Курси польської у Вінниці з гарантією результату – як не помилитися при виборі школи

Опанування польської мови набуває актуальності з кожним роком. Заняття відвідують дорослі і діти. Кожен має на те свої причини. Хтось бажає подорожувати без комунікативних обмежень, хтось планує вступ до іноземного ВУЗу, а комусь потрібно отримати Карту Поляка. Якщо також зараховуєте себе до когорти бажаючих вивчити польську мову у Вінниці, тоді наша стаття саме для вас. Далі розберемо які критерії враховувати при виборі курсів, також проаналізуємо переваги та недоліки групових та індивідуальних уроків.

 

 

Обираємо викладача: хто кращий

Головними рушіями в навчальному процесі виступають викладачі. Тому інформацію про репетиторів аналізуйте особливо прискіпливо. Якщо викладачі школи – практикуючі педагоги з профільною освітою і досвідом, як у центрі Inozemna Mowa, тоді будьте певні, що програма побудована грамотно і доступно. Не зайве буде перевірити відгуки, а також поспілкуватися з учителями особисто, якщо є можливість.

 

Тим, хто шукає курси польської для дітей по скайпу треба дізнатися чи підбирає педагог окремий підхід до кожного. Діти непосидючі і втримати їх увагу досить складно, особливо, коли заняття онлайн. Тож зверніть увагу на застосування ігрових методів, інтерактивних уроків. Такі прийоми здатні зацікавити маленьких учнів і процес стає результативнішим.

 

Бажаючим отримати Карту Сталого Побуту, польське громадянство, карту резидента ЄС вивчати мову потрібно особливо інтенсивно і поглиблено. А для бажаючих здати співбесіду для отримання Карти Поляка потрібен викладач, котрий має досвід роботи в даному напрямку. Вчитель має знати специфіку проходження співбесіди з консулом.

 

 

Визначаємо цілі: В1, В2 чи С1

Основа результативності навчання – правильне окреслення цілей. Дайте чітку відповідь на запитання: навіщо мені репетитор по польській мові у Вінниці? Від отриманої відповіді залежить вибір курсів. Якщо хочете аби подорожуючи країною не виникало потреби користуватися перекладачем, щоб замовити їжу в кафе чи відвідати визначні місця, тоді буде досить початкового рівня А1, А2. Для цього можна обрати практично будь-яку школу.

 

У разі перспективи отримати Карту Поляка чи Карту Сталого Побуту, польське громадянство, карту резидента ЄС такий варіант відкидайте. Для співбесіди в консульстві потрібно опанувати мову на рівні близькому до В1, а на сталий побут, громадянство, карту резидента ЄС – обов’язковий мінімальний рівень В1 та ще і додатково потрібно здати державний екзамен та отримати сертифікат, котрий визнається держслужбами Польщі. Навчання цього напрямку засноване на окремих методиках.

Для навчання на складних спеціальностях, таких як лікарська справа, право, програмування та інші – потрібен рівень В2.

 

Якщо ви бажаєте вступити до навчального закладу і навчатись безкоштовно – знадобиться рівень С1. Зверніть увагу, що підготовку до вступу потрібно розпочати заздалегідь, адже це один з найвищих рівнів знань, який прирівнюється до рівня носіїв мови. Бажано почати вивчення польської мови за 2 роки до потрібного моменту її використання у Польщі.

 

 

Оцінюємо школу: комфорт, забезпечення і графік занять

Добре запам’ятовувати слова, не відволікаючись ловити кожне слово викладача можна лише в комфортних умовах. Викладач має налагодити контакт, налаштувати учня на правильный лад і створити приємну атмосферу на уроці. Страх перед репетитором, нерозуміння чого від вас вимагають вкрай погано впливають на процес навчання. І, навпаки, якщо викладач буде привітним, програма цікавою, тоді опанування польської пройде легко і швидко.

 

 

Гуртом чи індивідуально: як краще

Сьогодні вивчити польську розмовну можна в групі або наодинці з викладачем. Обидві форми мають переваги і недоліки. Розглянемо детальніше ці аспекти.

Переваги персональних занять:

 • індивідуальне коригування інтенсивності занять;
 • можливість перенесення уроку;
 • максимальна увага з боку викладача;
 • відсутність психологічного бар’єру та сором’язливості перед групою в разі нерозуміння теми.

 

Недоліки індивідуальних занять:

 • вища ціна на курси польської мови у Вінниці;
 • менший досвід спілкування польською;
 • відсутність здорової конкуренції;
 • можливий дискомфорт через прицільну увагу викладача
 • викладач, хоч і коштує дорожче і очікувано має дати кращі знання не завжди виправдає ваші сподівання.

 

До переваг групових занять відносять:

 • нижча вартість;
 • незмінність графіку і дисципліна;
 • широке коло спілкування.

 

Мінуси уроків в групі:

 • відсутність можливості переносу занять (але можна скористатися відеозаписом уроків);
 • недостатній рівень уваги від репетитора;
 • відчуття сором’язливості говорити польською перед малознайомими людьми.

 

Визначитися що краще можна лише спробувавши обидва варіанти в школі польської мови. Також розглядайте можливість комбінованої програми, коли індивідуальні заняття перемежовуються з груповими.

Інші новини
Вручення Державних сертифікатів Республіки Польща 2015 року

Зовсім скоро відбудеться вручення сертифікатів зі знання польської мови!

Екзамен з польської мови у Варшаві

У листопаді 2015 року відбувся екзамен з польської мови.

Презентація курсів польської мови у м. Рівне

Дата та місце проведення презентації курсів польської мови у Рівному.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]