чином опановується усне мовлення та формується правильна вимова.

Занурення в середовище гарантує спілкування з викладачами виключно польською. Репетитори центру Inozemna Mowa з першої ж зустрічі пояснюють матеріал на польській. Лякатись не варто, адже професіонали підбирають спрощені конструкції речень, різні варіанти пояснень, щоб студент зрозумів про що йдеться.

Ознака фахового викладача ー бажання учня йти на заняття. Для цього уроки мають бути:

 • насичені, без технічних пауз;
 • цікаві;
 • мотивуючі;
 • динамічні.

Гарний репетитор, визнана школа, ефективні методики навчання ー це половина успіху. Інша частина залежить виключно від вас. Тому, в першу чергу, пам’ятайте, що мозок потребує регулярних тренувань, як тіло у спортзалі. Викладач дає напрямок руху та інструменти, але працювати доведеться вам.

Інші новини
Канікули у центрі польської мови ІМ

Визначено термін канікулярного періоду у центрі польської мови ІМ.

Другий семестр на курсах польської мови у розпалі

Продовжується навчання на курсах польської мови ІМ. Хочемо нагадати Вам, що скоро внутрішній екзамен!

Навчання польської мови для початківців – розвіюємо основні міфи

Як реально навчитися польській мові з нуля до рівня С2 та яким міфам вірити не варто?

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]